Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF P-05

Följ

P-05

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
    • 19:45

      Träning


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Träning


      20:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 09:00

      Föräldramöte


      10:00
    • 10:00

      Träning


      13:00
  • 9Mån
    v.37
    • 19:00

      Träning


      21:00
  • 10Tis
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 12Tor
    • 11:00

      Klubbdag för Mölndals IBF


      18:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Lindås IBK P05


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      PRE SEASON CHALLENGE JUNIOR 2019

    • 10:00

      Växjö Vipers (hemma)


      11:00
    • 11:20

      Munka-Ljungby IBF (borta)


      12:20
    • 14:00

      Skurups IBK (borta)


      15:00
    • 15:20

      IBK Höllviken (hemma)


      16:20
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.38
    • 18:55

      Träning


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning


      19:00
  • 21Lör
    • 09:40

      Husqvarna IK (hemma)


      10:40
    • 10:50

      Örebro SK (borta)


      11:50
    • 10:50

      Vänerns Pärla Cup


      23:59
    • 12:35

      IBK Alingsås (borta)


      13:35
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.39
    • 19:00

      Träning


      21:00
  • 24Tis
    • 19:00

      Lagaktivitet Storvreta – Falun


      21:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:00

      Träning


      20:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Bästkustcupen 2019

    • 08:00

      IBK Göteborg (borta)


      09:00
    • 12:30

      Tunet IBK (hemma)


      13:30
    • 16:15

      Landvetter Wings (hemma)


      17:15
    • 20:45

      Warberg IBF (borta)


      21:45
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.40
    • 19:30

      Träning


      21:00