Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda SK

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Njurunda SK
Välj sektion/lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:45

      Träning J18


      20:00
    • 19:15

      Träningsmatch Sundsvall HC J18 DIV3


      21:15
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning J18


      20:30
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:30

      Sundsvalls FF (hemma) P11


      12:30
    • 13:00

      Sund IF 2 (borta) PF-09


      15:00
    • 16:00

      Hudiksvalls HC (borta) A-pojkar


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 18:45

      Spelarmöte DIV3


      19:15
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 17:30

      Träning J18


      20:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 12:00

      Lucksta IF Lucksta IF Lucksta IF P08/09 (hemma) PF-09


      14:00
    • 13:30

      Ånge IF F/P 10/11 (hemma) P11


      15:30
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 17:30

      Träning J18


      19:45
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Selånger FK P09 Röd (borta) PF-09


      12:00
    • 13:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) A-pojkar


      15:00
    • 14:30

      Alnö IF P 11 Röd/Vit (borta) P11


      16:30
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:45
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 20:15

      Träning DIV3


      21:15
  • 23Ons
    • 17:10

      Träningsmatch NSK Fotbollsskola


      18:30
      Svartviks IP - Hemmanet
      Anteckning: Tränings match mot svartvik. För barn födda -13
      Uppe på hemmanetsplan. Vi samlas 17.10 match start 17.30.
      Vi tar på oss nsk strumpor och vita shorts.
      Vi håller antalet föräldrar på max 25 under matchen.
      Alla som vill delta är välkomna!
      Nu kör vi!
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      22:00
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 25Fre
    • 16:15

      Träning Team 09


      17:45
    • 16:15

      Träning Team 08


      17:30
    • 18:00

      Träning Team 11/12


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch NSK vs Gällsta IK DIV3


      21:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 12:00

      Sund IF 1 (hemma) PF-09


      14:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen (borta) Team 08


      15:00
    • 15:00

      Träning J18


      19:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning Team 08


      18:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 18:15

      Träning A-pojkar


      19:15
    • 20:45

      Träning DIV3


      21:45
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning Team 09


      18:00
    • 18:15

      Träning Team 08


      19:15
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning DIV3


      21:45
  • 30Ons