Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda SK

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Njurunda SK
Välj sektion/lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 12:00

      Selånger FK P09 Röd (hemma) PF-09


      14:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:30

      Ånge IF P 08/09 (borta) PF-09


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:45

      Träning PF12


      18:45
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 12:00

      Söråkers FF P09 (hemma) PF-09


      14:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:30

      Kubikenborgs IF P09 Svart (borta) PF-09


      13:30
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning DIV3


      19:00
      Modin- & Zetterberghallen
    • 18:00

      Träning J18


      19:00