Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Örby IS
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) P-09


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) F-14


      10:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Röd 1 (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Dalarö SK 1 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11-14_IB


      12:00
    • 11:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) Juniorlag Damer


      13:00
    • 11:00

      Vendelsö IK 2 (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Rågsveds IF Grön 1 (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Gustavsbergs IF FK Vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Solberga BK F08 (borta) F-08


      13:30
    • 12:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) F-11


      13:30
    • 13:30

      Reymersholms IK 1 (hemma) F-11


      14:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) F-10


      15:15
    • 14:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Fotbollsskola på Liseberg F-08


      16:00
    • 14:45

      Spånga IS FK 1 (hemma) F-12


      15:45
    • 14:45

      Spånga IS FK 1 (hemma) P-12


      15:45
    • 14:45

      Fikaförsäljning F-08


      16:15
    • 15:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) P-08 Fotboll


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Nynäshamns IF FK (hemma) Representationslag Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:15

      Träningsmatch P-06


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch U2 mot Jarlaberg if P-07


      20:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11-14_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:50

      Målvaktsträning P-09


      19:10
    • 17:50

      Målvaktsträning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F08/F09_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA P-09


      17:00
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-08


      18:00
    • 17:30

      Målvaktsträning med Natalie F-08


      18:30
    • 19:30

      Västerhaninge IF (borta) Juniorlag Damer


      21:30
    • 20:15

      Älvsjöcupen P-09_IB


      21:15
  • 7Lör
    • 09:00

      Stureby SK 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:15

      Ingarö IF Svart (hemma) F-10


      11:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF S3 (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-10


      12:15
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Enskede IK Vit 2 (hemma) F-10


      12:40
    • 12:00

      Reymersholms IK 1 (hemma) F-08


      13:30
    • 12:30

      Boo FF (borta) F-14


      13:30
    • 12:30

      Älvsjöcupen P-09_IB


      13:30
    • 12:30

      Boo FF 5 (borta) F-14


      14:30
    • 12:45

      Segeltorps IF (hemma) F-12


      14:00
    • 12:45

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P-11


      14:45
    • 13:00

      Stuvsta IF 6 (borta) P-13


      15:00
    • 13:30

      Enskede IK SV 2 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Hanvikens SK Svart (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (hemma) P-09


      17:00
    • 15:15

      Enskede IK Grå 2 (borta) P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Atletic Blåsut FC (borta) Representationslag Herr


      18:00
    • 17:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll Röd (borta) F-11


      18:15
    • 18:15

      Älvsjöcupen P-09_IB


      19:15
  • 8Sön
    • Heldag

      Älvsjöcupen F-11-14_IB

    • 08:30

      Slutspel Älvsjöcupen P-09_IB


      19:15
    • 09:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F-12


      10:30
    • 09:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P-12


      10:00
    • 09:00

      Boo FF (hemma) F-14


      10:00
    • 09:00

      Cupmatch 1 F-11-14_IB


      10:00
    • 09:00

      Boo FF 8 (hemma) F-14


      11:00
    • 09:15

      Älvsjöcupen P-12 IB


      18:00
    • 09:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Essinge IK 1 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Årsta FF 2 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:45

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      Segeltorps IF Blå (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Vega FC Vit 2 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14_IB


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjden-Hägersten FF 3 (borta) P-08 Fotboll


      14:00
    • 12:00

      Träning P15_IB


      13:00
    • 12:15

      Högdalens AIS 1 (hemma) P-12


      14:15
    • 13:15

      Cupmatch 2 F-11-14_IB


      14:15
    • 13:30

      Reymersholms IK 4 (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Fotbollsskola på Liseberg F-08


      16:00
    • 14:45

      Fikaförsäljning F-08


      16:15
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Cupmatch 3 F-11-14_IB


      17:00
    • 16:30

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 19:30

      IFK Tumba FK (borta) P-06


      21:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11-14_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:50

      Målvaktsträning P-09


      19:10
    • 17:50

      Målvaktsträning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F08/F09_IB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Målvaktsträning med Natalie F-08


      18:30
    • 18:30

      Skogås-Trångsunds FF Lila (borta) P-13


      20:30
  • 14Lör
    • 09:45

      Fikaförsäljning P-10


      11:15
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) F-14


      12:00
    • 10:15

      IFK Haninge J1 (hemma) P-10


      12:15
    • 11:00

      Gröndals IK (borta) F-10


      12:15
    • 11:30

      Hanvikens SK Röd (borta) P-08 Fotboll


      13:30
    • 12:00

      Karlbergs BK Röd (hemma) F-09


      13:30
    • 12:00

      Tungelsta IF 2 (borta) F-13


      14:00
    • 12:15

      Fikaförsäljning P-10


      14:45
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) P-10


      14:45
    • 13:00

      Enskede IK Lila 3 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Huddinge IF Vit (borta) F-08


      14:30
    • 13:30

      Hammarby IF FF 25 vit (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) Juniorlag Damer


      16:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P-06


      18:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P15_IB


      10:00
    • 09:00

      Stureby SK 1 (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) F-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Enskede IK Lila 2 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Årsta FF 3 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:30

      Enskede IK Lila (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning F-11-14_IB


