Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda SK

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Njurunda SK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
    • 17:45

      Träning Team 09


      19:15
    • 18:30

      Träning J18


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:00

      Kungsnäs FC P13 Vit (hemma) PF13


      11:00
    • 10:30

      Njurunda SK PF12 (hemma) PF12


      12:00
    • 11:30

      Sidsjö-Böle IF P13 Grön (borta) PF13


      13:30
    • 12:45

      Matfors IF Matfors IF P11 vit (borta) P11


      14:45
  • 6Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning A-pojkar


      18:45
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Genomgång OVR Team 08


      19:00
    • 19:00

      Träning DIV3


      20:00
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning Team 13


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      19:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning Team 10


      17:45
    • 17:00

      Träning A-pojkar


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      21:00
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:30

      Kungsnäs FC P13 (hemma) PF13


      11:30
    • 10:30

      Träning NSK Fotbollsskola


      12:00
    • 12:30

      Kubikenborgs IF P13 (borta) PF13


      14:30
  • 13Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning A-pojkar


      18:45
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Ledarmöte Team 09


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 20:15

      Träning DIV3


      21:15
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning Team 13


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      19:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 15Ons
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
      Njurunda nsk gräsplan
      Anteckning: Träning för alla födda 2013
    • 17:45

      Träning Team 09


      19:15
    • 18:30

      Träning J18


      20:30
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning Team 10


      17:45
    • 17:00

      Träning A-pojkar


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
    • 19:30

      Träning J18


      21:35
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning J18


      11:00
    • 09:00

      Träning J18


      11:00
    • 10:00

      Lucksta IF P12 (borta) PF12


      12:00
    • 10:00

      Avslutning! NSK Fotbollsskola


      11:00
    • 12:30

      Sundsvalls FF P12 lag 3 (hemma) PF12


      14:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Essviks AIF P 13 (hemma) PF13


      11:30
    • 10:00

      Bortamatch NSK Fotbollsskola


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch J18


      15:30
    • 12:00

      Selånger SK Fotboll P13 röd (borta) PF13


      14:00
    • 13:00

      Alnö IF P 11 Lag Vit (borta) P11


      15:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning A-pojkar


      19:00
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      20:15
    • 20:30

      Träning DIV3


      21:30
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte Team 09


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      20:15
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning Team 10


      17:45
    • 17:00

      Träning A-pojkar


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Möjlighet att visa utdrag ur belastningsregistret Ishockeysektionen


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte Team 13


      20:00
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
    • 19:30

      Träning J18


      21:35
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 11:00

      Selånger SK P12 (borta) PF12


      13:00
    • 13:30

      IFK Timrå P 12 Blå (hemma) PF12


      15:30
  • 26Sön
    • Heldag

      Minisammandrag PF12

    • 09:30

      Alnö IF 3, Div 10 pojkar 2021 (hemma) PF13


      11:30
    • 09:30

      Sundsvalls FF 1 (hemma) P11


      11:30
    • 10:00

      Alnö IF 4 (borta) PF13


      12:00
    • 10:00

      Njurunda SK PF12 (hemma) PF12


      18:00
    • 14:45

      Hudiksvalls HC (hemma) A-pojkar


      16:45
  • 27Mån
    v.39
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning Team 13


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 20:00

      Träningsmatch Gällsta IK DIV3


      22:00
  • 29Ons
    • 17:20

      Träning PF13


      18:30
    • 18:00

      Möjlighet att visa utdrag ur belastningsregistret Ishockeysektionen


      20:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Föräldramatch PF12


      19:00