Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om ÖIS Akademi

Följ

ÖIS Akademi

Följ oss för uppdateringar
Följ
ÖIS Akademi
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:30

      Träning P2006


      12:15
    • 10:30

      Träning P17


      12:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (hemma) P17


      15:00
    • 15:00

      Helsingborgs IF (borta) P19


      17:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Träning P2006


      13:00
      Hammarviken Arena
      Samlingstid: 10:45
    • 12:30

      Helsingborgs IF (borta) P17


      14:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      00:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Halmstads BK (borta) P2007


      11:30
    • 11:30

      Eriksberg (hemma) P2010


      13:00
    • 12:45

      Östers IF (hemma) P19


      14:45
    • 13:00

      GAIS (borta) P17


      15:00
    • 13:00

      Eriksberg (hemma) P2010


      14:30
    • 15:00

      Örebro SK FK (hemma) P17


      17:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P2009


      20:00
    • 18:30

      Träning P2006


      20:00
    • 19:30

      Hönö IS Röd (borta) P2005


      21:30
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P2011


      11:30
    • 09:45

      Träning P2012


      15:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF (borta) P2010


      17:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) P2009


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning P2012


      11:30
    • 13:00

      BK Häcken Gul (hemma) P2007


      15:00
    • 13:00

      Helsingborgs IF (hemma) P17


      15:00
    • 13:30

      Träning F2008-10


      15:30
    • 13:30

      Träning F2008-10


      15:30
    • 14:00

      Lekstorps IF (borta) P2006


      16:00
    • 14:45

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) P2007


      16:45
    • 15:30

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
    • 16:00

      Kortedala IF (borta) P2009


      17:30
    • 16:00

      Tränarmöte - planering hösten P2010


      17:30
    • 17:00

      Götaholms BK (borta) P2009


      18:30
    • 17:30

      Träning P2010


      19:00
    • 17:30

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P2006


      19:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      00:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      BK Häcken (hemma) P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Träning P2006


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P2009


      20:00
    • 18:30

      Kärra Dragons FC (hemma) P2007


      20:30
    • 19:15

      BK Häcken (hemma) P17


      21:15
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Ytterby IS 1 (hemma) P2010


      20:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 19:00

      Mölnlycke IF Gul (borta) P2005


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:30
    • 10:00

      Öjersjö IF (hemma) F2008-10


      12:00
    • 10:00

      Jonsereds IF (borta) P2009


      11:00
    • 11:15

      Stenkullen GoIK Röd (hemma) P2008


      13:15
    • 12:30

      Gunnilse IS Röd (hemma) P2008


      14:30
    • 12:30

      Mölnlycke IF Gul (borta) F2008-10


      14:30
    • 12:30

      Gunnilse IS Svart (hemma) P2010


      14:30
    • 13:00

      Halmstads BK (borta) P17


      15:00
    • 13:45

      Azalea BK Svart (borta) P2007


      15:45
    • 13:45

      Gunnilse IS Blå (hemma) P2008


      15:45
    • 13:45

      Gunnilse IS Röd (hemma) P2010


      15:45
    • 14:00

      Malmö FF (borta) P19


      16:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Matcher mot Jönköpings Södra mfl P2010


      19:00
    • 10:00

      Träning P2012


      11:30
    • 10:00

      GAIS (borta) P2009


      11:30
    • 13:30

      Träning F2008-10


      15:30
    • 14:00

      Malmö FF (borta) P17


      16:00
    • 14:00

      IK Zenith Grön (hemma) P2006


      16:00
    • 15:30

      Träning P2007


      17:30
    • 15:45

      IK Zenith Vit (hemma) P2006


      17:45
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
    • 16:00

      Lindome GIF Svart (borta) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Stenkullen GoIK/Floda BoIF (hemma) Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:00

      Träning F2011


      17:30
  • 24Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:30

      Träning P2010


      18:45
    • 18:00

      Kungsladugårds BK Vit (borta) F2011


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P2007


      20:00
    • 18:15

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (hemma) F2011


      20:15
    • 18:15

      Solängens BK (hemma) F2011


      20:15
    • 18:30

      Träning P2005


      20:00
    • 18:45

      Träning F2008-10


      20:15
    • 20:00

      Träning Juniorlag Herrar


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:45
    • 18:00

      Solängens BK Svart (hemma) P2011


      20:00
    • 18:00

      Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart (hemma) P2011


      20:00
    • 18:00

      Träning P2006


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P2009


      20:00
    • 19:00

      Sjövalla FK Mölnlycke IS Svart-Vit (hemma) P2011


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P2007


      19:00
    • 17:30

      Träning P2012


      18:45
    • 17:30

      Träning P2011


      19:00
    • 18:00

      IFK Hällingsjö (hemma) P2010


      19:30
    • 18:30

      Träning P2006


      20:00
    • 18:30

      Träning P2009


      20:00
    • 18:30

      Träning P2008


      20:00
    • 18:30

      Träning P2005


      20:00
    • 19:30

      Masthuggets BK Röd (borta) P2007


      21:30
    • 20:15

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P2005


      22:15
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning P2010


      18:45
    • 17:30

      Föräldrarmöte P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning F2011


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P2005


      20:00
    • 18:45

      Träning F2008-10


      20:15
    • 20:15

      Sävedalens IF Blå (borta) P2005


      22:15
  • 28Fre
    • 15:00

      Lägeranmälan skarp F2008-10


      00:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 18:30

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) F2008-10


      20:30
    • 19:00

      Lindome GIF (borta) Juniorlag Damer


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Lägeranmälan skarp F2008-10

    • 09:00

      Träning P2009


      10:30
    • 09:30

      Träning P2011


      11:30
    • 09:45

      Gunnilse IS (borta) F2008-10


      11:45
    • 10:00

      Qviding FIF Vinröd (hemma) P2008


      12:00
    • 10:00

      Angered MBIK (borta) P2008


      12:00
    • 10:45

      Götaholms BK (hemma) P2009


      12:15
    • 11:00

      Träning Smålirarna


      12:00
    • 12:00

      Sävedalens IF Blå (hemma) P2010


      14:00
    • 12:00

      Fässbergs IF Benfica (hemma) P2007


      14:00
    • 12:00

      BK Astrio (borta) P17


      14:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P19


      15:00
    • 13:00

      IK Zenith Vit (borta) P2006


      15:00
    • 13:15

      Sävedalens IF Röd (hemma) P2010


      15:15
    • 13:30

      Bergums IF 2 (hemma) P2007


      15:30
    • 14:30

      Gunnared KIF (borta) P2008


      16:30
    • 14:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P2010


      16:30
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P17


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Lägeranmälan skarp F2008-10


      17:00
    • 10:00

      Träning P2012


      11:30
    • 10:00

      Ytterby IS (hemma) P2009


      12:30
    • 11:00

      Träning P2006


      13:00
    • 12:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) F2011


      14:00
    • 13:00

      Mölnlycke IF Svart/Gul (borta) F2011


      15:00
    • 13:30

      Träning F2008-10


      15:30
    • 14:30

      IK Kongahälla (borta) P2007


      16:30
    • 15:30

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P2008


      17:30
    • 16:00

      Träning F2011


      17:30
    • 17:30

      Träning P2010


      19:00
    • 17:30

      Backatorp IF (hemma) Juniorlag Herrar


      19:30
  • 31Mån
    v.36