Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juli 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.26
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Stora Tuna/Torsång (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      Lagaktivitet F-10/11


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Torsångs IF (hemma) F19


      21:30
  • 2Fre
    • 13:00

      Sommaravslutning F-09


      21:00
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Ludvika FK (hemma) Domare


      20:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Islingby Matchcamp Domare

    • 10:00

      IKB Matchcamp Domare


      18:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      IF Tunabro F07 (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      Padel U19


      15:00
    • 13:30

      Bollkalle P-10


      17:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK (hemma) Herr-A


      16:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) Dam-A


      17:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Match hemma mot Torsång P-14


      10:00
    • 10:00

      Hemma match mot vika P-14


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      IIK Matchcamp Domare


      18:00
    • 10:30

      Forssa BK (hemma) U16


      12:30
    • 10:30

      Forssa BK (hemma) Domare


      11:30
    • 13:00

      IF Tunabro - KIK P-13


      14:00
    • 14:00

      Strömsbro IF (hemma) F19


      16:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Hemmamatch mot Hedemora F-13


      15:00
    • 14:00

      Hemmamatch mot Hedemora 2 F-13


      15:00
    • 16:30

      Islingby IK (hemma) Domare


      17:30
    • 16:30

      Falu BS (hemma) F-09


      18:00
    • 18:00

      Kvarnsveden röd (hemma) F-09


      19:30
    • 18:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      19:00
  • 5Mån
    v.27
    • 00:00

      P05 träningsledigt v.27-v.29 U16


      00:00
    • 09:00

      Sommaruppehåll F-10/11


      00:00
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 6Tis
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 7Ons
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Bollsupport vid herrlagets match P-09


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Herr-A


      21:00
  • 8Tor
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 15:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
  • 9Fre
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 18:00

      Islingby IK (hemma) Domare


      19:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 11:00

      Djurmo (hemma) Domare


      12:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 15:00

      IFK Lidingö FK (borta) Herr-A


      17:00
  • 12Mån
    v.28
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 00:00

      P05 träningsledigt v.27-v.29 U16


      00:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.29
    • 00:00

      Sommaruppehåll F-10/11


      19:00
    • 00:00

      P05 träningsledigt v.27-v.29 U16


      00:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Tis
    • 12:00

      Sommaruppehåll F-10/11


      00:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Ons
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 22Tor
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
      Ljungbergsplanen
  • 23Fre
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      Träningsmatch Amsberg U19


      21:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 12:00

      BP Ungdom (hemma) F19


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch U17


      17:00
  • 26Mån
    v.30
    • Heldag

      Sommaruppehåll F-10/11

    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 27Tis
    • 00:00

      Sommaruppehåll F-10/11


      19:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:15
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Herr-A


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning Domare


      19:00
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:00

      IFK Mora FK (borta) F-06


      20:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      Färnäs SK (borta) F19


      21:00
  • 31Lör
    • 16:15

      Västerås BK 30 (hemma) Dam-A


      18:15