Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kvarnsvedens IK
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 2Lör
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 13:00

      Ljusdals IF (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Falu BS (hemma) F-09


      16:00
    • 14:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      15:00
    • 15:30

      Swesom FC (hemma) U17


      17:30
    • 15:30

      Swesom FC (hemma) Domare


      17:30
    • 16:30

      Enköpings SK FK (borta) Herr-A


      18:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:00

      Träning Domare


      12:00
    • 12:30

      KIF Örebro DFF (hemma) F19


      14:30
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) Dam-A


      16:00
    • 20:00

      Ledarmöte F-09


      21:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Föräldramatch F-10/11


      18:30
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      IFK Österåker FK (borta) Herr-A


      22:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:00

      Avslutning Olearys F-06


      22:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Avslutning P-10


      15:15
    • 12:30

      Bollsupport -KIK Herr F-10/11


      14:45
    • 13:00

      FC Gute (hemma) Herr-A


      15:00
    • 14:55

      Avslutning F-07


      19:45
    • 15:00

      Edsbyns IF FF (borta) U16


      17:00
    • 18:00

      Avslutning VM Kval P-09


      23:59
  • 10Sön
    • Heldag

      Öppen distriktslagssamling U16

    • 14:00

      Selånger SK Fotboll (borta) Dam-A


      16:00
    • 14:00

      Enskede IK (borta) F19


      16:00
    • 15:00

      Avslutning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning Domare


      19:00
    • 17:20

      Slätta SK F07 (hemma) F-07


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
    • 19:30

      IFK Mora FK (hemma) U19


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      McDonalds Cup Västerås F-07


      00:00
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      McDonald’s Cup F-10/11


      00:00
  • 16Lör
    • Heldag

      McDonalds Cup Västerås F-07

    • Heldag

      McDonald’s Cup F-10/11

    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 08:00

      Hässelby SK FF:F09 (hemma) F-09


      09:00
    • 08:50

      Forsby FF (borta) F-10/11


      09:30
    • 08:50

      IK Oden (borta) F-10/11


      09:30
    • 09:00

      IK Sirius FK (borta) F-07


      10:00
    • 10:00

      New Mill Indians SK (borta) F-09


      11:00
    • 10:30

      Eskilstuna United DFF F11 (hemma) F-10/11


      11:10
    • 11:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:20

      Eskilstuna United DFF F11 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 13:00

      IFK Västerås:Blå (borta) F-09


      14:00
    • 13:30

      Eskilstuna United DFF F11 Lag 2 (hemma) F-10/11


      14:10
    • 13:30

      Skultuna IS (hemma) F-10/11


      14:10
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) F-09


      15:00
    • 14:30

      Bollsupport P-10


      17:00
    • 14:30

      New Mill Indians SK (hemma) F-07


      15:30
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 16:00

      FC Arlanda (borta) Herr-A


      18:00
    • 16:00

      Spånga:F09-1 (hemma) F-09


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      McDonalds Cup Västerås F-07


      18:00
    • 00:00

      McDonald’s Cup F-10/11


      17:00
    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 08:30

      IFK Västerås FK:Vit (hemma) F-09


      10:00
    • 08:30

      Hässelby SK FF:F09 (hemma) F-09


      10:00
    • 09:50

      Danderyds SK Fotboll (borta) F-10/11


      10:30
    • 09:50

      Lekebergs IF (borta) F-10/11


      10:30
    • 12:30

      Ingarö IF (hemma) F19


      14:30
    • 13:30

      KIF Örebro DFF (hemma) F-10/11


      14:10
    • 13:30

      Västanfors IF FK Svart (borta) F-10/11


      14:10
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
  • 18Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 22Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
      Ljungbergsplan halvplan
      Samlingstid: 17:15
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 23Lör
    • 12:30

      Sandarne SIF/Ljusne AIK (hemma) Domare


      19:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) Herr-A


      15:00
    • 15:30

      IFK Västerås FK (borta) Dam-A


      17:30
    • 16:00

      Stuvsta IF (hemma) F19


      18:00
  • 24Sön
    • 15:00

      Norrala borta U17


      20:00
  • 25Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Forssa BK (borta) U19


      21:15
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 29Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr-A


      16:00
  • 31Sön
    • 14:30

      Bollsupport P-10


      17:00
    • 15:00

      Vaksala SK (hemma) Dam-A


      17:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30