Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kvarnsvedens IK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Lagaktivtet F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Avslutning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Passtjänst F17

    • 14:00

      Hammarby (borta) Dam-A


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr-A


      17:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Passtjänst F17


      23:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      15:00
    • 16:15

      Upsala IF (P15) (borta) P-05


      18:15
  • 5Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Passtjänst IP U17


      00:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F19


      21:15
    • 20:00

      Träning F17


      21:15
  • 6Tis
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam-A


      21:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 7Ons
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 8Tor
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:15
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Avslutning 2020 F17-15 U


      21:00
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Passtjänst IP U17

    • 09:00

      DFF Distriktslagssamling F16/04 F17


      17:00
    • 15:00

      IFK Kalmar (hemma) Dam-A


      17:00
    • 16:00

      Fanna BK (borta) Herr-A


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Passtjänst IP U17


      19:00
    • 13:00

      Västerås SK FK (P15) (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (borta) F19


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch Sweson P-04


      18:30
  • 12Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Islingby IK (hemma) F17


      21:30
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 19:00

      Falu BS FK P05 (borta) P-06


      21:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 17Lör
    • 11:00

      Träning Dam-A


      12:00
    • 11:00

      Umeå IK FF (borta) F19


      13:00
    • 14:15

      Enköpings SK FK (P15) (borta) P-05


      16:15
  • 18Sön
    • 14:00

      Stockholm Internazionale (hemma) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) Dam-A


      16:00
  • 19Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 24Lör
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 17:00

      Ledaravslutning Övriga


      00:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Ledaravslutning Övriga


      02:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (P15) (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning U17


      15:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 26Mån
    v.44
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 16:30

      Träning F17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning Dam-A


      19:00
    • 19:20

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 29Tor
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 19:20

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 31Lör
    • 10:00

      DFF Distriktslagsamling F16/04 F17


      18:00
    • 17:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Dam-A


      19:00