Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
  • 3Lör
    • 14:00

      Tumba HBK (hemma) Damer A


      16:00
    • 15:00

      Spånga HK (borta) Herrar A


      17:00
  • 4Sön
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Stockholmspolisens IF HF (borta) FA


      21:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:45

      IFK Tumba HK (borta) Damer C


      22:45
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 10Lör
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Skogås HK (hemma) P-05


      11:00
    • 09:15

      Match borta F-06


      13:00
    • 09:45

      IK Bolton (hemma) P-06


      11:45
    • 10:15

      Sammandrag Tyresö F-08


      13:30
    • 10:30

      Älta IF (borta) F-06


      12:30
    • 10:30

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 11:45

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-06


      13:45
    • 12:00

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:45

      Åkersberga HK (hemma) P-06


      14:45
    • 13:00

      Matchhelg P-08


      15:45
    • 13:00

      Enköpings HF (borta) Damer A


      15:00
    • 14:00

      IK Bolton (hemma) Herrar A


      16:00
    • 15:45

      Tyresö Handboll (hemma) P-04


      17:45
    • 15:50

      IFK Tumba HK 2 (borta) FA


      17:50
    • 17:00

      Westermalms IF HK (hemma) F-04


      19:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Bollskoj FA


      10:15
    • 11:45

      Vallentuna HK (borta) F-05


      13:45
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-04


      14:30
    • 12:45

      Sollentuna HK (borta) PA


      14:45
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:15

      IFK Tumba HK (hemma) F-05


      15:15
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Handbollsskola F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning F/P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
      Bodal
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Lidingö SK (borta) FA


      21:30
  • 17Lör
    • 09:15

      Skuru IK (borta) F-07


      09:40
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 12:00

      Vallentuna HK (hemma) PA


      13:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:15

      Föräldrarmöte P-08


      13:00
    • 12:15

      Skuru IK2 (borta) F-07


      12:40
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:00

      Täby HBK 3 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:30

      Huddinge HK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Härnösands HK (borta) Damer A


      17:00
    • 15:45

      Djurgårdshof IK HK 2 (borta) F-05


      17:45
    • 17:20

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      19:20
    • 17:45

      Gurrabergs HK (hemma) Damer C


      19:45
  • 18Sön
    • 08:45

      Sammandrag F-08


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag F-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 14:00

      Bollskojsledare PA


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Handbollsskola F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning F/P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
  • 21Ons
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 22Tor
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 23Fre
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Lidingö SK 2 (borta) FA


      21:30
  • 24Lör
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • Heldag

      LSK fotboll utbildning Boka klubblokalen

    • 07:45

      Seriematch borta F-06


      12:00
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      11:00
    • 10:30

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-06


      12:30
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:40

      Vassunda IF (borta) P-05


      14:40
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:40

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      15:30
    • 14:00

      GT Söder (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Ungdomsledare till Bollskoj P-04


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Handbollsskola F/P-2011


      15:45
    • 15:00

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning F/P-10


      17:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Cafeteriavecka P03 PA

    • 09:00

      Matchhelg P-08


      12:00
    • 09:30

      Skå IK (borta) F-05


      11:30
    • 10:15

      Spånga HK (borta) FA


      12:15
    • 10:20

      Jakobsbergs GoIF (hemma) F-05


      12:20
    • 11:30

      Sannadals SK (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning + match P-07


      13:30
    • 12:00

      Täby HBK (hemma) F-04


      14:00
    • 12:30

      Träning F-07


      14:00
    • 13:00

      HK Cliff 2 (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Rimbo HK Roslagen (hemma) P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 14:00

      Haninge HK (hemma) PA


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF HF (borta) Herrar A


      17:00
    • 15:45

      BK Sparta (borta) Damer C


      17:45
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 16:00

      Arbrå HK (hemma) Damer A


      18:00
    • 18:00

      Lidingö SK (borta) FA


      20:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:50

      Träning P-06


      18:10
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Distriktsuttagning PA


      18:50
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
    • 20:10

      Distriktsuttagning PA


      21:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
  • 31Lör