Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) Damlag


      13:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Sparsörs AIK (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Örby (samt bad) P-11


      15:30
    • 16:00

      Kronängs IF (hemma) F-08


      18:00
  • 9Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Alingsås KIK (borta) Damlag


      15:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-10


      13:00
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Äspereds IF (borta) P-09


      12:00
    • 15:00

      Högvads BK (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Borås AIK Röd (hemma) P-08


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Hyssna IF (borta) Damlag


      20:45
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 19:00

      Södra Ving/Timmele (hemma) Damlag


      21:00
  • 21Lör
    • 16:00

      Rävlanda/Bollebygd U (9:9) (hemma) Damlag


      18:00
  • 22Sön
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF Elfsborg (hemma) P-10


      15:00
    • 14:30

      Grönahögs IK (borta) F-10


      16:30
    • 14:30

      Match P-12


      15:30
    • 14:45

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-11


      16:45
    • 15:00

      Tvärred/Vegby (borta) F-11


      17:00
    • 15:15

      Hemsjö IF (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      Borås GIF (hemma) F-08


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Grön (hemma) P-07


      19:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 15:00

      IFK Värsås (borta) Damlag


      17:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Match: Dalsjöfors P-12


      12:00
    • 15:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) F-11


      18:00
    • 17:00

      Vårgårda IK (hemma) Juniorlag


      19:00
    • 17:00

      Brämhults IK (hemma) P-10


      18:00
    • 18:30

      Brämhults IK (borta) F-08


      20:30
    • 18:30

      Tranemo IF (hemma) P-09


      19:30
  • 30Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Nittorps IK U (hemma) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Kronängs IF (hemma) F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00