Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om ÖIS Ungdomsfotboll

Följ

ÖIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
ÖIS Ungdomsfotboll
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009


      18:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:00

      Utbynäs SK (hemma) P2011


      15:00
    • 10:00

      Träning Smålirarna


      11:00
    • 10:00

      Smålirarna Örgryte P15


      11:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF (borta) P17


      14:00
    • 12:15

      Tölö IF (hemma) F2012-13


      17:00
    • 12:15

      Tölö cupen F2012-13


      17:00
    • 12:30

      Mölnlycke IF Blå (borta) P2013


      13:30
    • 12:30

      Intigrationssammadrag P2012


      15:00
    • 12:30

      Intigrationssammandrag P2012


      15:00
    • 13:45

      Lindome GIF 2 (hemma) P2009


      15:45
    • 14:00

      Ängelholms FF (hemma) P19


      16:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Sammandrag fem-mot-fem P2014

    • 07:30

      Hindås Cup F-08/09/10


      15:00
    • 07:30

      Hindås Cup P2012


      13:30
    • 07:30

      Hindås Cup P2012


      14:30
    • 07:50

      Hindås Cup F2011


      15:30
    • 09:00

      Träning P2015


      10:30
    • 09:30

      Träning F2015


      10:30
    • 10:30

      Hindås Cup P2012


      16:45
    • 11:50

      Sammandrag P2014


      15:40
    • 12:00

      Matchsammandrag 5 mot 5 F2014


      18:00
    • 12:00

      Stafsinge IF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) P2009


      14:00
    • 12:00

      Angered MBIK Svart (borta) P2009


      14:00
    • 13:10

      Sammandrag P2014


      17:40
    • 13:30

      Lundby IF (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Träning F2012-13


      15:30
    • 15:15

      Lerums IS Lag 1 (hemma) F-08/09/10


      17:15
    • 16:00

      Solängens BK (hemma) F2012-13


      18:00
    • 16:30

      Önnereds IK (hemma) P2010


      17:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:15
    • 18:00

      Önnereds IK (hemma) P2010


      19:00
  • 6Mån
    v.23
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08/09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Askims IK Röd (borta) F2012-13


      20:15
    • 18:30

      Jitex Mölndal BK 1 (borta) F2012-13


      20:30
    • 18:30

      Jitex Mölndal BK 2 (borta) F2012-13


      20:30
    • 18:30

      Träning P2009


      20:00
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:45

      Jitex Mölndal BK Vit (borta) F2011


      19:45
    • 19:30

      Träning P15


      21:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F2014


      18:30
    • 17:30

      Avslutning P2013


      19:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:15
    • 18:00

      Träning F2012-13


      19:30
    • 18:30

      Träning P2009


      20:15
    • 18:45

      Träning P2011


      20:00
    • 19:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) P19


      21:00
    • 19:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:00
    • 19:40

      KF Velebit (borta) P15


      21:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Matchsammandrag 3mot3 P2015


      14:00
    • 09:30

      Träning P2011


      11:15
    • 11:45

      Holmalunds IF (hemma) P17


      13:45
    • 12:00

      Azalea BK Orange (borta) P2009


      14:00
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P2009


      14:00
    • 12:00

      Hjuviks AIK (borta) P2010


      14:00
    • 14:00

      IK Zenith Svart (hemma) P2008


      16:00
    • 14:30

      Mölnlycke IF Vit (hemma) P2013


      15:30
    • 14:30

      Mölnlycke IF Grön (hemma) P2013


      15:30
    • 15:30

      Floda BoIF (borta) P2010


      17:30
    • 16:30

      Vänersborgs IF (hemma) P16


      18:30
  • 12Sön
    • Heldag

      Sammandrag fem-mot-fem P2014

    • 08:30

      Sammandrag ÖIS 2 P2014


      12:10
    • 08:30

      Sammandrag ÖIS 1 P2014


      12:10
    • 09:00

      Torslanda IK Lag 3 (hemma) P2012


      11:00
    • 09:00

      Träning P2015


      10:30
    • 09:10

      Sammandrag ÖIS 3 P2014


      12:50
    • 09:30

      Träning F2015


      10:30
    • 10:15

      IF Mölndal Fotboll 4 (hemma) P2012


      12:15
    • 13:00

      Mölnlycke IF Vit (borta) F2012-13


      15:00
    • 13:10

      Matchsammandrag 5 mot 5 F2014


      18:00
    • 13:30

      Nödinge SK Fotboll Vit (borta) F-08/09/10


      15:30
    • 13:45

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) P2009


      15:45
    • 14:00

      Träningsmatch Tölö F2012-13


      15:30
    • 15:30

      IF Mölndal Fotboll Blå (borta) P2013


      16:30
    • 16:00

      Näsets SK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09/10


      18:00
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2014


      18:15
    • 17:30

      Torslanda IK Vit (borta) P2008


      19:30
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • Heldag

      Sommarläger A-lag Herrar

    • 10:00

      Träning P15


      11:30
    • 10:00

      Träning P16


      11:30
    • 15:00

      Träning P2010


      16:30
    • 15:00

      Träning P2009


      16:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Sommarläger A-lag Herrar

    • 08:00

      Ö-bollen P2010


      00:00
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:15
    • 10:30

      Träning P19


      12:00
    • 11:30

      Floda BoIF Blå (borta) P2008


      13:30
    • 12:00

      Vallens IF (borta) P16


      14:00
    • 13:00

      Torslanda IK Grön (borta) P2009


      15:00
    • 17:00

      Qviding FIF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Sommarläger A-lag Herrar

    • 00:00

      Ö-bollen P2010


      19:00
    • 09:00

      Näsets SK 1 (hemma) P2012


      11:00
    • 09:00

      Träning P2015


      10:30
    • 09:00

      BK Häcken (hemma) F2012-13


      17:00
    • 09:30

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS Svart (borta) P2013


      10:30
    • 09:30

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS Vit (borta) P2013


      10:30
    • 09:30

      Träning F2015


      10:30
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (borta) P2009


      14:00
    • 12:00

      Näsets SK Blå (borta) F-08/09/10


      14:00
    • 13:00

      Mölnlycke IF (borta) P2011


      14:30
    • 13:00

      Utsiktens BK (borta) P19


      15:00
    • 13:30

      Älvsborg FF Blå (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Träning F2012-13


      15:30
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P2015


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 14:00

      Träning F2012-13


      15:30
      Öis - gården 7m7 planen
      Samlingstid: 13:50
      Anteckning: Sommaravslutning!
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor