Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.48
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P16


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      BUA-Cup P07-08


      14:59
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning F14-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P14


      13:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning F11


      10:30
    • 15:30

      Borås AIK U (hemma) Damlag


      17:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
  • 5Mån
    v.49
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P16


      10:00
    • 09:00

      Träningsläger P13


      16:00
    • 09:00

      Träning P12


      10:30
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:30

      Träning P07-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F14-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning F11


      15:00
    • 16:30

      Träning F08-10


      18:00
  • 11Sön
    • 09:30

      Träning P11


      11:00
  • 12Mån
    v.50
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P16


      10:00
    • 09:00

      DM-slutspel Damlag


      17:00
    • 09:00

      Träning F08-10


      10:30
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Träning F14-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P11


      13:30
    • 13:30

      Träning P07-08


      15:00
  • 18Sön
    • 08:30

      Träning P12


      10:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
  • 19Mån
    v.51
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 00:00

      Kronängs IF (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      Ulricehamns IFK Röd (borta) P11


      02:00
    • 00:00

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P11


      02:00
    • 00:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      IF Elfsborg (borta) P11


      02:00
    • 00:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      Västra Mark (borta) P11


      02:00
    • 00:00

      Fritsla IF (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      Rävlanda AIS (borta) P11


      02:00
    • 00:00

      Sjömarkens IF (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      Sparsörs AIK (hemma) P11


      02:00
    • 00:00

      Skene IF (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      Sätila SK (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      Kronängs IF (hemma) F11


      02:00
    • 00:00

      Kinna IF (borta) F11


      02:00
    • 11:00

      Träning F14-16


      12:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.52
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 18:00

      Södra Härene IF (borta) Damlag


      20:00
  • 31Lör