Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 00:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Avesta AIK (borta) F-08


      02:00
    • 14:00

      Domarkurs P-06


      18:00
    • 15:00

      Träning F-07


      17:00
    • 15:00

      Enköpings SK FK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:50
    • 10:00

      Träning F17-15 U


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch P-07


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch P-08


      12:00
    • 12:30

      Torsångs IF (borta) P-10


      14:00
    • 13:15

      Falu BS FK (borta) P-05


      15:15
  • 3Sön
    • 00:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Slätta SK gul (borta) P-09


      02:00
    • 08:30

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:45

      Träning F-07


      11:15
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:15

      Islingby IK (borta) P-06


      12:15
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 13:00

      Teambuilding P-04


      18:30
    • 15:15

      Träning F17-15 U


      17:00
    • 15:15

      Kvarnsvedens IK F17-15 U (hemma) F17


      17:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 19:00

      KIK-Forssa U17


      21:00
  • 4Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Torsångs IF (borta) F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning FP14


      18:00
    • 17:30

      Mellsta löpning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F17-15 U


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Teori och videoanalys P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Hämta kläder P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 19:15

      Korsnäs IF FK (borta) F-06


      21:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Långshyttans AIK FK (borta) P-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Torsångs IF (borta) P-08


      14:00
    • 12:45

      Match forssa P-04


      14:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK (borta) Herr-A


      18:00
    • 18:00

      IF Tunabro (hemma) F-08


      20:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      IK Brage grön (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Slätta SK (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Stora Tuna IK (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      IK Brage (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 11:30

      Forssa BK blå (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Forssa BK (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      14:00
    • 12:30

      Träning P-05


      14:30
    • 13:00

      Envikens IF (hemma) F-10/11


      14:30
    • 15:00

      Falu BS FK (hemma) F-07


      17:00
    • 15:30

      Slätta SK (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Sundborns GoIF (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Torsångs IF (borta) F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Falu BS FK (hemma) F17-15 U


      19:00
    • 17:00

      Säters IF FK (borta) F-10/11


      19:00
    • 17:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) U17


      19:00
  • 11Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning FP14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Säters IF FK (hemma) P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      IFK Mora FK (borta) P-04


      21:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Forssa BK (hemma) P-05


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:00

      Ludvika FK grön (borta) FP-12


      19:00
  • 16Lör
    • 08:30

      Domarutbildning grund P-05


      12:30
    • 10:00

      Falu BS (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Avesta AIK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      IF Tunabro (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning F19


      13:00
    • 15:00

      Skiljebo SK (borta) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      Samuelsdals IF (borta) P-11


      16:30
    • 15:30

      Slätta SK gul (borta) F-09


      17:30
    • 16:00

      Slätta SK (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Avesta AIK (hemma) U17


      20:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Vika IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Vika IF (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Sollerö IF (hemma) F17-15 U


      13:00
    • 11:00

      Brage-KIK U17


      13:00
    • 11:30

      Islingby IK (hemma) F-10/11


      13:30
    • 12:00

      Sundborns GoIF (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Krylbo IF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:30
    • 13:00

      Avesta AIK (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Bullermyrens IK (borta) F-10/11


      16:00
    • 14:30

      Leksands IF FK (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      IF Tunabro (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Ornäs BK (hemma) F17


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Islingby IK (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Envikens IF (hemma) F-09


      19:30
    • 18:00

      Östansbo IS (hemma) F17-15 U


      20:00
  • 18Mån
    v.21
    • 15:00

      ICA maxi U17


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning FP14


      18:00
    • 17:30

      Träning F17-15 U


      20:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F19


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Östansbo IS (borta) F-07


      20:30
    • 19:30

      Korsnäs IF FK (hemma) P-04


      21:30
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Fors IK (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Bullermyrens IK (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F17-15 U


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Slätta SK (borta) F17-15 U


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 21Tor
    • 10:00

      IFK Hedemora FK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      IF Tunabro Röd (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Träning F17


      12:30
    • 11:00

      Torsångs IF blå (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Leksands IF FK (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F19


      12:30
    • 13:00

      Träning U17


      15:00
    • 13:50

      Teambuilding F-07


      16:30
    • 14:00

      Hudiksvalls Förenade FF (hemma) Herr-A


      16:00
    • 15:00

      Träning F17-15 U


      16:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:00

      Islingby IK (borta) P-10


      19:30
    • 19:00

      Östansbo IS (hemma) F17


      21:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Slätta SK Svart (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Slätta SK (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      IF Tunabro (hemma) P-11


      11:30
      Sportfältet
      Serie: Tigerligan
      Samlingsinfo: Vid omklädningsummen
      Samlingstid: 09:30
      Resultat och referat
    • 11:00

      Falu BS FK (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Ornäs BK (hemma) F17-15 U


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK gul (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Fors IK (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Djurmo-Sifferbo (borta) FP-12


      15:00
    • 17:00

      IFK Mora FK (borta) U17


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Falu BS FK (hemma) F-10/11


      12:00
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:15

      Falu BS FK (borta) P-10


      12:45
    • 11:30

      Forssa BK blå (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Bullermyrens IK (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:30
    • 13:00

      Bullermyrens IK (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) F-06


      16:00
    • 14:30

      Mockfjärds BK (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      IK Brage Vit (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Smedjebackens FK (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      Sollerö IF (hemma) F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-08


      19:30
  • 25Mån
    v.22
    • 15:00

      ICA maxi U17


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning FP14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F19


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 19:00

      Slätta SK (hemma) F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      IK Brage (hemma) P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Bayern- Dortmund U17


      20:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Swesom FC (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Swesom FC (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Falu BS FK (borta) P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF F03/04 (borta) F17


      19:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      20:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Slätta SK gul (hemma) F17-15 U


      20:00
    • 18:30

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-08


      20:00
    • 18:45

      Falu BS FK Gul (borta) P-09


      20:15
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Smedjebackens FK (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Smedjebackens FK (hemma) P-06


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch P-13


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:50

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK P04 (hemma) P-05


      20:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Slätta SK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Stora Tuna IK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Slätta SK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:30

      Torsång F12 (hemma) FP-12


      11:30
    • 11:00

      Slätta SK Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Leksands IF FK Blå (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Samuelsdals IF (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Gagnef IF (hemma) FP-12


      13:00
    • 12:00

      Lagaktivitet F17


      14:30
    • 12:00

      Svärdsjö IF (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Samuelsdals IF (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-07


      15:00
    • 13:00

      Krylbo IF (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Krylbo IF (borta) P-06


      15:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Svärdsjö IF (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 11:30

      Gustafs GoIF (hemma) F-10/11


      13:30
    • 13:00

      Sundborns GoiIF (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      IF Tunabro (borta) F-09


      16:30
    • 14:30

      Gustafs GoIF (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      Slätta SK (borta) F17-15 U


      17:00
    • 16:00

      Grycksbo IF (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr-A


      18:00
    • 17:00

      Avesta AIK (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Säters IF FK (borta) F17-15 U


      20:00
    • 18:00

      Östansbo IS (hemma) F-06


      20:00
    • 19:00

      Ludvika FK (borta) U17


      21:00