Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 15:00

      Träning PA


      16:30
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:40

      Viking Cup i Pargas, Finland P-05


      00:00
  • 3Tor
    • Heldag

      Viking Cup i Pargas, Finland P-05

    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Viking Cup i Pargas, Finland P-05

    • Heldag

      Hallbybollen - intresseförfrågan F-05

    • 06:00

      Hallbybollen PA


      00:00
    • 19:00

      Alingsås HK 1 (hemma) PA


      20:00
  • 5Lör
    • 00:00

      Viking Cup i Pargas, Finland P-05


      08:00
    • Heldag

      Hallbybollen - intresseförfrågan F-05

    • Heldag

      Hallbybollen PA

    • 09:30

      Spånga HK (borta) PA


      10:30
    • 13:25

      Ludvika HF (hemma) PA


      14:25
  • 6Sön
    • Heldag

      Hallbybollen - intresseförfrågan F-05

    • 00:00

      Hallbybollen PA


      23:00
    • 10:00

      IK Baltichov (borta) PA


      11:00
    • 13:00

      IK Bolton (borta) PA


      14:00
    • 13:00

      Alfta GIF HF (hemma) Damer A


      15:00
    • 13:00

      Huddinge HK 2 (borta) Damer C


      15:00
    • 15:00

      Vallentuna HK (hemma) Herrar A


      17:00
    • 18:00

      träning inställd P-04


      19:00
  • 7Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
    • 19:00

      Styrelsemöte LSK Handboll Lidingö SK


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
      Gångsätrahallen
      Samlingsinformation: Motionshallen
      Samlingstid: 16:50
      Anteckning: Motionshallen kl 17:00-18:00. Stora hallen kl 18:00-19:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 12Lör
    • 08:00

      USM steg 3 P-04


      00:00
    • 08:40

      Täby HBK (hemma) F-07


      09:40
    • 09:00

      Spånga HK 2 (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Simklubben-utbildning Boka klubblokalen


      13:00
    • 09:30

      HK Roslagen (hemma) P-05


      11:30
    • 10:35

      Sekretariatet F-04


      11:20
    • 11:00

      Träning F/P-10


      12:00
    • 11:20

      Huddinge HK 3 (hemma) F-04


      13:20
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:20

      Sollentuna HK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:10

      HK Silwing/Troja (hemma) F-05


      15:10
    • 13:20

      Kungsängens SK (borta) PA


      15:20
    • 15:00

      Sollentuna HK (hemma) Herrar A


      17:00
    • 15:40

      AIK 3 (borta) FA


      17:40
    • 16:30

      Sannadals HK (hemma) Damer C


      18:30
    • 17:00

      Åhus Handboll 1 (hemma) P-04


      19:00
    • 18:30

      Häng med laget! Damer C


      22:30
    • 18:30

      Enköpings HF (hemma) Damer J


      20:30
  • 13Sön
    • 00:00

      USM steg 3 P-04


      19:00
    • 09:00

      HK Aranäs (borta) Damer J


      11:00
    • 10:00

      Vetlanda HF (borta) P-04


      12:00
    • 10:30

      Spånga HK 4 (borta) P-06


      12:30
    • 11:45

      Träning F-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:15
    • 12:00

      Matcher P-09


      15:00
    • 12:20

      IFK Tumba HK 3 (hemma) PA


      13:20
    • 13:15

      Träning F-06


      14:30
    • 13:40

      Sannadals SK (hemma) FA


      15:40
    • 13:45

      Eslövs IK (borta) Damer J


      15:45
    • 14:30

      Lugi HF (borta) P-04


      16:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      TRÄNING INSTÄLLD P-04


      19:00
  • 14Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Spånga HK (borta) Damer A


      20:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 19:45

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) FA


      21:45
  • 19Lör
    • 08:10

      Handbollsfestival F/P-10


      11:30
    • 11:40

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-06


      13:40
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:40

      Sannadals SK 2 (hemma) P-06


      15:40
    • 13:45

      Täby HBK (borta) FA


      15:45
    • 16:00

      BK Kungsan (borta) Damer C


      18:00
    • 16:15

      Sammandrag Nacka F-08


      19:30
    • 18:40

      GT Söder HK 2 (borta) P-05


      20:40
    • 19:00

      Middag efter handbollen i Nacka i morgon kväll F-08


      20:45
  • 20Sön
    • 10:15

      Haninge HK (borta) F-05


      11:30
    • 11:45

      Träning F-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:15
    • 12:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-04


      14:00
    • 13:10

      Djurgårdshof IK (hemma) F-06


      15:10
    • 13:15

      Visby IF Gute HK (borta) Herrar A


      15:15
    • 15:00

      HK Cliff (borta) PA


      17:00
    • 15:00

      Träning P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:00
    • 15:00

      Vassunda IF (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:00

      Uppsala HK (borta) Herrar A


      18:00
    • 16:00

      Uppsala HK 2 (hemma) F-05


      17:00
    • 16:30

      Spånga HK (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Huddinge HK 2 (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:10

      IF Swithiod HK (hemma) FA


      20:10
  • 21Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:00

      Arbetsmöte LSK Boka klubblokalen


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 20:45

      VästeråsIrsta HF (hemma) Damer J


      22:45
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Ledarmöte i föreningslokalen P-04


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte Handboll Boka klubblokalen


      21:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:00

      FA Handboll Boka klubblokalen


      22:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      "Middag och mys" FA


      21:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      VM i handboll & pizza med P05 P-05


      22:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 19:45

      Djurgårdshof IK (hemma) Damer C


      21:45
  • 26Lör
    • Heldag

      USM steg 3 FA

    • 08:30

      Åkersberga HK (hemma) P-07


      12:30
    • 09:00

      Lidingö SK (hemma) P-08


      12:00
    • 09:10

      Sollentuna HK (hemma) F-07


      11:10
    • 11:00

      Träning F/P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Årsta AIK HF 2 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Uppsala HK (borta) FA


      14:30
    • 12:30

      Täby HBK (hemma) F-07


      14:30
    • 12:45

      Enköpings HF (hemma) P-05


      14:45
    • 13:00

      Skogås HK (borta) F-06


      15:00
    • 13:45

      Spånga HK (hemma) F-05


      14:45
    • 14:50

      Spånga HK (borta) PA


      16:50
    • 15:00

      Inspring F-04


      17:00
    • 15:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-06


      17:00
    • 15:30

      Lugi HF 1 (hemma) FA


      17:30
    • 15:30

      Vassunda IF (hemma) Herrar A


      17:30
    • 17:00

      Dalarö SK (borta) F-06


      19:00
  • 27Sön
    • Heldag

      USM steg 3 FA

    • 09:15

      Sannadals SK (hemma) P-06


      11:15
    • 09:30

      Bodens BK HF (hemma) FA


      11:30
    • 11:15

      IK Bolton (hemma) P-06


      13:15
    • 11:45

      Träning F-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:15
    • 12:30

      IFK Nyköping (borta) FA


      14:30
    • 13:15

      Träning F-06


      14:30
    • 14:00

      Tyresö Handboll (hemma) P-06


      16:00
    • 14:15

      Sekretariatet F-04


      16:00
    • 15:00

      Täby HBK (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      HK Roslagen (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:15

      HK Ceres Norrtälje (borta) Damer A


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Sannadals HK (hemma) Herrar A


      20:30
  • 28Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00