Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 16:55

      Träning F-07


      17:59
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) Domare


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Dalsom Förening (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) Domare


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:30

      Ludvika FK gul (hemma) Domare


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Säters IF FK (hemma) F19


      21:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Säters IF FK (hemma) Domare


      20:30
  • 3Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:45

      Järbo IF (hemma) F-06


      21:30
    • 19:45

      Järbo IF (hemma) Domare


      20:45
  • 4Lör
    • 10:00

      Tunabro 1 (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning Domare


      11:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-10/11


      12:30
    • 12:00

      Träning Domare


      13:00
    • 12:30

      Falu BS FK Gul (hemma) U17


      14:30
    • 12:30

      Falu BS FK Gul (hemma) Domare


      14:30
    • 14:00

      Täby FK (borta) Dam-A


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr-A


      17:00
    • 17:00

      Adolfsberg IK (hemma) Domare


      18:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Gagnefs IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Falu BS FK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Gagnefs IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Träning Domare


      12:00
    • 12:30

      Korsnäs IF FK (hemma) Domare


      13:30
    • 13:00

      Sollentuna FK (borta) F19


      15:00
    • 13:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Domare


      14:00
    • 15:00

      IF Tunabro Vit (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      Mockfjärds BK (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK Vit (hemma) Domare


      16:00
    • 15:00

      Träning Domare


      16:00
    • 16:00

      Skogsbo-Avesta IF Svart (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      IF Tunabro (borta) F-10/11


      17:30
    • 16:00

      Islingby IK - Kvarnsvedens IK röd P-13


      17:00
    • 17:00

      Säters IF FK Vit (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Säters IF FK Vit (hemma) Domare


      18:00
    • 17:30

      Träning Domare


      18:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F-07


      20:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Ludvika FK (borta) U19


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Domare


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Hemmamatch islingby F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:50

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      19:00
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      IFK Österåker FK (hemma) Herr-A


      21:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Bollsupport herr F-09


      21:30
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F-06


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Korsnäs IF FK (hemma) F19


      21:30
    • 19:30

      Korsnäs IF FK (hemma) Domare


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 10Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 11Lör
    • 09:00

      Slätta SK (hemma) F-08


      11:00
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Djurmo Sifferbo IF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:15

      Falu BS FK (borta) P-09


      12:15
    • 10:30

      Öna SK (hemma) Domare


      11:30
    • 11:00

      Hedemora F12 (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      Hemma match mot kvarnsvedens F-14 P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 12:30

      IFK Rättvik FK (hemma) Domare


      13:30
    • 12:30

      IFK Rättvik FK (hemma) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Östansbo IS (hemma) Domare


      14:00
    • 13:15

      IK Brage (borta) F19


      15:15
    • 14:00

      Enskede IK (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Träning Domare


      15:00
    • 15:00

      Envikens IF (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      Hofors AIF (hemma) U16


      18:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Avslutning på Tigerligan P-13

    • 10:00

      IK Brage Vit (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Gustafs GOIF (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) Domare


      12:00
    • 13:00

      Smedjebackens FK (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Domare


      14:00
    • 13:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      14:00
    • 13:30

      Bollflickor - KIK dam A F-10/11


      15:45
    • 14:00

      Selånger SK Fotboll (hemma) Dam-A


      16:00
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Gustafs GoIF Röd (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Borta match mot torsång P-14


      15:00
    • 15:00

      IF Tunabro (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      16:00
    • 15:30

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      16:30
    • 16:00

      IF Tunabro (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      18:30
    • 17:00

      Gustafs GoIF Röd (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Hertzöga BK (hemma) Domare


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Slätta SK Gul (borta) F-09


      19:45
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:20

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:45

      Dalsom förening (hemma) Domare


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 17Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 18Lör
    • 10:30

      Forssa BK Blå (hemma) Domare


      11:30
    • 12:30

      Falu BS FK Blå (hemma) U17


      14:30
    • 12:30

      Falu BS FF Blå (hemma) Domare


      14:30
    • 14:00

      Rimbo IF (borta) Dam-A


      16:00
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Hemmamatch Leksand F-13


      15:00
    • 15:00

      IFK Stocksund (borta) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      Islingby IK (hemma) F-06


      17:00
    • 15:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) Domare


      16:00
  • 19Sön
    • 09:40

      Match F-14


      11:30
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Match hemma mot Kvarnsvedens F-14 P-14


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Bortamatch Hedemora F-13


      11:00
    • 10:30

      Falu BS FK Blå (hemma) Domare


      11:30
    • 11:00

      Forssa BK Blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IK Brage Grön (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Torsång F12 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Dala-Floda IF (borta) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Forssa BK Blå (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      IK Brage Grön (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      Träning Domare


      13:00
    • 12:30

      IFK Hedemora (hemma) Domare


      13:30
    • 13:00

      Hille IF (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Östansbo IS Blå (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Träning Domare


      15:00
    • 15:00

      Dala-Järna IK (hemma) F19


      17:00
    • 15:00

      Bjursås IK (hemma) Domare


      16:00
    • 15:30

      IK Brage Grön (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      IK Brage Grön (hemma) Domare


      16:30
    • 16:00

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      17:00
    • 17:00

      Gustafs GoIF (borta) F-07


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Passtjänst U19


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-09


      18:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Hemmamatch torsång 1 F-13


      18:00
    • 17:00

      Hemmamatch torsång 1 F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      21:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 24Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 25Lör
    • 08:00

      CUP SportEwa F-14


      13:00
    • 09:00

      Sportewa cup Lag Röd P-14


      12:00
    • 09:25

      Sportewa cup Lag Vit P-14


      13:00
    • 10:30

      Skogsbo-Avesta IF Gul (borta) F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Mora/Öna (hemma) Domare


      12:00
    • 13:30

      Karlbergs BK (hemma) Herr-A


      15:30
    • 16:15

      Gefle IF FF (hemma) Dam-A


      18:15
    • 17:00

      Gefle IF FF Akademi (borta) U17


      19:00
  • 26Sön
    • 12:30

      Sandarne SIF / Ljusne AIK (hemma) U16


      14:30
    • 12:30

      Sandarne SIF/Ljusne AIK (hemma) Domare


      19:30
    • 13:00

      IK Sturehov (borta) F19


      15:00
    • 16:00

      Slätta (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      17:30
  • 27Mån
    v.39
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 28Tis
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 18:30

      Mental träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 29Ons
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Mallbackens IF (hemma) Dam-A


      21:00
  • 30Tor
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 00:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) Domare


      00:00
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Föräldramatch och avslutning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00