Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Njurunda Sportklubb
Välj sektion/lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • Heldag

      cup Värmland U14/U15

    • 11:30

      Selånger FK P05 Blå (borta) P-04/05


      13:30
    • 12:20

      Sidsjö-Böle IF P06 grön (borta) PF-06


      13:30
  • 3Sön
    • Heldag

      cup Värmland U14/U15

    • 10:00

      Seriematch P-07


      13:00
    • 10:00

      Sundsvalls FF P09 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Essviks AIF 09 Grön (hemma) P-09


      13:00
  • 4Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:45

      Träning PF-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:45

      Träning J18


      21:45
  • 5Tis
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning PF-06


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      cup valbo U14/U15

    • 10:00

      Stöde IF (borta) PF-06


      11:10
    • 12:20

      Essviks AIF -06 (hemma) PF-06


      13:30
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF P05 svart (hemma) P-04/05


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch J18


      18:00
  • 10Sön
    • Heldag

      cup valbo U14/U15

    • 10:00

      Seriematch P-07


      13:00
    • 12:20

      Sundsvalls FF P05 (hemma) P-04/05


      14:20
    • 14:00

      Njurunda SK 09 Röd (hemma) P-09


      16:00
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:45

      Träning PF-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Essviks AIF -06 (borta) P-04/05


      21:00
    • 19:15

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:45

      Träning J18


      21:45
  • 12Tis
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning PF-06


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U14/U15


      18:15
      NSK ishall
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 12:20

      Njurunda SK 06 Röd (hemma) PF-06


      13:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Seriematch P-07


      13:00
    • 12:20

      Alnö IF P05 (borta) P-04/05


      14:20
    • 13:00

      Träningsmatch Östersund J18


      15:00
    • 14:30

      Selånger FK P09 blå (borta) P-09


      16:30
    • 15:30

      Sundsvalls FF P09 Vit (borta) P-09


      17:30
    • 17:00

      Träningsmatch Sollefteå J18


      19:00
  • 18Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:45

      Träning PF-06


      19:15
    • 19:15

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:45

      Träning J18


      21:45
  • 19Tis
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning PF-06


      17:30
    • 17:00

      Träning U14/U15


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Indals IF P04-06 (borta) PF-06


      11:10
    • 10:00

      Alnö IF P05 röd (borta) P-04/05


      12:00
    • 12:20

      Stöde IF (hemma) PF-06


      13:30
    • 18:00

      Pappauppstartsfest U10


      23:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Seriematch P-07


      13:00
    • 11:10

      Selånger FK P05 gul (borta) P-04/05


      13:10
    • 13:35

      Match u15 s-vall U14/U15


      15:45
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 16:00

      Fotografering U10


      20:00
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:00

      Fotografering U11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:50

      Forografering U12


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte U12 U12


      20:50
    • 19:00

      Träning U14/U15


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Cup Huge U14/U15

    • 09:00

      Sammandrag U13


      18:00