Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Örby IS
Välj sektion/lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Capri sun cup P-04_IB

    • 09:00

      IFK Stockholm FK 2 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 10:00

      Huddinge IF 3 (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Årsta FF 3 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Huddinge IF 1 (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Stureby SK 2 (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 4 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 3 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Sörskogens IF 2 (borta) P-06


      13:00
    • 12:15

      Djurö-Vindö IF (hemma) P-03


      14:15
    • 12:30

      västerhaninge (borta) P-04_IB


      14:00
    • 13:00

      IF Söderkamraterna Röd (borta) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Gul 2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:30

      Huddinge IF 1 (hemma) F-05


      15:30
    • 16:15

      Torshälla (hemma) P-04_IB


      18:30
    • 16:30

      Älta IF 2 (borta) F-05


      18:30
    • 21:30

      Nacka wallenstam (borta) P-04_IB


      23:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Capri sun cup P-04_IB


      19:00
    • 08:00

      Örbydagen - schema för föräldrar F-08


      17:00
    • 08:00

      Örbydagen P-05


      17:00
    • 08:45

      A slutspel (hemma) P-04_IB


      09:45
    • 09:00

      Segeltorps IF 2 (hemma) F-10


      10:00
    • 09:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Sörskogens IF (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Tullinge Fotboll Grön (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Sörskogens IF 2 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Boo FF 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Rågsveds IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Tullinge Fotboll Gul (hemma) P-11


      11:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 30 grön (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Stureby SK 1 (hemma) F-10


      12:00
    • 12:00

      Örbydagen F-11


      14:00
    • 12:00

      Enskede IK Svart 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Lännersta FF P-11 Lag 1 (hemma) P-11


      12:40
    • 12:00

      Örbydagen-Internmatch P-08 Fotboll


      12:45
    • 12:50

      Lännersta FF P-11 Lag 2 (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Stureby SK 3 (borta) F-08


      14:00
    • 13:10

      Örbydagen 2018 P-12 Fotboll


      13:25
    • 13:10

      Örbydagen - match mot SturebySK P-12 Fotboll


      13:25
    • 13:40

      Gröndals IK (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Tyresö FF C/T Röd (borta) P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      7-mannafotbollsmatch mot Hammarby! F-09


      15:30
    • 14:30

      Örby IS P-10 (hemma) P-10


      15:30
    • 14:30

      Örbydagen - Uppvisningsmatch P-06


      16:00
    • 14:30

      Örbydagen F-12 fotboll


      15:00
    • 15:00

      Internmatch Örbydagen P-13


      15:45
    • 15:00

      Örbydagen F-13


      16:00
    • 15:55

      Match mot Älta - Örbydagen F-05


      17:00
    • 16:00

      Tyresö FF 2 (borta) P-06


      17:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot HIBS F07 F-06_IB


      19:15
  • 3Mån
    v.36
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:00

      Vårby Gårds IF Grön (borta) P-08 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      00:00
    • 18:40

      Hässelby (borta) P-04_IB


      20:00
    • 19:00

      Boo FF 6 (borta) F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      Pappas Pojkar FF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Stockholm floorball cup P-04_IB

    • 09:00

      Sätra SK (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Vendelsö IK 6 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:40

      Täby (hemma) P-04_IB


      11:00
    • 10:00

      Tallkrogens IF 1 (borta) F-10


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IF 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Stureby SK Blå (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 4 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Högalids IF 1 (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      14:00
    • 12:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Rågsveds IF grön 2 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Årsta FF 2 (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Nackdala AIS 2 (borta) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:30

      Vendelsö IK 2 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 5 (hemma) P-08 Fotboll


      15:00
    • 16:20

      Vendelsö (hemma) P-04_IB


      18:00
    • 20:30

      Salem (borta) P-04_IB


      22:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Stockholm floorball cup P-04_IB


      19:00
    • 09:00

      Tullinge TP FK Gul (borta) P-09


      10:00
    • 09:00

      Hägersten SK 1 (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-06


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:45

      Tullinge Fotboll Grön (borta) P-11


      10:45
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 4 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:30

      Tullinge Fotboll Vit (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 29 vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:20

      Västerhaninge (hemma) P-04_IB


      13:00
    • 12:00

      FOC Farsta Blå (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      Enskede IK Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Orminge FC blå (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:30

      Stuvsta IF 4 (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Årsta FF (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch (Lag Röd) mot BP P-07


      16:00
    • 16:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) F-05


      18:00
  • 10Mån
    v.37
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Styrelsemöte IB Sektionen


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      KLUBBLOKALEN: Styrelsemöte fotbollssektionen Örby IS


      20:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
    • 20:00

      KLUBBLOKALEN: Ledarmöte fotbollssektionen Örby IS


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 17:45

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-05


      19:45
    • 18:45

      Älvsjö AIK FF Grön 2 (hemma) P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Norsborgs IF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:00

      Träniscup Djursholm P-09


      13:30
    • 10:00

      Sickla IF Röd 1 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Tullinge TP FK Vit (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Solberga BK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Grödinge SK Grön (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Segeltorps IF 1 (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F-05


      13:15
    • 12:00

      Älta IF gul (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Stureby SK 2 (borta) F-10


      13:00
    • 12:15

      Årsta FF 1 (hemma) P-03


      14:15
    • 13:00

      Stureby SK lag 1 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F-05


      15:00
    • 13:30

      Tullinge TP FK 2 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Svensk-Palestinska FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Vendelsö IK 1 (borta) P-06


