Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 08:00

      USM steg 2 FA


      00:00
    • 08:00

      NBC omgång 2 av 4 F-06


      00:00
    • 09:00

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Handbollsfestival F/P-10


      12:00
    • 09:30

      HK Roslagen (borta) P-05


      11:30
    • 09:35

      Sekretariatet F-04


      11:20
    • 10:00

      AIK 2 (hemma) F-05


      11:00
    • 11:15

      Spånga HK 2 (hemma) F-04


      13:15
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:30

      Kungsängens SK (hemma) PA


      14:30
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:15

      Skuru IK 3 (borta) F-06


      15:15
    • 14:00

      Visby IF Gute HK (hemma) Herrar A


      16:00
    • 15:30

      Årsta AIK HF (borta) F-06


      17:30
    • 16:15

      IK Bolton (hemma) F-06


      18:15
    • 17:10

      BK Kungsan (hemma) Damer C


      19:10
    • 18:30

      Huddinge HK 2 (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Strömnäs GIF (hemma) FA


      20:30
  • 2Sön
    • 00:00

      USM steg 2 FA


      20:00
    • 00:00

      NBC omgång 2 av 4 F-06


      19:00
    • 09:00

      Sikeå SK (borta) FA


      11:00
    • 12:10

      HK Silwing/Troja (borta) F-05


      13:30
    • 12:45

      Skuru IK (borta) P-06


      14:45
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 14:00

      Åkersberga HK (borta) P-07


      16:20
    • 14:00

      Sollefteå HK (borta) FA


      16:00
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:00

      GT Söder HK (borta) P-06


      17:00
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 15:35

      Handbollsskola FA


      17:15
    • 15:50

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-07


      17:50
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:50

      Rosersbergs IK (borta) Damer J


      19:50
    • 18:30

      Vassunda IF (borta) Herrar A


      20:30
  • 3Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning FA


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
    • 19:00

      Styrelsemöte LSK Handboll Lidingö SK


      21:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      PA handboll Boka klubblokalen


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:45

      Kungsängens SK (borta) Damer J


      20:45
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      Brf Svalan Boka klubblokalen


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Social aktivitet F-06


      19:00
    • 17:00

      F06 Handboll Boka klubblokalen


      20:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
      Gångsätrahallen
      Samlingsinformation: Motionshallen
      Samlingstid: 16:50
      Anteckning: Motionshallen kl 17:00-18:00. Stora hallen kl 18:00-19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Pizzahäng hos Allerby F-07


      23:59
  • 8Lör
    • 09:40

      HK Cliff (hemma) PA


      11:40
    • 10:30

      IF Swithiod HK (borta) FA


      12:30
    • 10:40

      Huddinge HK (hemma) F-05


      11:40
    • 11:00

      Träning F/P-10


      12:00
    • 11:50

      IK Bolton (hemma) P-05


      13:50
    • 12:00

      IF Swithiod HK (borta) PA


      14:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      Huddinge HK 2 (hemma) Herrar A


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:50

      Brännans HF (hemma) PA


      16:50
    • 15:00

      Herrarna- switte F-04


      16:00
    • 15:00

      IF Swithiod HK (hemma) Herrar A


      17:00
    • 15:40

      Skå IK (borta) F-05


      17:00
    • 16:00

      HK Roslagen (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      Spånga HK (hemma) Damer A


      19:00
    • 17:00

      Damerna-spånga F-04


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Vassunda IF (hemma) PA


      11:00
    • 09:00

      Lidingö SK (hemma) P-08


      11:30
    • 11:15

      Tyresö Handboll (borta) P-06


      13:15
    • 11:30

      Roger Anbratt Boka klubblokalen


      18:00
    • 11:40

      IFK Tumba HK (borta) PA


      13:40
    • 11:45

      Vallentuna HK (hemma) F-06


      12:45
    • 12:45

      Sannadals SK 2 (hemma) P-06


      14:45
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:35

      Uppsala HK (hemma) F-07


      15:35
    • 14:15

      Vassunda IF (hemma) F-06


      15:15
    • 14:50

      Spånga HK 2 (borta) F-04


      16:50
    • 15:00

      Kungsängens SK (borta) F-07


      17:00
    • 15:25

      Handbollsskola FA


      17:00
    • 15:30

      Westermalms IF HK (borta) P-07


      17:30
    • 15:40

      Sannadals SK (borta) FA


      17:40
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:20

      Uppsala HK (hemma) P-07


      18:20
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 19:30

      Sannadals HK (borta) Damer C


      21:30
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Kafeteriavecka F-08


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:00

      Kafeteriavecka F-08


      20:00
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Kafeteriavecka F-08


      20:00
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Kafeteriavecka F-08


      20:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      USM steg 2 F-04


      00:00
    • 19:50

      Huddinge HK 2 (hemma) Damer C


      21:50
  • 15Lör
    • Heldag

      USM steg 2 F-04

    • 08:00

      Kafeteriavecka F-08


      17:00
    • 08:30

      Sammandrag Lidingö F-08


      11:30
    • 09:30

      Åkersberga HK (borta) F-06


      11:30
    • 09:50

      Spånga HK 4 (borta) P-06


      11:50
    • 10:30

      Träning F/P-10


      12:00
    • 11:20

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      14:20
    • 11:30

      AIK (hemma) F-07


      12:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      Alfta GIF HF (borta) Damer A


      15:00
    • 13:10

      Skuru IK 2 (hemma) P-06


      15:10
    • 14:15

      Vassunda IF (hemma) PA


      16:15
    • 15:00

      Skuru IK 2 (borta) FA


      17:00
    • 15:20

      Skånela IF (hemma) F-07


      17:20
    • 16:00

      Torsby IF (borta) F-04


      18:00
    • 16:15

      AIK 3 (hemma) FA


      18:15
    • 17:20

      Sollentuna HK 3 (hemma) F-05


      19:20
    • 18:30

      Ludvika HF (borta) F-04


      20:30
  • 16Sön
    • 00:00

      USM steg 2 F-04


      19:00
    • 08:00

      Kafeteriavecka F-08


      17:00
    • 11:00

      Spånga HK 2 (borta) P-04


      13:00
    • 11:45

      Huddinge HK (borta) F-05


      13:00
    • 12:30

      Sollentuna HK (borta) Herrar A


      14:30
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:15

      Sannadals SK 2 (hemma) P-06


      15:15
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 14:45

      Spånga HK 3 (borta) P-06


      16:45
    • 15:00

      Julavslutning F-08


      17:00
    • 15:00

      F08 Handboll Boka klubblokalen


      17:00
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:50

      Stockholmspolisens IF HF (borta) Herrar A


      18:50
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 18:50

      IK Bolton (borta) P-05


      20:50
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 22Lör
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
  • 23Sön
    • 18:00

      träning inställd P-04


      19:00
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 08:00

      Lundaspelen FA


      00:00
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Lundaspelen FA

    • 17:00

      Träning PA


      19:15
  • 29Lör
    • Heldag

      Lundaspelen FA

  • 30Sön
    • 00:00

      Lundaspelen FA


      19:00
  • 31Mån
    v.1