Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 18:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-07


      20:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
      Kransmossen A-plan
      Anteckning: Äntligen kör vi igång med träning. Vi ses
    • 17:30

      Träning Blå grupp


      18:45
    • 18:45

      Träning Gul grupp


      20:45
    • 19:00

      Hyssna IF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:30

      Fritsla IF (borta) P-11


      12:30
    • 14:00

      Falköpings FK Svart (hemma) P-08


      16:00
  • 14Sön
    • 12:00

      IF Elfsborg (hemma) P-11


      14:00
    • 13:15

      Hemma match Sjömarken 14,00 P-12


      15:30
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      IF Elfsborg (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Svenljunga/Sexdrega (hemma) F-08/10


      19:00
    • 18:30

      Kronängs IF (hemma) Herrlag


      20:30
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F14-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      IF Elfsborg Gul (borta) P-07


      21:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 19Fre
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-08


      21:00
  • 20Lör
    • 11:00

      Västra Mark (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-07


      16:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Sparsörs AIK (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Kinna IF (hemma) F-11


      13:00
    • 13:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Skene IF (hemma) F-08/10


      16:00
    • 16:00

      Annelunds IF (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Bollebygds SK (borta) Herrlag


      18:00
    • 17:00

      Skultorps IF (borta) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Hemma match P-12


      19:30
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 26Fre
    • 17:30

      Sjömarkens IF (borta) P-11


      19:30
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-08


      21:00
  • 27Lör
    • 12:00

      Norrby IF (borta) P-09


      13:00
    • 16:00

      Dardania IF (hemma) Herrlag


      18:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Rydboholms SK (hemma) P-14


      12:00
    • 11:15

      Hemma Match Gånghester/ Målsryd 12,00 P-12


      13:30
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (hemma) F-11


      16:00
    • 16:00

      Brämhults IK (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Falköpings KIK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Limmareds IF (borta) F-08/10


      19:00
    • 18:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-11


      20:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
  • 31Ons