Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kvarnsvedens IK
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 4Tor
    • 09:30

      Träning F19


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10/11


      12:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:45

      Träning U17


      21:00
  • 5Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:15

      Träning U17


      19:45
  • 6Lör
    • 09:00

      Futsal Swesom U17


      09:30
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Futsal Ludvika U17


      10:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle på IP P-09


      16:00
    • 16:45

      Islingby IK (hemma) F19


      19:00
  • 7Sön
    • 14:00

      Skutskärs IF FK (borta) Dam-A


      16:00
  • 8Mån
    v.45
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 9Tis
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      20:10
    • 18:45

      Träning U16


      20:00
  • 10Ons
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 11Tor
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 12Fre
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Avslutning U17


      23:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 09:30

      Träning F-10/11


      11:00
    • 14:00

      Enskede IK (borta) Herr-A


      16:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Passtjänst P-11

    • 16:30

      Gefle IF (hemma) F19


      19:00
  • 15Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:05

      Träning F-09


      19:45
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      20:10
    • 18:45

      Träning U16


      20:00
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      18:10
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:10
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 19Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Futsal U19


      16:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Bollsupport herr F-09


      16:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:10
    • 17:00

      Träning F-06


      18:10
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:05

      Träning F-09


      19:45
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      18:10
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:10
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
      Ljungbergsplanen
      Samlingstid: 17:30
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 26Fre
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 14:00

      FC Järfälla (borta) Herr-A


      16:00
    • 18:00

      Avslutning U19


      23:00
  • 28Sön
    • 15:00

      Träning F-09


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08


      17:00
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 30Tis
    • 17:15

      Träning F-07


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:05

      Träning F-09


      19:45
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45