Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:45

      Träning F-07


      12:15
    • 12:00

      Träning Dam-A


      13:00
    • 12:00

      Sandvikens IF (hemma) F17


      14:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
  • 2Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Årsmöte Kvarnsvedens IK


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:30

      Teori med Jenny F19


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Öppen träning 1 för F15/05 F17-15 U


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:30

      Öppen träning 5 + 9, F16/04 + F17/03 F17-15 U


      21:00
    • 19:30

      DFF Öppen träning Flickor 16/04 F17


      21:00
    • 19:30

      DFF Öppen träning Flickor 17/03 F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-05


      20:30
    • 19:30

      Träning F17


      20:45
    • 19:30

      Träning F19


      20:45
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:00

      Infomöte U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Läger Herr-A

    • 11:30

      Västerås BK 30 (hemma) F17


      13:30
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) Dam-A


      15:00
    • 16:00

      IK Franke (borta) P-05


      18:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Läger Herr-A

    • 09:45

      Träning F-07


      11:15
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      KIK-HAIK U17


      13:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 9Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F17


      20:45
    • 19:30

      Träning F19


      20:45
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:30

      Distriktslagssamling P-05


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte FP-12


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
  • 14Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 11:30

      Träningsmatch hemma U17


      13:30
    • 12:30

      Träning F-10/11


      13:30
    • 14:00

      Träning Dam-A


      15:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:45

      Träning F-07


      12:15
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P-06


      12:30
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F19 (hemma) F19


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F17


      15:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 16Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      INSTÄLLT Föräldramöte F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning F19


      20:45
    • 19:30

      Träning F17


      20:45
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning F17-15 U


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Träning P-05


      09:30
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch Brage P04 U17


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      11:45
    • 12:30

      Träning F-10/11


      13:30
    • 13:45

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:45

      Träning F-07


      12:15
    • 12:00

      Träning F17


      13:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:30
  • 23Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:30

      Teori med Jenny F19


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 24Tis
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:15
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:30

      Träning F19


      20:45
    • 19:30

      Träning F17


      20:45
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:30

      Träning F17-15 U


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
      Ljungbergsplanen
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
  • 28Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 12:00

      Ornäs BK (hemma) F19


      14:00
    • 12:30

      Träning F-10/11


      13:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:45

      Träning F-07


      12:15
    • 12:30

      Fotografering och klädprovning FP-13


      14:00
    • 13:00

      Sandviken- KIK U17


      15:00
    • 16:00

      Träning P-07


      18:00
    • 16:00

      Internmatch med p07 P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F17-15 U


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
  • 30Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      20:45
    • 20:00

      Teori med Jenny F19


      21:00
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45