Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
    • 16:30

      Nyårsturnering F-10/11


      18:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Samuelsdals IF Futsalcup - INSTÄLLT F-10/11


      19:00
    • 09:50

      Träning F-08


      11:15
    • 11:15

      Träning U17/P05


      12:30
    • 11:15

      Träning U18/P04


      12:30
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:15
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam U


      19:00
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:15

      Träning Dam A


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam U


      19:45
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
      Honefshallen
      Samlingstid: 09:50
      Anteckning: Futsal
      Komihåg skor med inomhussula.
  • 16Sön
    • 09:50

      Träning F-08


      11:15
    • 10:00

      Träning F-09


      11:15
    • 11:15

      Träning U17/P05


      12:30
    • 11:15

      Träning U18/P04


      12:30
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:15
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam U


      19:00
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 18:05

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr U


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U17/P05


      18:15
    • 17:15

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam U


      18:30
    • 17:30

      Träning U18/P04


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:20

      Träning F-09


      21:00
  • 21Fre
    • 17:15

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam U


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:05

      Träning F-08


      12:30
    • 11:05

      Träning F-09


      12:30
    • 11:15

      Träning U17/P05


      12:30
    • 11:15

      Träning U18/P04


      12:30
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träningsmatch futsal F-10/11


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr U


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr U


      21:15
  • 24Mån
    v.4
    • 00:00

      Intressekoll P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam A


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam U


      19:45
    • 19:30

      Träning U18/P04


      20:45
    • 19:30

      Träning U17/P05


      20:45
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:15
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam U


      19:00
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 18:05

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr U


      21:00
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr U


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U17/P05


      18:15
    • 17:00

      Träning U18/P04


      18:15
    • 17:15

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam U


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr A


      19:45
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:20

      Träning F-09


      21:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Göransson Cup- FLYTTAD F-10/11


      00:00
    • 17:15

      Träning Dam A


      18:30
    • 17:15

      Träning Dam U


      18:30
  • 29Lör
    • 00:00

      Göransson Cup- FLYTTAD F-10/11


      20:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.5
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam A


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:15
    • 19:30

      Träning U18/P04


      20:45
    • 19:30

      Träning U17/P05


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam U


      20:45