Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Örby IS
Välj sektion/lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Träning F-07


      21:40
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 5Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Årsta FF (borta) F-11


      18:30
    • 17:30

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Sommaravslutning F-06_IB


      00:00
  • 6Lör
    • 00:00

      Sommaravslutning F-06_IB


      00:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Vit 1 (hemma) P-08 Fotboll


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher Blå P-13


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher Lila P-13


      11:00
    • 10:00

      Gröndals IK 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:15

      Huddinge IF 1 (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatcher Röd P-13


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatcher Gul P-13


      12:00
    • 11:30

      Rönninge Salem Fotboll 3 (borta) P-08 Fotboll


      13:30
    • 11:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 5 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Röd (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Ingarö IF 2 (hemma) F-07


      13:30
    • 11:30

      Saltsjö-Boo IF Vit (hemma) F-08


      12:45
    • 12:00

      Sörskogens IF 1 (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      Rågsveds IF Gul (borta) F-12 fotboll


      13:00
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      14:45
    • 13:00

      Tyresö FF Str Röd (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Stuvsta IF 1 (borta) F-12 fotboll


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      Grödinge SK Vit (borta) P-07


      15:30
    • 14:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) P-08 Fotboll


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IF 5 (borta) P-10


      16:00
    • 14:15

      IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1 (borta) P-06


      16:15
    • 15:00

      Segeltorps IF 5 (borta) P-09


      16:15
    • 15:00

      Enskede IK Röd (hemma) F-10


      16:00
    • 16:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll grön (borta) P-12 Fotboll


      18:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Årsta FF 1 (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Karlbergs BK Grön 2 (borta) P-09


      10:15
    • 10:00

      Boo FF 2 (borta) F-10


      11:15
    • 10:00

      Årsta FF 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll vit (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Träningmatch 9-manna avslutning P-08 Fotboll


      11:00
    • 10:00

      Internmatch med P08 P-07


      11:00
    • 10:15

      Hanvikens SK Röd (borta) F-09


      12:15
    • 11:00

      Sickla IF Gul (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      IFK Stockholm FK Vit (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      FoC Farsta FF Blå (hemma) F-12 fotboll


      14:00
    • 12:00

      Sörskogens IF 3 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:30

      Rågsveds IF (borta) F-07


      14:30
    • 12:45

      Avslutning med P08 - Fotbollsgolf P-08 Fotboll


      15:15
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:20

      Årsta FF 1 (borta) P-10


      15:20
    • 13:30

      Värmdö IF Blå (hemma) F-10


      14:45
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus P14 Gul2 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus P14 Gul2 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) P-12 Fotboll


      16:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 3 grön (hemma) P-06


      17:00
    • 15:15

      Sickla IF 2 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 2 (borta) F-05


      18:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Ledarmöte P-06


      22:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      21:40
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04_IB


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 12Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA extra träning P-09


      18:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Sickla IF Grön 2 (borta) P-07


      11:00
    • 11:30

      P08/P07 St Erikscupen - Mälarhöjden P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:30

      Boo FF 6 (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Huddinge IF 2 (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF Grön 3 (borta) P-07


      15:30
    • 14:30

      9-mannamatch Hanviken P-08 Fotboll


      16:00
    • 15:10

      Lag Blå Jarlaberg cup P-09


      00:00
    • 16:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) P-06


      18:00
    • 16:50

      Lag Röd Jarlaberg cup P-09


      00:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Lag Blå Jarlaberg cup P-09


      19:15
    • 00:00

      Lag Röd Jarlaberg cup P-09


      18:25
    • 09:00

      Stureby SK Blå (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Träning F-13


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Örby T-cup F-11


      12:00
    • 10:30

      Avslutning med Stureby F-07


      13:00
    • 11:00

      Hammarby (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 11 (borta) P-06


      14:00
    • 12:15

      Träningsmatch Örby - Tullinge P-08 Fotboll


      13:30
    • 12:30

      Dalarö SK 1 (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:45

      Träningsmatch Örby - Vinterviken P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:30

      ÄNDRAD TID! Matcher söndag 14 juni! F-09


      16:30
    • 14:30

      Träningsmatcher F-08


      16:30
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Sommaravslutning F-14 F-14


      16:00
    • 16:30

      IFK Lidingö FK blå (borta) F-05


      18:30
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Sommaravslutningsträning F-08


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 19:00

      Träning F-07


      21:40
    • 19:30

      Miniturnering med F07 mot Stureby P-07


      21:45
  • 25Tor
    • 17:00

      Sommaravslutning P-07


      21:00
    • 17:00

      Älvsjö Svart (hemma) F-11


      18:00
    • 17:45

      Sista träningen innan sommaren F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      Sommar cup F-07


      00:00
    • 09:00

      Minicup Röd P-13


      11:30
    • 09:00

      Minicup Gul P-13


      11:30
    • 11:00

      Minicup Lila P-13


      13:30
    • 11:30

      Minicup Blå P-13


      14:00
    • 12:30

      Match 9-manna - Enskede P-08 Fotboll


      14:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Sommar cup F-07


      15:00
    • 08:30

      ÖIS P11 Säsongsavslutning P-11


      17:00
    • 11:00

      Träningsmatch 9-manna Rågsved P-08 Fotboll


      12:45
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 16:00

      Sommaravslutning på söndag! F-05


      22:00
  • 29Mån
    v.27
    • 18:00

      Sommaravslutning P-09


      19:15
  • 30Tis
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 18:30

      Träning P-07_IB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
      Lisebergs BP
      Anteckning: Sommarträningen med Ebou
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00