Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 09:00

      Träningsläger P-10


      17:00
    • 10:30

      Bullermyren (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Falu BS FK (P15) (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Leksands IF FK (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      AIK (hemma) Dam-A


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träningsläger P-10


      16:00
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) F17


      15:00
      Jernvallen - Konstgräs
      Serie: Träningsmatcher 2020
      Resultat och referat
    • 14:00

      Valbo FF (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (hemma) Herr-A


      19:00
  • 3Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam-A


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Slätta SK Gul (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Slätta SK Gul (borta) P-06


      20:30
    • 18:45

      Info Sv Spel - matchfixing Dam-A


      19:30
    • 19:30

      IFK Mora FK (hemma) P-04


      21:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F17-15 U


      18:45
    • 17:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-08


      19:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Mockfjärds BK (borta) F19


      20:30
    • 18:30

      Slätta SK svart (borta) F-09


      20:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK (borta) F17-15 U


      20:30
    • 19:00

      Bullermyrens IK (borta) F-07


      21:00
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 19:00

      Säters IF FK (hemma) F17


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Vika IK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:30

      Falu BS blå (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Teambuilding Where Your Wishes Come True F17-15 U


      19:00
    • 14:00

      Enskede IK (borta) Herr-A


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-06


      17:00
    • 16:10

      IK Brage Vit (borta) P-08


      18:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Leksands IF FK (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:30

      Ludvika FK (hemma) U17


      13:30
    • 12:30

      Falu BS FK (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Samuelsdals IF orange (borta) P-09


      15:00
    • 14:30

      IK Segro (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:30

      AIK FF (borta) F19


      17:30
    • 16:00

      Östansbo IS (hemma) F-09


      18:00
    • 17:00

      Gustafs (borta) FP-12


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF gul (borta) F-07


      19:00
    • 17:30

      Slätta SK (hemma) F-08


      19:30
  • 10Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro Blå (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      DFF öppen träning 3 F17-15 U


      20:30
    • 19:00

      DFF öppen träning 7 F17-15 U


      20:30
    • 19:00

      DFF Öppen träning Flickor 16/04 F17


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Zonträning DFF P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:30

      Korsnäs IF FK (hemma) P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Föreläsning F17


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Krylbo/Skogsbo (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Östansbo IS (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Östansbo IS (hemma) P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Forssa BK (P15) (hemma) P-05


      20:15
    • 19:00

      Säters IF FK (hemma) F-07


      21:00
    • 19:30

      IFK Hedemora FK (hemma) F19


      21:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Forssa BK (hemma) F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Gustafs GoIF (borta) F-07


      20:00
    • 18:30

      Korsnäs IF FK (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (borta) U17


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Forssa BK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Gustafs GOIF (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) P-11


      11:30
    • 10:30

      Gustafs GoIF (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ornäs BK (borta) F17-15 U


      13:00
    • 12:00

      Sollentuna FK (hemma) F17


      14:00
    • 12:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Sunnanå SK (borta) Dam-A


      14:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (borta) F17-15 U


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF (P15) (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Karlbergs BK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 16:00

      IFK Mora FK (borta) P-04


      19:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Envikens IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Gagnefs IF (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Envikens IF (borta) P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      Fors IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Ludvika (borta) F-09


      13:00
    • 11:15

      Falu BS FK Blå (borta) F-09


      13:15
    • 11:30

      Torsångs IF (hemma) F-10/11


      13:30
    • 12:00

      Sundborns GoIF (borta) F-06


      14:00
    • 13:00

      Slätta SK gul (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) F17


      16:00
    • 14:30

      Siljansnäs IF (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Säters IF FK (borta) P-11


      16:30
    • 16:00

      Forssa BK (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) F19


      18:00
    • 17:30

      Torsångs IF (hemma) F-08


      19:30
  • 17Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Svärdsjö IF (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Säters IF FK (hemma) F17-15 U


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      IF Tunabro (hemma) F-08


      20:30
    • 18:30

      Ludvika FK (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Torsångs IF (borta) F19


      21:00
    • 19:30

      Krylbo/Skogsbo (hemma) P-04


      21:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Slätta SK (hemma) F17-15 U


      20:00
    • 18:00

      Leksands IF FK Blå (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      IFK Hedemora FK (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Slätta SK (borta) F-08


      20:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Stora Tuna IK (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Smedjebackens FK (borta) F19


      20:00
    • 18:00

      Ludvika FK gul (hemma) FP-12


      19:00
    • 18:30

      Sundborns GoiIF (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Miljonären cup mot Slätta F-06


      21:00
    • 19:00

      Ornäs BK (borta) F17-15 U


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Islingby IK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Avesta AIK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Islingby (borta) FP-12


      11:00
    • 10:00

      IK Brage Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 14:00

      Slätta SK (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK (borta) Herr-A


      16:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-10


      00:00
    • 09:30

      Gustafs GoIF (borta) F-10/11


      11:30
    • 10:00

      IK Brage (borta) P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      Svärdsjö IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Grycksbo IF (borta) P-10


      12:30
    • 13:00

      Slätta SK Svart (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Morön BK (hemma) Dam-A


      15:00
    • 15:15

      Morön BK (hemma) F19


      17:15
    • 16:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      IF Tunabro (hemma) F-09


      18:00
    • 16:30

      IK Brage (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Krylbo IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Krylbo IF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:15

      Djurgårdens IF FF (P15) (hemma) P-05


      19:15
    • 18:00

      Ornäs BK (hemma) F17


      20:00
    • 19:00

      Sundborns GoIF (hemma) F-06


      21:00
  • 24Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Mockfjärds BK (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:30

      Islingby IK (hemma) P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Alingsås FC United (hemma) Dam-A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Smedjebackens FK (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Bjursås IK (hemma) P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Stora Tuna IK (borta) F19


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-06


      20:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Älvstädning P-06

    • 10:00

      Insjöns IF (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Samuelsdals IF Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Torsång F12 (borta) FP-12


      11:00
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:30

      Islingby IK (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Swesom FC (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Swesom FC (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Forssa BK blå (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      IF Tunabro Röd (hemma) P-08


      14:00
    • 12:15

      Falu BS FK (borta) F-10/11


      14:15
    • 13:00

      Smedjebackens FK (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) Dam-A


      15:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-06


      15:00
    • 13:00

      IF Tunabro (borta) P-11


      14:30
    • 15:00

      Hille IF (borta) F17


      17:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK (hemma) Herr-A


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Vinnare i match 030910010 (borta) U17


      02:00
    • 00:00

      Vinnare i match 030912010 (borta) P-06


      02:00
    • 09:00

      "Städa älven" F17


      13:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      Fors IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      IFK Hedemora FK Blå (hemma) F-10/11


      13:30
    • 13:00

      Slätta SK Svart (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Smedjebackens FK (borta) P-05


      16:30
    • 14:30

      Falu BS FK (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Slätta SK (hemma) F17-15 U


      17:00
    • 15:00

      IK Brage (P15) (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19


      18:00
    • 17:00

      Östansbo IS (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Torsångs IF (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:30

      Bullermyrens IK (borta) P-10


      19:00
    • 17:30

      Bullermyrens IK (hemma) F-09


      19:30
    • 17:30

      Bullermyrens IK (borta) P-09


      19:30
    • 18:00

      Avesta AIK (borta) U17


      20:00
  • 31Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF blå (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00