Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kvarnsvedens IK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Lagaktivtet F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Avslutning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 14:00

      Hammarby (borta) Dam-A


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr-A


      17:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Passtjänst F17


      23:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      15:00
    • 16:15

      Upsala IF (P15) (borta) P-05


      18:15
  • 5Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Passtjänst IP U17


      00:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:15
    • 20:00

      Träning F17


      21:15
  • 6Tis
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam-A


      21:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 7Ons
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 8Tor
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:15
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Avslutning 2020 F17-15 U


      21:00
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 09:00

      DFF Distriktslagssamling F16/04 F17


      17:00
    • 15:00

      IFK Kalmar (hemma) Dam-A


      17:00
    • 16:00

      Fanna BK (borta) Herr-A


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Passtjänst IP U17


      19:00
    • 13:00

      Västerås SK FK (P15) (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (borta) F19


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch Sweson P-04


      18:30
  • 12Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Islingby IK (hemma) F17


      21:30
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 19:00

      Falu BS FK P05 (borta) P-06


      21:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 17Lör
    • 11:00

      Träning Dam-A


      12:00
    • 11:00

      Umeå IK FF (borta) F19


      13:00
    • 14:15

      Enköpings SK FK (P15) (borta) P-05


      16:15
  • 18Sön
    • 14:00

      Stockholm Internazionale (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) Dam-A


      16:00
  • 19Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 24Lör
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 17:00

      Ledaravslutning Övriga


      00:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Ledaravslutning Övriga


      02:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (P15) (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning U17


      15:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 26Mån
    v.44
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
      Bsm-hallen
      Anteckning: Träningen börjar 17.00 så var klar med alla förberedelser innan dess. Som vi informerat om tidigare vill vi att de som har en vinteridrott prioriterar den men är självklart välkomna om de även vill spela fotboll under denna period.
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 29Tor
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 19:20

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 31Lör
    • 10:00

      DFF Distriktslagsamling F16/04 F17


      18:00
    • 17:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Dam-A


      19:00