Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 18:00

      Vårgårda IK (borta) P-10


      19:00
    • 19:00

      IK Friscopojkarna (hemma) Damlag


      21:00
  • 4Lör
    • 12:00

      Mariedals IK 90 år P-08


      15:00
    • 13:00

      Uppvisningsmatch på 90-års firandet Juniorlag


      14:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Brämhults IK Svart (borta) F-11


      12:30
    • 11:00

      Limmared/Tranemo (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Röd (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Kinna IF (borta) Damlag


      14:00
    • 14:00

      Brämhults IK (borta) P-09


      15:00
    • 14:30

      Borås AIK (borta) F-10


      16:30
    • 15:00

      IF Elfsborg (hemma) P-07


      17:00
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Grön (hemma) F-08


      20:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:35

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:15

      Wargöns IK (borta) Juniorlag


      21:15
  • 10Fre
    • 19:30

      Götene FK (hemma) Damlag


      21:30
  • 11Lör
    • 13:00

      Alingsås IF FF Grön (borta) P-08


      15:00
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Falköping FF (hemma) Juniorlag


      13:00
    • 11:00

      Match: Byttorp P-12


      12:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Bergdalens IK (hemma) F-10


      15:00
    • 13:30

      Toarpsalliansen (hemma) Damlag


      15:30
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (blå) (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Borås AIK (borta) F-11


      18:00
    • 18:00

      Sjömarkens IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Rydboholms SK (borta) P-07


      20:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
      Mariedalsstugan
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning Juniorlag


      20:45
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 17:45

      Match: Sandhult P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      BUA P-12


      11:00
    • 14:00

      Svenljunga IK U (borta) Damlag


      16:00
  • 19Sön
    • 10:30

      Toarpsalliansen Svart (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-11


      14:00
    • 15:00

      Gällstads FK (borta) P-09


      16:00
    • 16:00

      Skultorps IF (borta) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      Redvägs FK (borta) F-10


      20:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Dalstorps IF (borta) F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 19:15

      Träning Juniorlag


      20:45
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Kinna IF (borta) P-07


      20:45
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning Juniorlag


      20:45
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Hus FF (9:9) (hemma) Damlag


      14:00
    • 16:00

      Sils IF (hemma) Damlag


      18:00
  • 26Sön
    • 13:00

      Vänersborgs IF (borta) Juniorlag


      15:00
    • 13:00

      Kronängs IF (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Limmared/Länghem (hemma) F-10


      17:00
    • 15:00

      Timmele GoIF (hemma) P-09


      16:00
    • 17:00

      Borås AIK (hemma) P-10


      19:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 30Tor