      17:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:00

      Tullinge TP FK Vit (borta) P-08 Fotboll


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Enskede IK Grön (borta) P-10


      11:00
    • 09:45

      Aspudden Tellus 2 (hemma) P-11


      10:45
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 3 vit (hemma) P-09


      11:00
    • 10:30

      Rönninge Salem (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Träning F-06_IB


      12:00
    • 11:00

      Högdalens AIS 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Tullinge TP FK Grön (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Huddinge IF 1 (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:45

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) F-05


      16:45
    • 15:30

      Träningsmatch ÖIS P07 P-06


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch Örby IS P07 Röd vs. Örby IS P06 P-07


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Sköndals IK F06 (hemma) F-06_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:00

      Vårby Gårds IF (borta) F-07


      20:00
    • 18:45

      Sickla IF U (borta) P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
    • 20:00

      Tudor Arms FC (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Boo FF 4 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Svensk-Palestinska FF 2 (hemma) P-08 Fotboll


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 4 vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Rågsveds IF Vit 2 (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Nockebyhovs IF 1 (hemma) F-05


      11:00
    • 11:30

      Fikaansvariga F-08


      14:00
    • 11:30

      Träningsmatch FC Järfälla P-06


      13:00
    • 12:00

      Tullinge TP FK Grön (hemma) F-08


      13:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 6 vit (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Röd 1 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Enskede IK Grå (borta) P-09


      14:00
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF 3 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:15

      Stuvsta IF 1 (borta) F-05


      16:15
    • 15:00

      Tyresö FF Vit (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      Sorunda IF (hemma) P-08 Fotboll


      16:00
    • 15:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 5 (borta) P-08 Fotboll


      16:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Stuvsta IF (borta) P-11


      10:00
    • 09:30

      Boo FF 4 (borta) F-09


      11:30
    • 09:45

      Aspudden Tellus 1 (hemma) P-11


      10:45
    • 10:00

      Tunisiska FC 1 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:30

      Inställd. Träning ersätter - Örby IS Röd - Haninge P-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 12 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gröndals IK 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08_IB


      12:00
    • 11:00

      Enskede IK Lila (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) A-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Huddinge IF 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 13 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      IFK Stocksund Orange (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Träning F08/F09_IB


      13:00
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:30

      Boo FF 6 (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Tyresö FF Blå (borta) F-08


      15:00
    • 15:00

      Norsborgs IF 1 (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Rågsveds IF Gul (borta) P-06


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04_IB


      20:00
  • 24Mån
    v.39
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06_IB


      21:00
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 25Tis
    • 16:00

      Extra träning P-09


      17:00
      Liseberg BP
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04_IB


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-10_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:30
    • 18:00

      Segeltorps IF 2 (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:05

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06_IB


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      SvFA extraträning P-06


      18:00
    • 17:00

      Extraträningar med Örby IS och Svenska Fotbollsakademin P-07


      18:00
    • 18:45

      Boo FF 5 (hemma) P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03_IB


      21:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Röd (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-09


      10:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-06_IB


      11:15
    • 10:30

      Essinge IK 1 (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Stureby SK Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Järla IF FK Vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatcher Jarlaberg P-06


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch med P06 P-07


      13:00
    • 12:00

      Enskede IK Svart 2 (hemma) P-08 Fotboll


      13:00
    • 12:00

      FBI Tullinge (borta) P-09_IB


      13:00
    • 12:15

      Ingarö IF (hemma) P-03


      14:15
    • 13:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:00
    • 13:30

      Tullinge TP FK 1 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF Svart 1 (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Salems IF (A) (hemma) P-07_IB


      16:00
    • 14:30

      Fikaansvariga F-08


      16:00
    • 15:00

      Järfälla IBK (B) (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (hemma) F-08


      16:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:00

      Träning PF-11_IB


      10:00
    • 09:45

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-06_IB


      10:45
    • 09:45

      Aspudden Tellus 1 (hemma) P-11


      10:30
    • 09:45

      Tullinge Fotboll Grön (borta) P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning P-07_IB


      11:00
    • 10:00

      Vendelsö IK 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Hägersten SK Gul (borta) P-09


      11:00
    • 11:00

      Huddinge IF 51 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 11 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Enskede IK Röd 1 (borta) P-08 Fotboll


      12:00
    • 11:00

      Tullinge TP FK Vit (borta) F-10


      12:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 22 grön (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Huddinge IF 7 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      FOC Farsta Röd (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Träning F08/F09_IB


      13:00
    • 13:00

      Träning F-13


      14:30
    • 13:00

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Stuvsta IF 2 (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 6 grön (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Hanvikens SK Vit (borta) F-08


      16:00
    • 15:45

      Ängby IF (borta) P-03_IB


      16:45
    • 16:30

      Stureby SK 2 (borta) F-05


      18:30
    • 17:00

      Årsta FF 3 (borta) P-08 Fotboll


      18:00
    • 17:00

      Djurgården - Östersund P-06


      20:30
    • 17:30

      DIF - Östersund P-09


      19:00
    • 18:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-04_IB


      20:00
    • 18:15

      Träningsmatch - Aspudden F-11


      19:00
    • 19:15

      Tungelsta IF (borta) P-06_IB


      21:15