Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Match F-13


      18:00
    • 17:00

      Match F-13


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Stora Tuna/Torsång (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      Läktarträff Ledare


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:00

      DM mot Haik U19


      21:00
    • 19:00

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) Herr-A


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 2Ons
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 17:00

      Träning Bollek-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Bjursås IK - KIK P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
  • 3Tor
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) P-11


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:00

      IFK Mora FK (borta) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Forssa BK Svart (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) Domare


      19:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 10:00

      Samuelsdals IF (hemma) F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Samuelsdals IF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      11:00
    • 11:00

      Säters IF FK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Tunabro 1 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Skogsbo/Avesta IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Ludvika FK (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      FC Gute (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Valbo FF (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Rimbo IF (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Bollsupport damernas match F-09


      17:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Hemma match mot falu bs P-14


      11:00
    • 10:00

      Hemma match mot Forssa P-14


      11:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Grycksbo IF BK (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Grycksbo IF BK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      Skogsbo/Avesta IF (hemma) Domare


      13:00
    • 13:00

      Smedjebackens FK (borta) F-10/11


      14:30
    • 13:00

      Slätta SK Svart (hemma) Domare


      14:00
    • 13:30

      Kvarnsvedens vit (hemma) F-09


      15:00
    • 15:00

      Östansbo IS (hemma) Domare


      16:00
    • 15:00

      Skogsbo-Avesta IF Gul (hemma) Domare


      16:00
    • 15:00

      Östansbo IS (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      IFK Borlänge (hemma) Domare


      16:00
    • 16:00

      Bullermyrens IK Röd (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      Dala-Järna IK (hemma) F19


      17:00
    • 17:00

      Enviken/Sundborn (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Enviken/Sundborn (hemma) Domare


      18:00
  • 7Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning Bollek-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Herr-A


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsbrännboll + hamburgare F-10/11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Säters IF FK (hemma) Domare


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 11Fre
    • 10:00

      Träning U16


      11:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:00

      Islingby IK (borta) F-10/11


      19:30
  • 12Lör
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF Gul (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF Gul (hemma) Domare


      12:00
    • 12:30

      Gefle IF FF (borta) Dam-A


      14:30
    • 13:00

      Gävle GIK FK (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Gävle GIK FK (hemma) Domare


      14:00
    • 14:00

      Match F-13


      15:20
    • 15:15

      Ljusdals IF (hemma) F-06


      17:30
    • 15:15

      Ljusdals IF (hemma) Domare


      16:15
  • 13Sön
    • 10:00

      KIK - IK Brage P-13


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:30

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      11:30
    • 11:00

      Vikarby IK (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Forssa BK Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK Blå (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Vikarby IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Hedemora F12 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      Islingby IK Röd (borta) P-10


      13:30
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Sundborn GoIF (hemma) Domare


      15:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-09


      17:00
    • 15:30

      Islingby IK Vit (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Islingby IK Vit (hemma) Domare


      16:30
    • 16:00

      Östansbo IS Gul (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      IFK Ludvika (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Falu BS (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      Borta match mot Brage P-14


      17:00
    • 16:30

      IF Brommapojkarna (borta) F19


      18:30
    • 17:00

      Torsångs IF (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Torsångs IF (hemma) Domare


      18:30
  • 14Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Match mot torsång F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Match mot Leksand på kik ip F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:40
    • 17:00

      Träning Bollek-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 18:00

      IFK Ludvika (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      IFK Ludvika (hemma) F-08


      20:00
    • 18:10

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Ludvika FK (hemma) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 18Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 19Lör
    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 10:00

      IK Brage Vit (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Torsång F12 (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      Stora Tuna/Torsång (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Korsnäs (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK F09 (hemma) Domare


      11:00
    • 10:30

      Djurmo Sifferbo If - KIK P-13


      11:30
    • 11:00

      Dala-Floda IF (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Dala-Floda IF (hemma) Domare


      12:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (borta) F19


      15:00
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
    • 15:00

      Avesta AIK (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Hille IF (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Bollkalle P-10


      17:30
    • 17:30

      Sandvikens AIK FK (hemma) U17


      19:30
    • 17:30

      Sandvikens AIK FK (hemma) Domare


      18:30
  • 20Sön
    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 10:00

      Match Torsång borta P-14


      11:00
    • 10:00

      Match hemma mot säter P-14


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:15

      Träningsgrupp åt DFF F-06


      15:00
    • 10:15

      Träning F19


      16:00
    • 11:00

      IFK Mora FK/Öna SK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) Domare


      12:00
    • 11:15

      Falu BS FK Gul (borta) F-10/11


      12:45
    • 14:00

      Korsnäs IK FK (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
    • 15:00

      Östansbo IF (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Östansbo IF F09 (hemma) Domare


      16:00
    • 17:00

      Falu BS (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Falu BS F09 (hemma) Domare


      18:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 22Tis
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek-15


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 23Ons
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning Bollek-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      21:00
    • 19:00

      Täby FK (hemma) Dam-A


      21:00
    • 19:00

      Bollsupport vid damlagets match P-09


      21:00
    • 20:00

      Kungsängens IF (borta) Herr-A


      22:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:15

      Träning F-12


      19:15
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 12:15

      KIF Örebro DFF (borta) F19


      14:15
  • 27Sön
    • 10:00

      Match mot tunabro borta P-14


      11:00
    • 11:00

      KIK - Falu BS P-13


      12:00
    • 15:15

      Hagaströms SK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:15

      Hagaströms SK/Valbo FF (hemma) Domare


      16:15
    • 16:00

      Forssa BK Vit (hemma) Domare


      16:00
    • 16:30

      Stensätra IF (borta) U16


      18:30
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      IF Tunabro (hemma) F-10/11


      19:45
    • 18:15

      Bullermyrens IK (hemma) Domare


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 21:30

      Träning U19


      21:00
  • 29Tis
    • 15:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      16:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 30Ons
    • 16:45

      Torsångs IF (hemma) F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning Bollek-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      IF Tunabro F07 (hemma) Domare


      19:30
    • 19:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45