Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • Heldag

      Träningsmatcher Västerås P14 (P06)

    • 10:00

      Falu BS FK P06 (hemma) P14 (P06)


      11:00
    • 19:00

      Dalkurd FF P06 (borta) P14 (P06)


      20:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Träningsmatcher Västerås P14 (P06)

    • 10:00

      Träning U15/16


      11:30
      Lillåvallen
      Samlingsinformation: Vid planen
      Samlingstid: 09:55
      Anteckning: Träning för hela nya U-laget.
    • 11:00

      Okänt lag (hemma) P14 (P06)


      17:00
    • 11:30

      Träningsmatcher * 2 P-07


      14:50
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 09:00

      Utbildning F07-09 Bokningar


      12:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      IFK Askersund (borta) Herrlag


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 10:00

      Träningsläger F07-09


      00:00
    • 16:00

      Lagaktivitet P-10


      19:30
    • 18:00

      A-laget Bokningar


      23:59
    • 19:00

      Nora BK (hemma) Herrlag


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Träningsläger F07-09

    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      12:00
    • 10:00

      Match 9-manna Bokningar


      12:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarmöte P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      FC Örebro Nordic (borta) Herrlag


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Sala FF P05 (hemma) U15/16


      02:00
    • 00:00

      Örebro SK FK (borta) U15/16


      02:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 17:00

      KIF Örebro (hemma) F07-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 17Mån
    v.34
    • 00:00

      Örebro SK FK Vit 2 (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Nora BK 1 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      IFK Hallsberg FK 2 (borta) F-10/11


      02:00
    • 00:00

      IFK Lindesberg 1 (hemma) P-08


      02:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:15

      Seriematch P-07


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      ÖrebroSyrianska IF (hemma) F07-09


      19:45
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:45

      IK Sturehov (hemma) Herrlag


      20:45
  • 22Lör
    • 10:00

      Hovsta IF (hemma) F07-09


      11:30
    • 10:00

      Lekebergs IF (borta) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Hovsta IF (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Nora BK (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Garphyttans IF (borta) P-10


      14:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Hällefors AIF (hemma) U15/16


      02:00
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) P-09


      12:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Kungsör BK P05/06 (borta) U15/16


      18:00
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 17:00

      IFK Kumla Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 24Mån
    v.35
    • 00:00

      Kurdiska FF Örebro (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      Adolfsbergs IK 2 Svart (hemma) F-10/11


      02:00
    • 00:00

      IFK Kumla 2 (hemma) F-10/11


      02:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Seriematch P-07


      20:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:30

      IF Eker Örebro Svart (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Latorps IF (borta) Herrlag


      20:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Glanshammars IF Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      IF Eker Örebro Vit (hemma) P-09


      12:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skyllbergs IK (hemma) U15/16


      02:00
    • 00:00

      Sala FF P04 (hemma) U15/16


      02:00
    • 10:00

      Laxå IF (borta) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Rynninge IK Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IFK Lindesberg 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 12:00

      GSBK 1 (hemma) P-09


      14:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      KIF Örebro DFF (borta) F07-09


      20:00
  • 31Mån
    v.36
    • 00:00

      Finnerödja IF (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Latorps IF (borta) P-10


      02:00
    • 00:00

      BK Forward Svart (borta) P-10


      02:00
    • 00:00

      IF Eker Örebro Vit (borta) F-10/11


      02:00
    • 00:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 (hemma) P-08


      02:00
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Serimatch P-07


      20:00