Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • Heldag

      Passtjänst F19

    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 12:00

      Malungs IF (borta) F19


      14:00
    • 15:00

      Träning U17


      16:15
  • 2Sön
    • Heldag

      Passtjänst F19

    • 08:00

      Regionalt SM-gruppspel i futsal F17 F17


      19:00
    • 09:30

      Gamla Upsala SK (hemma) F17


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:15
    • 13:40

      Råtorps IK (borta) F17


      14:10
    • 16:15

      Träning P-06


      17:45
    • 16:15

      Träning P-07


      17:45
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) F17


      17:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
  • 3Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning F-09


      17:15
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr-A


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr-A


      21:00
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:50

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:15
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr-A


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F17-15 U


      21:00
    • 20:15

      Träning U17


      21:15
  • 7Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 8Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 09:00

      DFF Distriktslagssamling F16/04 F17


      17:00
    • 10:00

      Träning F19


      12:00
    • 12:45

      Träning P-07


      14:00
    • 12:45

      Träning P-06


      14:00
    • 13:00

      KIF Örebro DFF (borta) Dam-A


      14:00
    • 15:00

      Träning U17


      16:15
  • 9Sön
    • 09:00

      KIK F17 Invitational Cup F17


      16:30
    • 09:00

      Ornäs BK (hemma) F17


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:20

      Gefle IF (borta) F17


      11:20
    • 11:00

      KIK F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:40

      IK Uppsala Fotboll (borta) F17


      12:40
    • 12:00

      KIK F09 (hemma) F-09


      13:00
    • 19:45

      Träning P-05


      21:15
  • 10Mån
    v.7
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Teamaktivitet - Bowling F17


      19:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr-A


      21:00
  • 12Ons
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 16:30

      Träning F19


      17:45
    • 17:15

      Skoprovning Dam-A


      17:45
    • 17:45

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:45

      Skoprovning Adidas F17


      18:15
    • 17:45

      Skoprovning Adidas F19


      18:15
    • 17:50

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F17-15 U


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:15
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F17-15 U


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 14Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 15Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Fotografering & klädprovning P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:30
    • 10:30

      Hille IF (borta) F19


      11:30
    • 12:00

      IK Brage (hemma) P-05


      14:00
    • 12:30

      Fotografering och klädprovning P-07


      13:30
    • 13:00

      Täby FK (hemma) F19


      14:00
    • 14:00

      Fotografering + Klädprovning P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning Dam-A


      15:00
    • 15:00

      Älta IF (hemma) F19


      16:00
    • 15:00

      Gefle IF (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:45

      Träning P-07


      17:15
    • 15:45

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      Match Falu BS P-04


      19:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Teambuilding F17-15 U


      13:00
    • 09:30

      Tierp if (hemma) F19


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch Korsnäs U17


      13:00
    • 11:30

      Films SK (hemma) F19


      12:30
    • 12:00

      Foto + klädprovning P-04


      13:00
    • 12:30

      Fotografering/Klädprovning P-06


      13:30
    • 13:00

      Teori Dam-A


      15:30
    • 13:30

      Rimbo IF (hemma) F19


      14:30
    • 14:15

      Träning P-05


      15:30
    • 15:00

      Fotografering & klädprovning F-08


      16:00
  • 17Mån
    v.8
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr-A


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr-A


      21:00
  • 19Ons
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 16:30

      Träning F19


      17:45
    • 17:45

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:50

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:15
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 21Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 22Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ludvika U17


      12:00
    • 11:00

      Falu BS FK (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna (borta) Dam-A


      14:00
    • 15:00

      Träning U17


      16:15
    • 17:15

      Match HAIK P-04


      19:45
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 23Sön
    • 16:30

      Säters IF FK (hemma) Herr-A


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 24Mån
    v.9
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr-A


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F17-15 U


      20:00
    • 19:10

      Teori med Jenny F19


      20:15
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 19:45

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr-A


      21:00
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:30

      Träning F17


      17:45
    • 17:45

      Träning Dam-A


      19:00
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 17:50

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:30

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 27Tor
    • 12:00

      Träning P-06


      13:30
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-A


      19:30
      BSM Hallen i Kvarnsveden
    • 18:45

      Träning Herr-A


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F17-15 U


      21:00
  • 28Fre
    • 15:30

      Foto ind + lag Dam-A


      16:30
    • 16:00

      Teori F17


      17:00
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 17:15

      Träning F19


      18:45
    • 17:30

      Träning Herr-A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
  • 29Lör
    • 08:45

      Träning F-06


      10:00
    • 11:45

      Gefle IF (hemma) F19


      13:45
    • 13:00

      Gefle IF (borta) Herr-A


      15:00
    • 14:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Dam-A


      15:00
    • 15:00

      Träning U17


      16:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30