Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F19


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Östansbo IS Blå (hemma) P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Teambuilding föreläsning F-06


      19:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK (borta) P-10


      20:00
    • 19:00

      Hälsinggårdens AIK (borta) P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Kvarnsveden Vit (hemma) P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK (borta) P-10


      20:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 17:30

      Forssa BK P04 (hemma) P-05


      19:30
    • 18:00

      Forssa BK (borta) P-10


      19:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Fotografering F17


      10:30
    • 10:00

      Tunabro 1 (borta) FP-12


      11:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      Fotografering F19


      11:30
    • 11:00

      Slätta SK gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Säter IF (borta) FP-12


      12:00
    • 11:00

      Falu BS FK Gul (borta) P-08


      12:30
    • 11:30

      Fotografering U17


      15:00
    • 12:00

      Gustafs GoIF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Gustafs GOIF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:15

      Fotografering! P-13


      13:00
    • 13:00

      Torsångs IF (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Forssa BK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK (hemma) Herr-A


      18:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Envikens IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Envikens IF (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Siljansnäs IF (borta) P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      Forssa BK Vit (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Gagnefs IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:30

      Avesta AIK (hemma) U17


      13:30
    • 13:30

      Träning Dam-A


      16:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Falu BS FK (hemma) U17


      18:00
    • 16:00

      Falu BS FK Blå (hemma) F-09


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF (borta) F-10/11


      19:00
    • 17:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:00

      Bjursås IK (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      IFK Ludvika (hemma) F-09


      19:30
    • 19:00

      Ornäs BK (hemma) F17-15 U


      21:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Forssa BK 1 (borta) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F19


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Hälsinggårdens AIK (hemma) P-04


      21:30
  • 10Ons
    • Heldag

      Träning F-13

    • 16:30

      Teambuilding P-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:30

      IF Tunabro (hemma) FP-12


      19:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Säters IF FK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Falu BS FK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      IK Brage Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:30

      Islingby (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Slätta SK Svart (hemma) P-08


      13:30
    • 14:00

      Korsnäs (borta) F-09


      15:00
    • 14:00

      Stockholm Internazionale (borta) Herr-A


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch F-13


      16:00
    • 16:00

      Gefle IF (borta) F17


      18:00
  • 14Sön
    • 10:00

      IK Segro (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-04


      11:30
    • 11:30

      IF Tunabro Blå (hemma) F-10/11


      13:30
    • 12:00

      Avesta AIK (borta) F19


      13:00
    • 13:00

      Mallbackens IF Sunne (hemma) Dam-A


      15:00
    • 13:00

      Samuelsdals IF orange (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Forssa BK (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Säters IF FK (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Falu BS FK (hemma) P-05


      17:45
    • 17:15

      Avesta AIK (hemma) F-06


      19:00
    • 17:30

      Östansbo IS (hemma) F-08


      19:30
    • 18:00

      Säters IF FK (borta) F17-15 U


      20:00
    • 18:00

      Kungsängens IF (hemma) Herr-A


      20:00
  • 15Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Aktivitet med Tunabyggen F19


      20:00
    • 19:00

      Falu BS FK (borta) U17


      21:00
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) F17-15 U


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Flickor Division 4 Grupp 2 F-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Falu BS FK (hemma) P-04


      21:30
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Falu BS (hemma) P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:30

      Aktivitet med Tunabyggen F17


      20:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Falu BS FK (borta) F17-15 U


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 10:30

      Falu BS gul (borta) FP-12


      11:30
    • 13:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      15:00
    • 14:00

      Tunabro 2 (borta) FP-12


      15:00
    • 14:30

      Forssa BK (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Jitex Mölndal BK (borta) Dam-A


      17:00
    • 15:30

      Sunnersta AIF (hemma) F17


      17:30
    • 16:00

      Slätta SK svart (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      Fanna BK (hemma) Herr-A


      18:00
    • 17:00

      Islingby IK (borta) P-11


      18:30
    • 17:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:30

      Östansbo IS (hemma) F-08


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF gul (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Lagaktivitet F19


      21:00
    • 18:30

      Bjursås IK (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch IF Tunabro P-09


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:00

      Slätta SK Gul (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Slätta SK Gul (hemma) P-05


      21:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:15

      Träningsmatch P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Östansbo IS (hemma) F-07


      20:30
    • 19:00

      Stora Tuna IK (borta) F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Bad P-08


      20:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 26Fre
    • 09:00

      Träning F17


      10:30
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Slätta SK (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      IF Tunabro (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Forssa BK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:30

      IK Brage grön (hemma) FP-12


      11:30
    • 12:00

      Avslutning innan sommaruppehållet F-09


      22:00
    • 14:30

      IFK Stocksund (borta) Herr-A


      16:30
    • 15:00

      Bollstanäs SK (hemma) Dam-A


      17:00
    • 16:30

      IFK Lidingö FK (borta) Herr-A


      18:30
  • 28Sön
    • 11:00

      Vikarby IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Högbo AIK (borta) F17


      13:30
    • 13:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-04


      15:00
    • 15:00

      Ornäs BK (hemma) F19


      17:00
    • 18:00

      IK Brage P04 (hemma) P-05


      20:00
  • 29Mån
    v.27
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Sommaravslutning P-06


      21:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
      BSM Hallen
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) U17


      21:00