Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lidingö SK Handboll
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
  • 3Lör
    • 14:00

      Tumba HBK (hemma) Damer A


      16:00
    • 15:00

      Spånga HK (borta) Herrar A


      17:00
  • 4Sön
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:50

      Träning P-06


      18:10
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:00

      LSK Fotboll styrelsemöte Boka klubblokalen


      21:00
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-03


      21:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:45

      IFK Tumba HK (borta) Damer C


      22:45
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 10Lör
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Skogås HK (hemma) P-05


      11:00
    • 09:15

      Match borta F-06


      13:00
    • 09:45

      IK Bolton (hemma) P-06


      11:45
    • 10:15

      Sammandrag Tyresö F-08


      13:30
    • 10:30

      Älta IF (borta) F-06


      12:30
    • 10:30

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 11:45

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-06


      13:45
    • 12:00

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:45

      Åkersberga HK (hemma) P-06


      14:45
    • 13:00

      Matchhelg P-08


      15:45
    • 13:00

      Enköpings HF (borta) Damer A


      15:00
    • 14:00

      IK Bolton (hemma) Herrar A


      16:00
    • 15:45

      Tyresö Handboll (hemma) P-04


      17:45
    • 15:50

      IFK Tumba HK 2 (borta) F-03


      17:50
    • 17:00

      Westermalms IF HK (hemma) F-04


      19:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Bollskoj F-03


      10:15
    • 11:45

      Vallentuna HK (borta) F-05


      13:45
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-04


      14:30
    • 12:45

      Sollentuna HK (borta) P-03


      14:45
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:15

      IFK Tumba HK (hemma) F-05


      15:15
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Bollskoj F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Vassunda IF (borta) FA


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
      Gångsätrahallen
      Samlingstid: 16:20
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 16Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Älta IF (hemma) F-03


      21:30
  • 17Lör
    • 09:15

      Skuru IK (borta) F-07


      09:40
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 12:00

      Vallentuna HK (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:15

      Föräldrarmöte P-08


      13:00
    • 12:15

      Skuru IK2 (borta) F-07


      12:40
    • 13:00

      Täby HBK 3 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:30

      Huddinge HK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Härnösands HK (borta) Damer A


      17:00
    • 15:15

      VästeråsIrsta Handbollförening (hemma) PA


      17:15
    • 15:45

      Djurgårdshof IK HK 2 (borta) F-05


      17:45
    • 16:30

      Sollentuna HK 3 (hemma) FA


      18:30
    • 17:20

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      19:20
    • 17:45

      Gurrabergs HK (hemma) Damer C


      19:45
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 21Ons
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 22Tor
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 23Fre
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Skånela IF 2 (hemma) F-03


      21:30
  • 24Lör
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • Heldag

      LSK fotboll utbildning Boka klubblokalen

    • 07:45

      Seriematch borta F-06


      12:00
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      11:00
    • 10:30

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-06


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:30

      Enköpings HF (borta) FA


      14:30
    • 12:40

      Vassunda IF (borta) P-05


      14:40
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:40

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      15:30
    • 14:00

      Ungdomsledare till Bollskoj P-04


      16:30
    • 14:00

      GT Söder (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Bollskoj Bollskoj F/P-2011


      15:45
    • 15:00

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 P-03

    • 09:00

      Matchhelg P-08


      12:00
    • 09:30

      Skå IK (borta) F-05


      11:30
    • 10:15

      Spånga HK (borta) F-03


      12:15
    • 10:20

      Jakobsbergs GoIF (hemma) F-05


      12:20
    • 11:30

      Sannadals SK (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning + match P-07


      13:30
    • 12:00

      Täby HBK (hemma) F-04


      14:00
    • 12:30

      Träning F-07


      14:00
    • 13:00

      Rimbo HK Roslagen (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      HK Cliff 2 (borta) P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 14:00

      Haninge HK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF HF (borta) Herrar A


      17:00
    • 15:45

      BK Sparta (borta) Damer C


      17:45
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:00

      Arbrå HK (hemma) Damer A


      18:00
    • 16:45

      Spånga HK 4 (borta) PA


      18:45
    • 18:00

      AIK (hemma) F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 19:30

      Vallentuna HK (borta) PA


      21:30
  • 26Mån
    v.13
    • 16:50

      Träning P-06


      18:10
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Distriktsuttagning P-03


      18:50
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Träning F-03


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
    • 20:10

      Distriktsuttagning P-03


      21:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
  • 31Lör