Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerkils IF

Följ

Lerkils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013


      18:30
    • 18:15

      Träning F-2010


      19:45
    • 18:30

      Träning P-2006


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:00

      Kungsbacka IF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Tofta GIF (borta) Damer


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:15
    • 17:00

      Extra frivillig teknikträning P-2011


      18:15
    • 18:00

      IFK Fjärås (borta) P-2007


      20:00
    • 18:30

      Särö IK vit (borta) P-2008


      20:30
    • 19:00

      Lilla Träslövs FF (borta) Herrar


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning P-2013


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2014


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2014/15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 11:30

      Träning F-2013


      12:30
    • 11:30

      Lilla Träslövs FF (borta) F-2009


      13:30
    • 12:30

      Särö IK (hemma) P-2009


      14:00
    • 13:15

      Kullavik IF 1 (borta) F-2011


      15:15
    • 14:00

      IF Böljan Falkenberg Blå (hemma) Flicklaget


      15:30
    • 14:00

      Träslövsläge IF blå (hemma) P-2010


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Lilla Träslövs FF Blå (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Tölö IF Grön (borta) P-2011


      12:00
    • 11:00

      Derome-Åskloster FF (hemma) Pojklaget


      13:00
    • 11:00

      Träning F-2009


      12:30
    • 11:30

      Kullavik IF (borta) F-2010


      13:30
    • 13:00

      Laholms FK (hemma) Herrar


      15:00
    • 13:00

      Onsala BK Blå (borta) F-2011


      15:00
    • 13:30

      Träning F-2012


      15:00
    • 15:45

      Kungsbacka IF röd (hemma) P-2010


      17:45
    • 16:30

      Tölö IF Svart (borta) Flicklaget


      18:00
    • 16:45

      Kullavik IF 1 (borta) F-2010


      18:45
    • 17:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) P-2006


      18:30
    • 17:00

      IFK Fjärås (hemma) F-2008


      19:00
    • 18:00

      IF Norvalla (borta) C-Lag (Finest)


      19:45
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 19:00

      Åsa IF (hemma) Herrar


      21:00
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 09:30

      Onsala (borta) F-2012


      11:00
    • 11:00

      Veddige BK (borta) P-2010


      13:00
    • 11:00

      Träning F-2009


      12:30
    • 11:30

      Tölö IF Svart (borta) P-2010


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch F-2013


      14:00
    • 15:00

      Match mot Onsala BK P-2013


      18:00
    • 15:45

      BK Astrio (hemma) Flicklaget


      17:45
    • 16:00

      Laholms FK (borta) P-2006


      17:30
    • 17:00

      Åsa IF 2 (hemma) F-2011


      19:00
    • 17:30

      Annebergs IF (hemma) F-2008


      19:30
    • 19:00

      Åsa IF C (hemma) C-Lag (Finest)


      20:45
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 11:00

      Träning F-2009


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot Onsala BK P-2011


      12:30
    • 12:30

      Falkenbergs FF (hemma) P-2006


      14:00
    • 13:30

      Kullavik IF (hemma) F-2012


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch Hovås/Billdal P-2008


      17:30
    • 15:45

      IFK Fjärås Vit (hemma) F-2010


      17:45
    • 16:15

      Hyltebruks IF (hemma) Damer


      18:15
    • 16:30

      Tölö IF Grön (borta) Flicklaget


      18:00
    • 17:00

      Annebergs IF (hemma) P-2009


      18:30
    • 17:00

      Kullavik IF (hemma) P-2010


      19:00
    • 17:30

      IFK Fjärås 2 (hemma) P-2007


      19:30
    • 19:00

      Onsala BK C (hemma) C-Lag (Finest)


      20:40
  • 21Mån
    v.25
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2013


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2013


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2012


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2012


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2011


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2011


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2010


      14:30
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2010


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2009


      00:00
    • 09:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2009


      00:00
    • 17:00

      Fotbollsgolf P-2007


      21:00
    • 17:30

      Träning F-2011


      18:45
    • 18:30

      Träning F-2008


      20:00
    • 18:55

      Träning Pojklaget


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning Flicklaget


      20:40
    • 20:00

      Onsala BK (borta) Herrar


      22:00
  • 22Tis
    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2013

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2013

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2012

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2012

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2011

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2011

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2010

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2009

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2009

    • 17:30

      Träning P-2008


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:15
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:30

      IFK Fjärås (borta) P-2006


      21:00
  • 23Ons
    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2013

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2013

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2012

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2012

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2011

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2011

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2010

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 P-2009

    • Heldag

      Sommarfotbollskolan2021 F-2009

    • 17:30

      Träning F-2011


      18:45
  • 24Tor
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2013


      14:00
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2013


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2012


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2012


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2011


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2011


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2010


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 P-2009


      14:30
    • 00:00

      Sommarfotbollskolan2021 F-2009


      14:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2006


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2007


      19:00
    • 19:00

      Kungsbacka City FC (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:30
    • 19:00

      Träning Motionsfotboll


      20:15
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:00

      Trönninge BK (borta) P-2009


      12:30
    • 15:00

      Hyltebruks IF (borta) Damer


      17:00
    • 15:45

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) Flicklaget


      17:15
    • 15:45

      Kullavik (hemma) P-2009


      17:15
    • 16:30

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:30

      Lilla Träslövs FF (hemma) Flicklaget


      19:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons