Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 2Lör
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 13:00

      Ljusdals IF (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Falu BS (hemma) F-09


      16:00
    • 14:00

      Falu BS FK (hemma) Domare


      15:00
    • 15:30

      Swesom FC (hemma) U17


      17:30
    • 15:30

      Swesom FC (hemma) Domare


      17:30
    • 16:30

      Enköpings SK FK (borta) Herr-A


      18:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Passtjänst U16 U16

    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:00

      Träning Domare


      12:00
    • 12:30

      KIF Örebro DFF (hemma) F19


      14:30
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) Dam-A


      16:00
    • 20:00

      Ledarmöte F-09


      21:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Föräldramatch F-10/11


      18:30
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      IFK Österåker FK (borta) Herr-A


      22:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:00

      Avslutning Olearys F-06


      22:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Avslutning P-10


      15:15
    • 12:30

      Bollsupport -KIK Herr F-10/11


      14:45
    • 13:00

      FC Gute (hemma) Herr-A


      15:00
    • 14:55

      Avslutning F-07


      19:45
    • 15:00

      Edsbyns IF FF (borta) U16


      17:00
    • 18:00

      Avslutning VM Kval P-09


      23:59
  • 10Sön
    • Heldag

      Öppen distriktslagssamling U16

    • 14:00

      Selånger SK Fotboll (borta) Dam-A


      16:00
    • 14:00

      Enskede IK (borta) F19


      16:00
    • 15:00

      Avslutning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning Domare


      19:00
    • 17:20

      Slätta SK F07 (hemma) F-07


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:10

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
    • 19:30

      IFK Mora FK (hemma) U19


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
      Kvarnsvedens IP
      Anteckning: Passtjänst på IP.
      Minst en vuxen ska vara på plats från starttiden och tills alla aktiviteter avslutats, eller tills någon annan tar över.
      Detta är obligatoriskt, kan man inte så måste man själv byta med någon annan.
      Vet man inte hur det går till så måste man ringa någon av ledarna, eller kolla på föreningens hemsida.
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:00

      Passtjänst P-09


      23:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      McDonalds Cup Västerås F-07


      00:00
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      McDonald’s Cup F-10/11


      00:00
  • 16Lör
    • Heldag

      McDonalds Cup Västerås F-07

    • Heldag

      McDonald’s Cup F-10/11

    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 08:00

      Hässelby SK FF:F09 (hemma) F-09


      09:00
    • 08:50

      Forsby FF (borta) F-10/11


      09:30
    • 08:50

      IK Oden (borta) F-10/11


      09:30
    • 09:00

      IK Sirius FK (borta) F-07


      10:00
    • 10:00

      New Mill Indians SK (borta) F-09


      11:00
    • 10:30

      Eskilstuna United DFF F11 (hemma) F-10/11


      11:10
    • 11:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:20

      Eskilstuna United DFF F11 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 13:00

      IFK Västerås:Blå (borta) F-09


      14:00
    • 13:30

      Eskilstuna United DFF F11 Lag 2 (hemma) F-10/11


      14:10
    • 13:30

      Skultuna IS (hemma) F-10/11


      14:10
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) F-09


      15:00
    • 14:30

      Bollsupport P-10


      17:00
    • 14:30

      New Mill Indians SK (hemma) F-07


      15:30
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 16:00

      FC Arlanda (borta) Herr-A


      18:00
    • 16:00

      Spånga:F09-1 (hemma) F-09


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      McDonalds Cup Västerås F-07


      18:00
    • 00:00

      McDonald’s Cup F-10/11


      17:00
    • 08:00

      Passtjänst P-09


      14:00
    • 08:30

      IFK Västerås FK:Vit (hemma) F-09


      10:00
    • 08:30

      Hässelby SK FF:F09 (hemma) F-09


      10:00
    • 09:50

      Danderyds SK Fotboll (borta) F-10/11


      10:30
    • 09:50

      Lekebergs IF (borta) F-10/11


      10:30
    • 12:30

      Ingarö IF (hemma) F19


      14:30
    • 13:30

      KIF Örebro DFF (hemma) F-10/11


      14:10
    • 13:30

      Västanfors IF FK Svart (borta) F-10/11


      14:10
    • 14:00

      Passtjänst P-09


      22:00
  • 18Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 22Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning U17


      19:45
  • 23Lör
    • 12:30

      Sandarne SIF/Ljusne AIK (hemma) Domare


      19:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) Herr-A


      15:00
    • 15:30

      IFK Västerås FK (borta) Dam-A


      17:30
    • 16:00

      Stuvsta IF (hemma) F19


      18:00
  • 24Sön
    • 15:00

      Norrala borta U17


      20:00
  • 25Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:15

      Forssa BK (borta) U19


      21:15
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 29Fre
    • 16:15

      Träning U19


      17:30
    • 16:15

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr-A


      16:00
  • 31Sön
    • 14:30

      Bollsupport P-10


      17:00
    • 15:00

      Vaksala SK (hemma) Dam-A


      17:00