Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • Heldag

      Cafeteriavecka P-04

    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning FA


      21:00
    • 18:00

      INGEN TRÄNING! P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
  • 7Ons
    • Heldag

      Cafeteriavecka P-04

    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:00

      Brf Svalan Boka klubblokalen


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 8Tor
    • Heldag

      Cafeteriavecka P-04

    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      Möte Boka klubblokalen


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Cafeteriavecka P-04

    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
      Gångsätrahallen
      Anteckning: Teknikträning tillsammans med flickor 04 leds av en extern tränare.
    • 19:45

      Sollentuna HK (hemma) FA


      21:45
  • 10Lör
    • Heldag

      Cafeteriavecka P-04

    • 09:25

      Hammarby IF HF (hemma) F-05


      10:25
    • 09:30

      Matcher F-05


      11:30
    • 09:50

      AIK 2 (borta) F-05


      11:30
    • 10:20

      Åkersberga HK (hemma) P-04


      12:20
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:20

      Hammarby IF HF (hemma) FA


      13:20
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:35

      Skuru IK 2 (hemma) PA


      14:35
    • 14:20

      Brännans HF (hemma) Herrar A


      16:20
    • 14:40

      Täby HBK (borta) F-04


      16:40
    • 15:00

      Skuru IK 2 (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Uppsala HK (hemma) Damer A


      18:00
    • 16:00

      Golvtorkare P-04


      17:20
    • 16:20

      Sollentuna HK (hemma) P-07


      17:20
    • 16:30

      Tyresö Handboll (borta) P-06


      18:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Cafeteriavecka P-04


      19:00
    • 08:30

      Sammandrag Lidingö F-08


      11:30
    • 11:40

      Kungsängens SK (hemma) F-07


      13:40
    • 11:45

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      13:45
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:20

      Uppsala HK (hemma) F-07


      15:20
    • 14:00

      Bollskoj - ledaruppdrag P05 P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning Bollskoj F/P 2012


      15:45
    • 15:35

      Handbollsskola FA


      17:15
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 17:15

      INGEN TRÄNING P-04


      18:30
    • 17:20

      Gökstens BK (hemma) Damer J


      19:20
    • 20:40

      BK Sparta (borta) Damer C


      22:40
  • 12Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:00

      Domarutbildning FA


      21:00
    • 18:00

      Domarkurs Boka klubblokalen


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 20:00

      BK Sol (hemma) Damer C


      22:00
  • 17Lör
    • Heldag

      J-SM Steg 2 Damer A

    • 08:00

      Lidingö SK (hemma) P-08


      10:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:30

      Kungsängens SK 2 (borta) F-05


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:30

      Skånela IF (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Enköpings HF (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Sannadals HK (borta) Herrar A


      16:00
    • 14:10

      Skå IK (hemma) P-07


      16:10
    • 14:30

      Visby IF Gute HK (borta) PA


      16:30
    • 15:00

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-06


      17:00
    • 16:50

      Vallentuna HK (borta) Herrar A


      18:50
    • 18:00

      Spånga HK 4 (hemma) P-06


      20:00
  • 18Sön
    • Heldag

      J-SM Steg 2 Damer A

    • 09:00

      Uppsala HK (hemma) F-06


      10:00
    • 09:15

      Sekretariatet F-04


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-04


      12:00
    • 12:10

      VästeråsIrsta HF (hemma) PA


      14:10
    • 13:00

      Spånga HK (borta) F-05


      15:20
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:20

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-07


      15:20
    • 13:30

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-06


      14:30
    • 14:00

      Ledare Bollskoj P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning Bollskoj F/P 2012


      15:45
    • 15:35

      Handbollsskola FA


      17:15
    • 15:35

      Handbollsskola FA


      17:15
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:30

      Täby HBK (borta) Damer A


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 18:40

      Skuru IK 2 (hemma) FA


      20:40
    • 18:50

      IK Bolton 2 (borta) FA


      20:50
    • 20:30

      Skogås HK 2 (borta) PA


      22:30
  • 19Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Hellton Cup, bindande anmälan P-06


      00:00
    • 19:45

      Täby HBK (hemma) FA


      21:45
    • 20:15

      Vassunda IF (borta) PA


      22:15
  • 24Lör
    • Heldag

      Hellton Cup, bindande anmälan P-06

    • 08:30

      Spånga HK (hemma) P-07


      10:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:50

      Vassunda IF (hemma) P-07


      13:50
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:35

      Huddinge HK 3 (borta) F-04


      14:35
    • 12:45

      AIK (borta) F-06


      13:45
    • 13:30

      GT Söder HK 2 (hemma) P-05


      15:30
    • 14:15

      Djurgårdshof IK (hemma) F-06


      15:15
    • 15:00

      Golvtorkare A-lagsmatcher P-05


      18:30
    • 15:15

      Uppsala HK (hemma) Herrar A


      17:15
    • 15:40

      IFK Tumba HK 3 (borta) PA


      17:40
    • 16:30

      Uppsala HK (borta) P-04


      18:30
    • 17:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) Damer A


      19:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Hellton Cup, bindande anmälan P-06


      19:00
    • 08:15

      Sammandrag Täby F-08


      11:00
    • 09:00

      Spånga HK 2 (hemma) P-04


      11:00
    • 10:00

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Två matcher i Gångsätra F-05


      12:00
    • 11:00

      Haninge HK (hemma) F-05


      13:00
    • 12:10

      Spånga HK 3 (hemma) FA


      14:10
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:00

      Stockholmspolisens IF HF (borta) FA


      17:00
    • 15:00

      Träning Bollskoj F/P 2012


      15:45
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 15:35

      Handbollsskola FA


      17:15
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      INGEN TRÄNING P-04


      18:30
    • 17:20

      Rosersbergs IK (hemma) Damer J


      19:20
    • 18:20

      Djurgårdshof IK (borta) Damer C


      20:20
  • 26Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
    • 19:45

      VästeråsIrsta HF (borta) Damer J


      21:45
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Intresseanmälan Distriktslagsträningar F-05


      21:00
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 19:45

      Spånga HK (hemma) PA


      21:45