Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Morön BK
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08 M


      18:00
    • 17:00

      Vägstädning Elitettan Dam


      20:00
    • 17:15

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 MB


      18:30
    • 18:00

      Stämningsgården IK F08 Blå (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 2Ons
    • 16:15

      Träning P-16


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 18:00

      Match KAIF borta F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13 MB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 3Tor
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 MB


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:30

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 18:45

      Match: Morön BK - Byske FF F07-08 F-07


      20:45
  • 5Lör
    • 10:00

      Drängsmark/Ostvik IF F-13 (borta) F-13 MB


      12:00
    • 10:15

      Match Fromheden hemma F-08


      11:45
    • 11:00

      Morön BK Vit (hemma) P-11


      12:30
    • 11:30

      Sunnanå SK F09 (borta) F-09


      13:30
    • 11:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P.-09 (hemma) P-09


      13:45
    • 11:45

      Fromhedens IF 1 (hemma) F-11 M


      13:45
    • 16:15

      Umedalens IF (hemma) P-16


      18:15
  • 6Sön
    • 00:00

      Byske FF F07-08 (hemma) F-07


      02:00
    • 00:00

      Medle SK/Myckle IK P 11 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Sorsele UF 09/10 (borta) P-10


      02:00
    • 00:00

      Sunnanå SK F-11 (hemma) F-11 MB


      02:00
    • 00:00

      Sunnanå SK F12 Vit (hemma) F12


      09:00
    • 00:00

      Tegs SK Fotboll /TegSödra (borta) P-16


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF F13 (hemma) F-13 MB


      02:00
    • 07:30

      Morön Vit-Stämmningsgården Vit(Hemma) P-12


      09:00
    • 09:00

      Bureå IF P-07/08/09 (hemma) P-08 MB


      10:30
    • 09:00

      Burträsk FF 10 (hemma) F 10


      11:00
    • 10:30

      Malå IF 2010 (hemma) F 10


      12:30
    • 10:30

      Stämningsgården Blå-Morön Grön(borta) P-12


      12:00
    • 11:45

      Match Stämningsgården hemma F-08


      13:15
    • 12:30

      Bollstanäs SK (borta) Elitettan Dam


      14:30
    • 13:00

      Sorsele UF 07 mix (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sunnanå SK (borta) F-13 M


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      16:00
    • 15:00

      Sorsele UF-Morön P10 P-10


      17:00
    • 16:00

      Kågedalens AIF P 2013 A Svart (borta) P-13 M


      18:00
    • 16:00

      Kågedalens AIF P 2013 A GUL (borta) P-13 MB


      18:00
    • 16:15

      Burträsk FF (hemma) F-06


      18:15
    • 16:30

      Byske FF F09-10 (borta) F-09


      18:30
    • 18:00

      Burträsk IK (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Burträsk Ik-Morön P-10


      20:00
    • 18:00

      Match F-11 MB


      19:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
  • 7Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-07


      21:15
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08 M


      18:00
    • 17:15

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 MB


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 11Fre
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
  • 12Lör
    • 10:30

      Byske FF P11 (borta) P-11


      12:30
    • 11:30

      Match Morön vit-Rönnskär F-09


      13:00
      Skogsvallen
      Samlingstid: 11:00
    • 12:00

      Skellefteå FF (borta) P-07


      14:00
    • 13:15

      Sävar IK (hemma) P-16


      15:15
    • 15:45

      Skellefteå FF F08 (borta) F-08


      17:45
  • 13Sön
    • 00:00

      Fromhedens IF (borta) F-07


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK/Medle SK F09 (hemma) F-09


      02:00
    • 00:00

      Malå IF 2010 (borta) F 10


      02:00
    • 00:00

      Ostvik IK 1 (borta) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 08/10 (borta) P-10


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF P10 (hemma) P-10


      02:00
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 10/-11/-12 (borta) F-11 MB


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF Fl 2012 Gul (borta) F12


      13:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF F13 (hemma) F-13 MB


      21:00
    • 10:30

      Match Lag Grön - Sorsele (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Match Morön Grön- Myckle F-09


      12:00
    • 12:00

      Bureå IF P-07/08/09 (borta) P-08 M


      14:00
    • 12:00

      Sunnanå SK P2013 (hemma) P-13 MB


      13:00
    • 12:00

      Myckle IK (hemma) F-13 M


      13:00
    • 13:00

      Bolidens FFI F 09-11 (borta) F 10


      15:00
    • 13:00

      Clemensnäs IF F11 (borta) F-11 M


      14:15
    • 13:00

      Match: Fromhedens IF - Morön BK F07 F-07


      15:00
    • 14:00

      Anderstorp 08/10- Morön P10 P-10


      15:30
    • 14:30

      Morön P10-Skellefteå FF P-10


      16:00
    • 14:45

      Skellefteå FF F08 (borta) P-08 MB


      16:45
    • 15:00

      Kågedalens AIF P 0607 (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Röbäcks IF P 05/06 (borta) P-16


