Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      LSK Fotboll möte Boka klubblokalen


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 3Lör
    • 09:00

      Rimbo HK Roslagen P05 2 3 (hemma) P-05


      15:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 11:15

      Sammandrag F-08


      14:30
    • 11:15

      Djurgårdshof IK HK (hemma) P-05


      13:15
    • 11:30

      Handbollsalliansen P-06


      18:00
    • 12:00

      NBC - steg 3 F-05


      16:30
    • 12:00

      Sollentuna HK (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:15

      Tumba HK (hemma) F-07


      13:40
    • 13:30

      Vallentuna HK (borta) F-05


      15:30
    • 14:15

      Skå IK (hemma) P-05


      16:15
    • 14:15

      Haninge HK (borta) P-03


      16:15
    • 15:15

      Tumba HK4 (borta) F-07


      15:40
    • 15:45

      GT Söder (borta) F-05


      17:45
    • 16:30

      AIK 2 (borta) F-03


      18:30
    • 16:45

      Lugi HF 2 (hemma) P-03


      18:45
    • 17:00

      Nacka HK (borta) Damer A


      19:00
    • 18:00

      Sannadals SK (borta) F-04


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      HK Cliff (hemma) P-07


      13:00
    • 09:15

      IF Hallby HK (hemma) P-03


      11:15
    • 10:30

      Rimbo HK Roslagen (borta) PA


      12:30
    • 11:00

      Skuru IK (borta) F-03


      13:00
    • 11:45

      IK Sävehof 1 (borta) P-03


      13:45
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:30

      Skånela IF 2 (borta) PA


      15:30
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 14:00

      Bollskoj F-04


      16:00
    • 14:30

      Sollentuna HK (borta) Herrar A


      16:30
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Bollskoj F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 19:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) Damer J


      21:00
    • 20:45

      Bajen IF (borta) Damer C


      22:45
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Brf Svalan extrastämma Boka klubblokalen


      22:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Distriktsträning P-03


      19:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Distriktsträning P-03


      21:30
  • 10Lör
    • Heldag

      LSK fotboll utbildning Boka klubblokalen

    • 09:00

      Matcher på Lidingö F-05


      13:00
    • 09:00

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      09:35
    • 09:45

      Skuru IK 2 (hemma) F-05


      11:45
    • 09:50

      Spånga HK 4 (borta) P-06


      11:50
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 11:30

      Värmdö IF (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:45

      Tyresö Handboll (hemma) F-05


      14:45
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 15:30

      Kolla match P01 P-03


      17:00
    • 15:45

      Vassunda IF (hemma) PA


      17:45
    • 17:00

      HK Cliff (hemma) P-04


      19:00
    • 17:40

      AIK 2 (borta) FA


      19:40
    • 17:45

      IF Swithiod HK (borta) Herrar A


      19:45
  • 11Sön
    • 08:00

      Sammandrag F-08


      11:30
    • 08:15

      Hemmamatch F-06


      11:15
    • 08:30

      Matchhelg P-08


      12:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      11:00
    • 10:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:15

      Vallentuna HK (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-03


      14:00
    • 13:00

      Täby HBK (hemma) F-03


      15:00
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:30

      HK Cliff (borta) P-03


      14:30
    • 14:00

      Bollskoj F-03


      16:00
    • 14:00

      Bollskoj F-03


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:00

      Bollskoj Bollskoj F/P-2011


      15:45
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
      Bodals skolas gymnastiksal
      Samlingsinformation: Omklädningsrummet
      Samlingstid: 19:20
    • 20:40

      Skuru IK (borta) Damer J


      22:40
  • 14Ons
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Cafeteria P-08

    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 16Fre
    • 00:00

      Cafeteria P-08


      20:00
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Eskilstuna Guif (hemma) P-03


      21:30
  • 17Lör
    • 09:40

      Åkersberga HK (borta) P-04


      11:40
    • 10:30

      Ts1 utbildning F-04


      12:00
    • 10:45

      Kungsängen HK2 (borta) F-07


      11:10
    • 11:00

      Cafeteria P-08


      00:00
    • 11:00

      Sollentuna HK (hemma) F-03


      13:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Skuru IK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Skå IK (hemma) FA


      15:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 13:15

      Täby HBK (hemma) F-07


      13:40
    • 13:45

      Borta match F-06


      17:30
    • 15:00

      Strands IF Hudiksvall (hemma) Damer A


      17:00
    • 15:00

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      17:00
    • 15:50

      IFK Tumba HK (borta) P-06


      17:50
    • 16:30

      Skogås HK (hemma) F-06


      18:30
    • 17:40

      AIK (borta) P-06


      19:40
    • 19:30

      Melodifestivalen i klubblokalen F-04


      22:00
    • 19:30

      Handboll F04 Boka klubblokalen


      22:30
  • 18Sön
    • 00:00

      Cafeteria P-08


      15:00
    • 10:00

      Täby HBK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:10

      Hammarby IF HF 3 (borta) PA


      13:10
    • 11:30

      Haninge HK (borta) P-05


      13:30
    • 12:50

      Årsta AIK HF (borta) P-05


      14:50
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 13:10

      Djurgårdshof IK HK (borta) F-05


      15:10
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 13:45

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) F-03


      15:45
    • 13:45

      BK Kungsan (borta) Damer C


      15:45
    • 14:00

      Vassunda IF (borta) Herrar A


      16:00
    • 14:30

      Årsta AIK HF (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 16:50

      Träning P-06


      18:10
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 23Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 24Lör
    • 11:00

      Skuru IK 3 (hemma) F-03


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:00

      Uppsala HK (hemma) PA


      14:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 13:45

      Rimbo HK Roslagen (borta) Damer A


      15:45
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) Herrar A


      16:00
  • 25Sön
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00