Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:20

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 11:40

      Träningsmatch F-06


      15:30
    • 19:00

      DM mot Haik U19


      21:00
  • 2Sön
    • 08:50

      Träning U17


      12:00
    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 10:20

      Träning U16


      12:00
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:45

      Träningsmatch mot Forssa U19


      12:00
    • 12:00

      Islingby IK (borta) F-10/11


      13:30
    • 23:50

      Intresseanmälan F-10/11


      23:55
  • 3Mån
    v.18
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:15

      Digital Upptakt Domare


      17:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:45
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
      Ljungbergsplanen
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 5Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      IK Segro (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      IFK Mora FK (hemma) U19


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 7Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träningsmatch Mora F-06


      20:00
  • 8Lör
    • 09:20

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:30

      Forssa BK (hemma) U16


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 14:30

      Torsångs IF (hemma) F19


      15:30
    • 17:15

      Träningsmatch Brage u17 U19


      19:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Falu BS FK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Säters IF FK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      IFK Rättvik FK (borta) F-10/11


      12:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:30
    • 14:20

      Träning U17


      15:30
    • 15:00

      Smedjebackens FK (borta) F-09


      17:00
    • 15:30

      Envikens IF (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Envikens IF (hemma) Domare


      17:30
    • 17:00

      Gustafs GOIF (borta) F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Match swesom U17


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-13


      20:00
  • 10Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Forssa BK Blå (borta) P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) Domare


      19:00
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
  • 13Tor
    • 09:00

      Träning Dam-A


      10:30
    • 10:00

      Falu BS FK (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      13:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 14Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 18:30

      Islingby IK (borta) F-07


      20:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) Domare


      12:00
    • 13:00

      Ljusdals IF (hemma) U16


      15:00
    • 17:15

      Träningsmatch Falu BS U19


      19:15
  • 16Sön
    • 00:00

      Gagnefs IF (borta) P-09


      02:00
    • 10:30

      Östansbo IS (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF Svart (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 12:30

      Slätta SK Svart (hemma) P-11


      14:30
    • 12:30

      Slätta SK Svart (hemma) Domare


      14:30
    • 13:00

      Säters IF FK Vit (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:15
    • 14:20

      Träning U17


      15:30
    • 16:00

      Ludvika FK (borta) U19


      18:00
    • 16:00

      IF Tunabro Vit (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      IF Tunabro Vit (hemma) Domare


      18:00
    • 16:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:30

      Östansbo IS (hemma) F-09


      19:30
    • 17:30

      Östansbo IS (hemma) Domare


      19:30
  • 17Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Passtjänst U19


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 19Ons
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 21Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Krylbo IF (borta) P-11


      20:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Bullermyrens IK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Forssa BK Blå (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK Gul (hemma) Domare


      13:00
    • 12:00

      Edsbyns IF FF (borta) U16


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch Brage u19 U19


      15:15
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr-A


      16:00
    • 15:00

      Täby FK (hemma) Dam-A


      17:00
  • 23Sön
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 11:00

      Bjursås IK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bjursås IK (hemma) Domare


      13:00
    • 12:30

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) U19


      14:30
    • 13:30

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F-07


      15:30
    • 13:30

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) Domare


      15:30
    • 14:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      16:00
    • 14:20

      Träning U17


      15:30
    • 15:00

      Sollentuna FK (hemma) F19


      17:00
    • 15:30

      Slätta SK Gul (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Slätta SK Gul (hemma) Domare


      17:30
    • 16:00

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      18:00
    • 16:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Röd (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF Gul (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Torsångs IF Gul (hemma) Domare


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      IFK Ludvika (hemma) Domare


      20:00
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:30

      Slätta SK Svart (hemma) Domare


      19:30
    • 19:00

      Falu BS FK Gul (borta) F-07


      21:00
    • 19:30

      IFK Österåker FK (hemma) Herr-A


      21:30
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 28Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 29Lör
    • 00:00

      Hille IF (borta) U19


      02:00
    • 10:00

      Bjursås IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK Röd (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P-10


      12:30
    • 13:30

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      14:30
    • 14:00

      Enköpings SK FK (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Selånger SK Fotboll (borta) Dam-A


      16:00
  • 30Sön
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 10:30

      IK Brage Vit (hemma) Domare


      12:30
    • 10:45

      Falu BS FK (borta) F-09


      12:45
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Leksands IF FK (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Samuelsdals IF (hemma) P-11


      14:30
    • 12:30

      Samuelsdals IF (hemma) Domare


      14:30
    • 13:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) U16


      15:00
    • 15:30

      Samuelsdals IF (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Samuelsdals IF (hemma) Domare


      17:30
    • 16:00

      Hammarby IF FF (borta) F19


      18:00
    • 16:00

      Säters IF FK (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Falu BS FK Blå (hemma) Domare


      17:00
  • 31Mån
    v.22
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00