Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Dalstorps IF (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 13:00

      IF Elfsborg (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Tranemo IF (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Tvärred-Vegby FC (borta) Herrlag


      17:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Dardania IF (borta) P-14


      02:00
    • 11:00

      Hestrafors IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-13


      13:00
    • 16:00

      Södra Ving/Timmele (hemma) Damlag


      18:00
    • 18:30

      Sparsörs AIK (borta) F-11


      20:30
  • 6Mån
    v.23
    • 14:00

      Teori P-08


      15:30
    • 17:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-11


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 7Tis
    • 16:45

      Borta martch Brämhult P-12


      19:00
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Tranemo IF (borta) P-08


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Träning P-13


      13:30
    • 12:00

      Ulricehamns IFK Röd (hemma) P-11


      14:00
    • 16:00

      Limmareds IF (hemma) Herrlag


      18:00
  • 12Sön
    • 15:00

      Borås GIF (hemma) P-14


      17:00
    • 15:15

      Hemma match Rydboholms 16.00 P-12


      17:30
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) F-08/10


      18:00
    • 18:00

      Sparsörs AIK (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Skene IF (hemma) F-11


      20:00
    • 18:45

      Svenljunga/Högvad (borta) P-07


      20:45
  • 13Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Ulricehamns IFK (borta) Damlag


      21:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 16Tor
    • 16:45

      Borta match Sparkörs aik 18,00 P-12


      19:30
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Länghems IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 17Fre
    • 19:00

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-07


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Sandareds IF (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-08


      16:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Sjömarkens IF Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 12:30

      Sjömarkens IF Grön (hemma) P-13


      13:30
    • 13:00

      Skene IF (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö/Sätila (hemma) F-08/10


      16:00
    • 16:00

      Tabergs SK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Sätila SK (hemma) F-11


      18:00
  • 20Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Seriematch P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Kronängs IF (borta) P-11


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Äspereds IF (hemma) Herrlag


      21:30
  • 23Tor
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 16:00

      Grönahögs IK (hemma) F-08/10


      18:00
    • 16:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Bergdalens IK (borta) P-08


      20:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
      Kransmossen A-plan
    • 19:30

      Våmbs IF (borta) Damlag


      21:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-08/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Fotbollsavslutning 22 P-08


      19:00
  • 30Tor
    • 18:00

      Sandareds IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Gnosjö IF (borta) Damlag


      21:00