      18:00
    • 16:00

      Bergsbyns SK F13 (borta) F-13 MB


      18:00
    • 16:00

      Match mot Lövånger F-11 MB


      17:15
    • 17:30

      Lag Vit-Byske (borta) P-12


      19:00
    • 18:00

      Skellefteå FF F06/07 (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Burträsk IK (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Elitettan Dam


      20:30
  • 14Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:30

      Match mot Sunnanå P-09


      19:45
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Piteå IF DFF (borta) F19


      21:30
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:15

      Träning P-16


      18:45
    • 17:15

      Match mot Medle/Stämningsgården F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 18:00

      Möte med idrottspsykolog Elitettan Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Morön BK 08M - Sunnanå SK P08 P-08 M


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-13 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Umeå IK FF (hemma) Elitettan Dam


      21:00
    • 19:00

      Bollfllickor till damlaget F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 17Tor
    • 00:00

      Sunnanå SK P08 (hemma) P-08 M


      02:00
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 MB


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 18Fre
    • 18:30

      Byske FF P10 (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Robertsfors IK (borta) P-16


      21:00
    • 19:45

      Myckle IK Damjun (hemma) F-06


      21:45
  • 19Lör
    • 12:30

      Hemmamatch mot Skellefteå FF F12


      14:00
    • 13:00

      Bollpojkar P-09


      16:00
    • 14:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Skellefteå FF F08 (hemma) P-08 M


      02:00
    • 00:00

      SK Storm 113 (borta) P-13 M


      02:00
    • 00:00

      Sunnanå SK F07 (hemma) F-07


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08 MB


      02:00
    • 00:00

      Ostvik IK 1 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK P11 Blå (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Bolidens FFI F 09-11 (hemma) F 10


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK P13 (borta) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      KAIF F08 (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF CIF P10 (hemma) P-10


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F11 (hemma) F-11 M


      02:00
    • 00:00

      Medle SK/Stämningsgården F 11 (hemma) F-11 MB


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF F13 vit (hemma) F-13 MB


      21:00
    • 00:00

      Medle SK 1 (borta) F-13 MB


      20:00
    • 10:00

      Bergsbyns SK 1 (borta) F 10


      12:00
    • 11:15

      Sunnanå SK F08 (borta) F-08


      13:15
    • 12:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Elitettan Dam


      14:00
    • 15:00

      Norsjö IF (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Skellefteå FF (borta) F-13 M


      16:00
    • 16:00

      Match F-11 M


      17:30
    • 17:30

      Lag VIT-Clemensnäs (hemma) P-12


      18:00
    • 18:15

      Match: Morön BK F07-Sunnanå SK F07 F-07


      20:00
    • 18:30

      Byske FF F09-10 (borta) F-09


      20:30
    • 20:00

      IFK Umeå P-05 (hemma) P-16


      22:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:10

      Träning P-08 M


      17:50
    • 17:15

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 M


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 23Ons
    • 00:00

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-07


      02:00
    • 00:00

      Rönnskär Railcare IF P11 (hemma) P-11


      02:00
    • 16:15

      Träning P-16


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 18:30

      Träning F-13 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
    • 19:30

      Match IC Morön BK F07-Sunnanå SK F08 F-07


      21:00
    • 20:00

      Lycksele IF (borta) P-16


      22:00
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 MB


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 12:00

      Skellefteå FF F08 (borta) F-08


      14:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Burträsk IK (borta) P-13 M


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F07 (hemma) F-07


      02:00
    • 00:00

      Norsjö IF 09, Pojkar Div 5 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F09 (hemma) F-09


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (hemma) F-09


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F10 (hemma) F 10


      02:00
    • 00:00

      Sunnanå SK F10 -F09 (hemma) F 10


      02:00
    • 00:00

      Rönnskär Railcare IF P13 (hemma) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      IFK Bjurfors mix (hemma) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F08 Blå (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK P07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Rönnskär Railcare IF P 10 (hemma) P-10


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF Flickor 2011 (borta) F-11 MB


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK F12 (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      Bergsbyns SK (borta) F-13 M


      01:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF F13 (borta) F-13 MB


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F13 (hemma) F-13 MB


      02:00
    • 11:30

      Bureå IF F-04/07 (borta) F-06


      13:30
    • 12:15

      Skellefteå FF P10 Svart (borta) P-10


      14:15
    • 13:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Elitettan Dam


      15:00
    • 15:00

      Bergsbyns SK 1 (borta) F-11 M


      17:00
    • 15:15

      Gimonäs Umeå IF (hemma) P-16


      17:15
    • 16:15

      Skellefteå FF P08 (borta) P-08 M


      18:15
    • 17:00

      Skellefteå FF P11 Svart (borta) P-11


      19:00
    • 17:45

      Sunnanå SK P08 (borta) P-08 MB


      19:45
    • 18:00

      Kågedalens AIF P 11 Gul (borta) P-11


      20:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:15

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 30Ons