      12:00
    • 11:00

      Mälarhöjdens IK (hemma) F-14


      12:00
    • 11:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll Vit (hemma) F-14


      13:00
    • 11:15

      Konyaspor Kultur och IF KIF P11S (borta) P-11


      13:15
    • 11:30

      Enskede IK SV 1 (hemma) F-08


      13:30
    • 11:30

      Match Örby - Enskede F-08


      13:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 5 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Match P-14_IB


      14:00
    • 12:00

      Mini-cup P15_IB


      14:00
    • 12:15

      Årsta FF 1 (hemma) F-11


      13:30
    • 12:30

      Segeltorps IF Orange (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) F-11


      14:45
    • 14:30

      Fotbollsskola F-08


      16:00
    • 14:45

      Bollstanäs SK FPGul12 (hemma) F-12


      15:45
    • 14:45

      Bollstanäs SK FPGul12 (hemma) P-12


      15:45
    • 14:45

      Fikaförsäljning F-08


      16:15
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Utv 5 (hemma) P-08 Fotboll


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:30

      Avslutning F08/F09_IB


      20:00
    • 16:30

      Match mot tjejerna P-09_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:45

      Hanvikens SK Grön (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Viña del Mar IF (hemma) Representationslag Herr


      20:00
    • 20:00

      Boo FF 1 (hemma) P-07


      22:00
    • 20:00

      Boo FF 1 (hemma) P-06


      22:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-11-14_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:50

      Målvaktsträning P-09


      19:10
    • 17:50

      Målvaktsträning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 20:05

      FC Djursholm 1 (borta) P-06


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA P-09


      17:00
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      Extraträning med SvFA F-08


      18:00
    • 17:30

      Målvaktsträning med Natalie F-08


      18:30
  • 21Lör
    • 08:30

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) P-11


      10:30
    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll 5 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:15

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll Vit (hemma) F-10


      11:20
    • 11:15

      Mälarhöjdens IK Fotboll Grön (borta) P-10


      12:15
    • 11:30

      IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) F-10


      12:45
    • 12:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) F-08


      13:30
    • 12:00

      Högalids IF (borta) F-14


      13:00
    • 12:45

      IFK Tumba FK (hemma) F-12


      14:00
    • 13:45

      Huddinge IF 7 (borta) P-10


      15:45
    • 14:00

      Tyresö Strand FC (borta) P-08 Fotboll


      16:00
    • 14:15

      Tyresö FF Blå (borta) F-11


      15:30
    • 15:00

      Vendelsö IK 1 (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 17:00

      Stuvsta IF 4 (borta) P-08 Fotboll


      19:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P15_IB


      10:00
    • 09:00

      Stureby SK 3 (hemma) P-14


      10:15
    • 09:00

      Tullinge BK 1 (borta) P-14


      10:15
    • 09:30

      Nynäshamns IF FK 2 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Västerhaninge IF Röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Enskede IK Röd (hemma) F-13


      12:00
    • 10:15

      IFK Stocksund Mix (borta) F-12


      11:30
    • 10:15

      IFK Stocksund Mix (borta) P-12


      11:15
    • 11:00

      Dalarö SK p14 (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll Röd (borta) P-13


      13:00
    • 12:00

      Tullinge BK 4 (borta) P-13


      14:00
    • 12:15

      Älvsjö AIK FF Lila 2 (hemma) P-12


      14:15
    • 12:30

      Grödinge SK Grön (borta) P-09


      14:30
    • 12:30

      Avslutning P-14_IB


      14:30
    • 13:30

      Skogås-Trångsunds FF Vit (hemma) P-12


      15:30
    • 14:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) F-11


      15:30
    • 15:00

      Träning F-17


      14:00
    • 15:00

      Träning P-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:15

      Karlbergs BK Röd (borta) P-07


      18:15
    • 16:15

      Karlbergs BK Röd (borta) P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:15

      Älta IF 2 (borta) Juniorlag Damer


      19:15
    • 19:00

      Stockholm StreetSoccer FF (borta) Representationslag Herr


      21:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11-14_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 17:50

      Målvaktsträning P-09


      19:10
    • 17:50

      Målvaktsträning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 26Tor
    • 11:00

      Sörskogens IF 1 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Värmdö Blå (borta) P-12


      13:00
    • 13:30

      Spånga P12-6 (hemma) P-12


      14:30
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09_IB


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 20:15

      Träning P-07


      22:00
    • 20:30

      Träning Representationslag Herr


      22:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Extraträning med SvFA P-09


      17:00
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      Extraträning med SvFA F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09_IB


      18:45
    • 17:30

      Målvaktsträning med Natalie F-08


      18:30
    • 18:00

      Huddinge IF 2 Svart (borta) P-08 Fotboll


      20:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träningsmatch intresseanmälan P-10


      18:00
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF 4 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF 2 (hemma) F-09


      13:30
    • 14:00

      IFK Haninge (hemma) Juniorlag Damer


      16:00
    • 15:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (hemma) P-09


      17:00
    • 15:30

      IFK Lidingö FK C (borta) F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Brommapojkarna DFF 2 (borta) P-06


      18:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45