Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:15

      Träning F19


      19:45
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:45
    • 18:15

      Träning F17


      19:45
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Provning samt ev. fotografering F-10/11


      09:20
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
  • 4Sön
    • 09:45

      Träning U16


      11:00
    • 10:30

      Träning U17


      11:50
  • 5Mån
    v.14
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 17:40

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
  • 6Tis
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
  • 7Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 20:00

      Tränarmöte F-09


      21:00
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
      Ljungbergsplanen
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      21:00
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
  • 9Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 10Lör
    • 09:20

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
  • 11Sön
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 19:00

      Tränarmöte F-10/11


      20:00
  • 12Mån
    v.15
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 13Tis
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam-A


      21:00
  • 14Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
  • 16Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 17Lör
    • 09:20

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
  • 18Sön
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 12:00

      Östansbo IS (borta) F19


      14:00
  • 19Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:30

      Föräldrainformation säsongen 2021 F-10/11


      20:30
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 20Tis
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam-A


      21:00
  • 21Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
  • 23Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 24Lör
    • 09:20

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Träningsdag F-09


      19:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 15:30

      Träning U16


      17:30
  • 25Sön
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 15:00

      Enskede IK (hemma) F19


      17:00
  • 26Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 19:45

      Träning U19


      21:00
  • 27Tis
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning U19


      19:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam-A


      21:00
  • 28Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
  • 30Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:15

      Träning Herr-A


      19:45