Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Korsnäs IF FK (hemma) P-04


      21:30
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:45

      Falu BS FK (borta) P-05


      19:45
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Forssa BK (borta) U17


      21:15
    • 20:00

      Gustafs GoIF A (hemma) F19


      22:00
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F17-15 U


      18:30
    • 17:45

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-06


      19:45
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Sollerö IF (borta) F17-15 U


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-11


      19:30
    • 19:00

      Östansbo IS (hemma) F17


      21:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P-13


      10:30
    • 10:00

      Kvarnsveden Röd (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sundborns GoIF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:45

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      AIK (borta) Dam-A


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK (hemma) Herr-A


      17:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Ludvika FK (borta) P-06


      02:00
    • 10:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:30

      Tunabro 1 (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Avesta AIK (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      IF Tunabro (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Säters IF FK (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Vika IF (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      Islingby IK (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      Falu BS FK (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) F19


      17:00
    • 15:00

      Leksands IF FK (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      Avesta AIK (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Envikens IF (borta) F-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Östansbo IS (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:30

      Slätta SK gul (hemma) F-09


      19:30
  • 7Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      DFF Öppen träning Flickor 16/04 F17


      20:30
    • 19:00

      DFF Öppen träning 4, 11 mot 11 F17-15 U


      20:30
    • 19:00

      DFF öppen träning 8, 11 mot 11 F17-15 U


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Stora Tuna IK (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Falu BS FK (borta) P-04


      21:45
    • 19:00

      Match i Svenska cupen mot BK30 F19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      IF Tunabro (hemma) F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Sundborns GoIF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Slätta SK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (borta) P-11


      11:30
    • 10:30

      Forssa BK (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Forssa BK blå (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      IK Brage (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Forssa BK (borta) F-09


      15:30
    • 14:00

      Hudiksvalls Förenade FF (borta) Herr-A


      16:00
    • 14:30

      Bollflicka F-08


      17:00
    • 15:00

      Lidköpings FK (hemma) Dam-A


      17:00
  • 13Sön
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK (hemma) F17


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Säters IF FK (hemma) F-10/11


      13:30
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (P15) (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Piteå IF DFF (hemma) F19


      16:00
    • 14:00

      Envikens IF (borta) F-10/11


      16:00
    • 14:30

      Korsnäs IF FK (hemma) F-09


      16:30
    • 15:15

      Falu BS FK (borta) F-07


      17:15
    • 16:00

      Slätta SK (hemma) P-10


      17:30
    • 17:00

      Falu BS FK (borta) F17-15 U


      19:00
    • 17:10

      IK Brage grön (borta) P-09


      19:10
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 14Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Stora Tuna IK (borta) F19


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F17-15 U


      19:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      21:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-13


      18:15
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Hälsinggårdens AIK (borta) P-04


      21:00
    • 19:30

      Östansbo IS (borta) F17-15 U


      21:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F17-15 U


      19:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Forssa BK (hemma) F19


      19:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Islingby IK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Torsångs IF (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Östansbo IS Blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) F17-15 U


      13:00
    • 13:15

      Bollflickor Miljönären cup 6st F-06


      15:00
    • 13:15

      Bollkalle P-09


      15:00
    • 16:00

      Pizzahäng med F-08 F-08


      17:30
    • 16:00

      IFK Österåker FK (borta) Herr-A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      21:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Slätta SK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Slätta SK gul (hemma) P-09


      13:30
      Kvarnsvedens IP
      Serie: Pojkar Division 7 Grupp 4
      Samlingsinfo: Lergärdet
      Samlingstid: 10:55
      Anteckning: Sista anmälan Lördag 19/9 12:00. Obesvarad kallelse = Nej.
      Obs. Matchen spelas på Lergärdet!
    • 11:30

      Bollsupport damernas match F-09


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F19


      14:00
    • 12:00

      Sunnanå SK (hemma) Dam-A


      13:00
    • 12:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) U17


      14:30
    • 13:00

      Träning P-04


      14:30
    • 13:00

      Slätta SK (hemma) F-10/11


      15:00
    • 13:45

      Falu BS FK Gul (borta) F-09


      15:45
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) F-06


      16:00
    • 15:00

      IF Tunabro VIt (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Mini avslutning P-04


      20:30
    • 16:00

      Torsångs IF (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-07


      18:00
    • 16:45

      Ornäs BK (hemma) F17


      18:45
    • 19:00

      Falu BS FK (hemma) F17-15 U


      21:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F17-15 U


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:45

      Träning FP-12


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:00

      IK Brage Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Avslutning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F17-15 U


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch FP-12


      19:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Avslutning P-09


      19:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 26Lör
    • 11:00

      Sollerö IF (borta) F17-15 U


      13:00
    • 13:00

      Sollentuna FK (borta) F17


      15:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 16:00

      Avslutning FP-12


      19:00
    • 16:00

      Alingsås FC United (borta) Dam-A


      18:00
    • 16:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      18:00
  • 27Sön
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (hemma) P-05


      15:00
    • 16:30

      Högbo Allmänna IK (borta) P-06


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F17-15 U


      21:00
  • 28Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst F17


      00:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Spelarmöte P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Föräldra- och spelarmöte P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 29Tis
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
  • 30Ons
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Leksands IF FK (borta) P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00