Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om ÖIS Akademi

Följ

ÖIS Akademi

Följ oss för uppdateringar
Följ
ÖIS Akademi
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 10:00

      Träning P2007


      12:00
    • 12:00

      Träning P16


      13:30
    • 14:00

      Träning P2010


      15:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 19:00

      GAIS (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P2006


      21:00
    • 19:30

      Träning P2006


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Sverigecupen P2007

    • 09:00

      Träning P2010


      10:15
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P19


      14:00
    • 13:00

      GAIS (borta) P16


      15:00
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning P2011


      11:15
    • 10:00

      Mölnlycke IS/Sjövalla FK 1 (borta) P2012


      11:30
    • 10:30

      Träning P17


      12:00
    • 10:30

      Södra Skärgårdens IK (hemma) P2008


      12:30
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P2007


      14:00
    • 12:15

      IK Zenith Svart (hemma) P2008


      14:15
    • 14:00

      IFK Göteborg (hemma) P16


      16:00
    • 14:00

      Östers IF (borta) P19


      16:00
    • 15:00

      IK Brage (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      17:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 09:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 18:45

      Träning P2009


      20:15
    • 20:00

      Träning P2010


      21:00
    • 20:15

      BK Häcken Svart (borta) P2006


      22:15
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatcher Stockholm P2010


      00:00
    • 18:00

      Träning P2008


      19:30
    • 19:30

      Öjersjö IF Blå (hemma) P2006


      21:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Träningsmatcher Stockholm P2010

    • Heldag

      Öjersjö Cup F2012 F2012-13

    • 08:00

      Öjersjö cup F2011


      17:00
    • 09:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:15
    • 11:15

      Hermansby IF (borta) P2008


      13:15
    • 11:30

      Älvsborg FF (hemma) P17


      13:30
    • 13:15

      Hovås Billdal IF (borta) Juniorlag Herrar


      15:15
    • 14:00

      Kalmar FF (hemma) P19


      16:00
    • 16:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P2007


      18:00
    • 16:30

      Mölnlycke IF Svart (borta) P2008


      18:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 17:00

      Varbergs BoIS FC (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:15

      Träning F2011


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 18:45

      Träning P2009


      20:15
    • 19:00

      Träning P16


      20:00
    • 19:30

      Träning P2006


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:30
    • 18:00

      Assyriska (borta) P2010


      19:30
    • 19:00

      Lerums IS Lag 1 (hemma) P2008


      21:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:15
    • 10:00

      Träning P17


      11:30
    • 10:00

      Solängens BK Vit (hemma) P2013


      12:00
    • 11:00

      Ytterby IS Blå (hemma) P2009


      13:00
    • 11:00

      BK Häcken Gul (hemma) P2010


      13:00
    • 12:00

      GAIS Grön (hemma) P2007


      14:00
    • 12:15

      Ytterby IS Röd (hemma) P2009


      14:15
    • 12:15

      BK Häcken Svart (hemma) P2010


      14:15
    • 13:00

      Halmstads BK (borta) P19


      15:00
    • 13:30

      KF Velebit Vit (hemma) P2007


      15:30
    • 13:30

      Näsets SK Vinröd (hemma) F2011


      15:30
    • 14:45

      Näsets SK Vit (hemma) F2011


      16:45
    • 16:00

      Lindome GIF (hemma) Juniorlag Damer


      18:00
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Träning P2007


      11:45
    • 10:00

      Mölnlycke IF Blå (hemma) P2011


      11:15
    • 10:00

      Mölnlycke IF (hemma) P2011


      13:00
    • 11:00

      Dalen/Krokslätts FF Blå (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P2012


      13:00
    • 11:15

      Mölnlycke IF Gul (hemma) P2011


      12:30
    • 12:00

      Vänersborgs FK (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      Assyriska BK Vit (borta) P2009


      14:00
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 Röd (borta) F2012-13


      13:00
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 Vit (borta) F2012-13


      14:00
    • 12:30

      Askims IK Vit (hemma) F2012-13


      14:30
    • 12:30

      Match för F2012 F2011


      13:30
    • 13:00

      Norrby IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      A-lags match ÖIS-Norrby P2008


      15:00
    • 13:30

      Södra Skärgårdens IK 2 (hemma) P2012


      15:30
    • 13:30

      Södra Skärgårdens IK 1 (hemma) P2012


      15:30
    • 14:00

      IK Kongahälla (borta) P17


      16:00
    • 14:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:45

      Torslanda IK Svart (hemma) P2008


      17:45
    • 16:00

      Träning P2014


      17:00
    • 16:30

      Näsets SK (borta) P2006


      18:15
    • 17:30

      Träning P2010


      19:00
    • 18:00

      Lindome GIF (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:15

      Träning F2011


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 18:45

      Träning P2009


      20:15
    • 19:00

      Träning P16


      20:00
    • 19:30

      Träning P2006


      21:00