Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda SK

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Njurunda SK
Välj sektion/lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 11:00

      Kubikenborgs IF P09 (hemma) PF-09


      13:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 3Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Matfors IF Matfors IF P09 (borta) PF-09


      12:00
    • 13:00

      Ånge IF F/P 10/11 (borta) P11


      15:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Selånger FK (borta) PF12


      19:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning J18


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 10:30

      Alnö IF P 11 Röd/Vit (hemma) P11


      12:30
    • 12:00

      Alnö IF Vit (hemma) PF-09


      14:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning J18


      20:00
    • 17:15

      Träning J18


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:45
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      IFK Timrå P09 (borta) PF-09


      13:00
    • 11:15

      Kungsnäs FC P11 (borta) P11


      13:15
    • 17:00

      Träningsmatch Sundsvall HC J18 vs NSK DIV3


      19:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning J18


      20:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:30
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:30

      Söråkers FF P11/12 (hemma) P11


      12:30
    • 12:00

      Sundsvalls FF Röd (hemma) PF-09


      14:00
    • 12:30

      Hudiksvalls HC (hemma) A-pojkar


      14:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45