Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån FK

Följ

Lillån FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Forward (borta) U15/16


      20:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Spelarrådet P14 (P06)


      19:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Spelarrådet P14 (P06)


      17:00
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 5Fre
    • 18:00

      ÖrebroSyrianska IF (borta) F07-09


      19:30
  • 6Lör
    • 09:30

      Träningsmatch mot Glanshammar P-09


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Östra Almby FK (hemma) F-12/13


      11:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning U15/16


      11:30
    • 10:00

      För kallade spelare P14 (P06)


      11:30
    • 11:30

      IFK Kumla Vit (borta) F-12/13


      12:30
    • 14:00

      Fjugesta IF/Lekeberg (borta) U15/16


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla Blå (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Pålsboda GOIF (borta) P-10


      19:20
    • 18:30

      Träning U15/16


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IFK Lindesberg 2 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Nora BK 1 (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Karlslund IF FK P06 (hemma) P14 (P06)


      20:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch mot Skyllberg IK P-09


      19:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:15

      IFK Kumla P06 (hemma) P14 (P06)


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:45

      Coach Lillån lag 3 P-09


      11:15
    • 09:00

      Seriespel P09, 7B(7-2), omkl Borta Bokningar


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 3 mot GSBK P-09


      11:30
    • 10:00

      Rynninge IK (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 1 mot Karlsunds IF HFK Röd P-09


      11:30
    • 11:00

      Match P12, 5-mannaplanerna samt omkl 1+2 Bokningar


      12:00
    • 11:00

      ÖSK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      ÖSK (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Motståndare (hemma) Bokningar


      14:00
    • 12:30

      Laxå IF (hemma) F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK Grön (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Örebro SK FK Vit (borta) P14 (P06)


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Örebro SK FK Vit 2 (hemma) P-11


      02:00
    • 10:00

      Mariebergs IK 3 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Rynninge IK 3 (hemma) F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Poolspel 4 - Hovsta-Lillån P-11


      11:30
    • 11:00

      Hovsta IF (borta) F07-09


      13:00
    • 11:00

      Seriespel P09, 7 A (7-1), omkl Borta Bokningar


      13:30
    • 12:00

      Lillån FK 2 mot Garphyttans IF P-09


      13:30
    • 13:15

      Örebro SK FK 1 Svart (borta) P-08


      15:15
    • 14:00

      Lillån-ÖSK P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:45

      Träning U15/16


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P14 (P06)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Match/pool/serie f12/13 Bokningar


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:30

      Nora BK (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      ÖSK Ungdom P06 Vit (hemma) P14 (P06)


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrlag


      20:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Mosjö SK 2 Gul (borta) F-10/11


      20:15
    • 18:30

      Motståndare (hemma) Bokningar


      19:45
    • 18:30

      ÖSK Söder (hemma) F07-09


      19:45
  • 17Ons
    • 10:00

      Träning U15/16


      11:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Lillån FK 1 mot Lekebergs IF Svart P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:15

      HOIF (hemma) F-12/13


      19:15
    • 18:15

      Mariebergs IK (hemma) F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Rynninge IK (P15) (borta) U15/16


      20:30
    • 18:30

      Serimatch 9-manna Bokningar


      20:00
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Gul 1 (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Ervalla SK (hemma) Herrlag


      21:00
  • 18Tor
    • 10:00

      Träning U15/16


      11:30
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      IFK Lindesberg 2 (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 09:00

      Seriespel P09, 7 A (7-1), omkl 1 Bokningar


      11:30
    • 10:00

      Lillån FK 2 mot IK Sturehov Blå P-09


      11:30
    • 12:00

      Lillån FK 3 mot IK Sturehov Vit P-09


      13:30
    • 14:30

      Glanshammars IF Svart (borta) P-10


      15:50
    • 15:00

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Träning F07-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 10:00

      GIF/Lillån turnering P-07


      14:10
    • 17:00

      Träning P14 (P06)


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Poolspel 5 Lekeberg P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 24Ons
    • 00:00

      Laxå IF 2 (hemma) P-11


      02:00
    • 10:00

      Träning U15/16


      11:30
    • 10:00

      GIF/Lillån turnering P-07


      14:10
    • 10:00

      Träning P14 (P06)


      11:30
    • 17:30

      Poolspel 5 - Lillån vs Laxå P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:15

      Träning F-12/13


      19:15
  • 25Tor
    • 16:00

      Säsongsavslutning med Grill o Fotbollsgolf P14 (P06)


      17:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Karlslunds IF FK 5 (hemma) U15/16


      19:40
    • 18:15

      Träning P-13


      19:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:30

      Träningsmatch Bokningar


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      12:00
    • 10:00

      Lillån FK 2 mot Glanshammars IF P-09


      11:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 16:00

      Städvecka P-10


      17:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F-10/11


      19:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07-09


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Lillån konstgräs
      Anteckning: Träning konstgräs