Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 3Lör
    • 09:00

      Rimbo HK Roslagen P05 2 3 (hemma) P-05


      15:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 11:15

      Djurgårdshof IK HK (hemma) P-05


      13:15
    • 11:15

      Sammandrag F-08


      14:30
    • 11:30

      Handbollsalliansen P-06


      18:00
    • 12:00

      NBC - steg 3 F-05


      16:30
    • 12:00

      Sollentuna HK (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:15

      Tumba HK (hemma) F-07


      13:40
    • 13:30

      Vallentuna HK (borta) F-05


      15:30
    • 14:15

      Haninge HK (borta) PA


      16:15
    • 14:15

      Skå IK (hemma) P-05


      16:15
    • 15:15

      Tumba HK4 (borta) F-07


      15:40
    • 15:45

      GT Söder (borta) F-05


      17:45
    • 16:30

      AIK 2 (borta) FA


      18:30
    • 16:45

      Lugi HF 2 (hemma) PA


      18:45
    • 17:00

      Nacka HK (borta) Damer A


      19:00
    • 18:00

      Sannadals SK (borta) F-04


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      HK Cliff (hemma) P-07


      13:00
    • 09:15

      IF Hallby HK (hemma) PA


      11:15
    • 11:00

      Skuru IK (borta) FA


      13:00
    • 11:45

      IK Sävehof 1 (borta) PA


      13:45
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 14:00

      Bollskoj F-04


      16:00
    • 14:30

      Sollentuna HK (borta) Herrar A


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Handbollsskola F/P-2011


      15:45
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 19:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) Damer J


      21:00
    • 20:45

      Bajen IF (borta) Damer C


      22:45
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Brf Svalan extrastämma Boka klubblokalen


      22:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Distriktsträning PA


      19:30
    • 19:30

      Distriktsträning PA


      21:30
  • 10Lör
    • Heldag

      LSK fotboll utbildning Boka klubblokalen

    • 09:00

      Matcher på Lidingö F-05


      13:00
    • 09:00

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      09:35
    • 09:45

      Skuru IK 2 (hemma) F-05


      11:45
    • 09:50

      Spånga HK 4 (borta) P-06


      11:50
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 11:30

      Värmdö IF (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:45

      Tyresö Handboll (hemma) F-05


      14:45
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 15:30

      Kolla match P01 PA


      17:00
    • 17:00

      HK Cliff (hemma) P-04


      19:00
    • 17:45

      IF Swithiod HK (borta) Herrar A


      19:45
  • 11Sön
    • 08:00

      Sammandrag F-08


      11:30
    • 08:15

      Hemmamatch F-06


      11:15
    • 08:30

      Matchhelg P-08


      12:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      11:00
    • 10:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:15

      Vallentuna HK (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Lidingö SK 2 (borta) FA


      14:00
    • 13:00

      Lidingö SK (borta) FA


      15:00
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:30

      HK Cliff (borta) PA


      14:30
    • 14:00

      Bollskoj FA


      16:00
    • 14:00

      Bollskoj FA


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Handbollsskola F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
    • 20:40

      Skuru IK (borta) Damer J


      22:40
  • 14Ons
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 16Fre
    • 00:00

      Cafeteria P-08


      20:00
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Eskilstuna Guif (hemma) PA


      21:30
  • 17Lör
    • 09:40

      Åkersberga HK (borta) P-04


      11:40
    • 10:30

      Ts1 utbildning F-04


      12:00
    • 10:45

      Kungsängen HK2 (borta) F-07


      11:10
    • 11:00

      Cafeteria P-08


      00:00
    • 11:00

      Lidingö SK (borta) FA


      13:00
    • 12:00

      Skuru IK (hemma) PA


      14:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:15

      Täby HBK (hemma) F-07


      13:40
    • 13:45

      Borta match F-06


      17:30
    • 15:00

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Strands IF Hudiksvall (hemma) Damer A


      17:00
    • 15:50

      IFK Tumba HK (borta) P-06


      17:50
    • 16:30

      Skogås HK (hemma) F-06


      18:30
    • 17:40

      AIK (borta) P-06


      19:40
    • 19:30

      Handboll F04 Boka klubblokalen


      22:30
    • 19:30

      Melodifestivalen i klubblokalen F-04


      22:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Cafeteria P-08


      15:00
    • 10:00

      Täby HBK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Haninge HK (borta) P-05


      13:30
    • 12:50

      Årsta AIK HF (borta) P-05


      14:50
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:10

      Djurgårdshof IK HK (borta) F-05


      15:10
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 13:45

      BK Kungsan (borta) Damer C


      15:45
    • 13:45

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) FA


      15:45
    • 14:00

      Vassunda IF (borta) Herrar A


      16:00
    • 14:30

      Årsta AIK HF (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning PA


      21:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning PA


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning PA


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 24Lör
    • 11:00

      Lidingö SK 2 (borta) FA


      13:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 13:45

      Rimbo HK Roslagen (borta) Damer A


      15:45
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) Herrar A


      16:00
  • 25Sön
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning FA


      19:15