Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 08:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 09:30

      Torsångs IF gul (hemma) F-08


      11:30
    • 10:00

      Bullermyrens IK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      IFK Rättvik FK (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Islingby-KIK P-03


      12:00
    • 10:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-07


      12:30
    • 12:00

      Piteå IF DFF (hemma) F19-17


      14:00
    • 14:00

      Avesta AIK (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Islingby IK (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-05


      17:00
    • 16:00

      Säters IF FK (borta) F-09


      18:00
    • 17:00

      Mockfjärds BK (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      U17-gagnef P-04


      19:00
    • 17:30

      Gagnefs IF (hemma) U19-U17


      19:30
  • 2Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:25
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Match mot Islingby P-04


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Säter (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Falu BS FK (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:20
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK gul (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:00

      DM Brage-P17 U19-U17


      20:30
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 16:55

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      IF Tunabro (borta) F-09


      19:00
    • 17:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Öppen träning 4 - Flickor 15/04 F-03/04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19-U17


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 6Fre
    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 17:30

      Torsångs IF (borta) F-05


      19:30
    • 18:00

      Forssa BK vit (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Sundsvalls DFF (borta) F19-17


      21:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 09:30

      Forssa BK blå (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Gustafs GOIF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Slätta SK (hemma) F-03/04


      12:00
    • 10:00

      Dala-Järna IK (borta) F-06


      12:00
    • 10:45

      IF Tunabro blå (hemma) P-07


      12:45
    • 11:00

      Torsångs IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Träning Herr-A


      12:00
    • 12:40

      GGS P-04


      23:00
    • 13:00

      GGS U19-U17


      23:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Bollflickor: KIK - IK Uppsala Fotboll F-03/04


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Mockfjärds BK (hemma) F-07


      02:00
    • 08:00

      Passtjänst FP-12


      23:00
    • 09:30

      Slätta SK Svart (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Sundborns GOIF (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Dalsom Förening (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK svart (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Färnäs SK (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Östansbo IS (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      KIK-Östansbo P-03


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-03


      14:00
    • 15:00

      Islingby IK röd (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Täby FK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      IFK Ludvika (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Ludvika FK gul (hemma) P-10


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:25
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning U19-U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Forssa BK (hemma) P-10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 20:00

      Östansbo IS (hemma) U19-U17


      22:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Träning U19-U17


      20:15
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 16:55

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19-U17


      19:45
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Säters IF FK (hemma) F-03/04


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03/04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 13Fre
    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 17:30

      Korsnäs IF FK (borta) F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 14Lör
    • 08:30

      Bollsupport P-07


      10:30
    • 09:00

      Tors cup 2019 F-10/11


      14:00
    • 09:00

      Islingby IK (borta) F-06


      11:00
    • 10:45

      IFK Ludvika (borta) F-03/04


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Ludvika (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK gulsvart (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      IK Brage grön (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-04


      14:00
    • 12:30

      Äppelbo AIK (hemma) P-07


      14:30
    • 12:45

      Bollsupport Miljönären Cup P-09


      14:00
    • 12:45

      Ornäs BK (borta) F19-17


      14:45
    • 18:00

      Viktigt! - Bollkalle lördag P-04


      20:00
    • 18:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr-A


      20:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Islingby IK vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      IK Brage (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK gulsvart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      IK Brage grön (borta) P-06


      13:30
    • 12:30

      Bjursås IK (hemma) F-07


      14:30
    • 13:00

      Morön BK (borta) Dam-A


      15:00
    • 14:00

      Östansbo IS (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Fors IK (hemma) F-08


      16:00
    • 15:00

      Krylbo/Avesta (borta) U19-U17


      17:00
    • 15:00

      Match Krylbo borta P-04


      19:00
    • 15:00

      Älvdalen-KIK P-03


      17:00
    • 15:30

      Korsnäs IF FK gul (hemma) P-08


      17:30
    • 16:00

      Stora Tuna IK svart (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Lag avslutning kik f06 F-06


      18:00
    • 17:00

      Torsångs IF (borta) F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Stora Skedvi IK FF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:45

      Gefle IF FF (borta) F19-17


      19:45
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Föräldramatch/Grillning P-09


      20:00
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
      Ip teknikplanen
    • 17:15

      Träning F19-17


      18:15
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Vika IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19-17


      21:00
    • 19:10

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-08


      18:30
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Bullermyren/Brage (borta) U19-U17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:10
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Dam-A


      21:00
    • 19:00

      Avesta AIK (borta) F-03/04


      20:00
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:10
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning U19-U17


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 20Fre
    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Avslutning P-08


      18:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
  • 21Lör
    • 10:45

      Falu BS FK (borta) P-04


      12:45
    • 11:00

      Ludvika FK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ludvika FK (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK - Krylbo P-08


      14:00
    • 13:00

      IFK Kalmar (borta) Dam-A


      15:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF (hemma) F19-17


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr-A


      16:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-10


      10:00
    • 09:00

      Stora Tuna IK gul (borta) P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:30

      Samuelsdals IF (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      IK Brage grön (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Smedjebackens FK (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Torsång 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      KIK-Strand P-03


      15:00
    • 14:00

      AIK FF (borta) F19-17


      16:00
    • 14:00

      Sälen-Lima (borta) P-05


      16:00
    • 14:15

      Ludvika FK gul (hemma) P-10


      15:15
    • 15:00

      Falu BS (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      IK Brage svart (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Gustafs GoIF (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:30

      Ludvika FK (hemma) U19-U17


      17:30
    • 16:00

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-09


      18:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:25
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Sandvikens IF P04 (hemma) P-03


      21:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Swesom FC (hemma) P-06


      19:15
    • 17:15

      Swesom FC (hemma) P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:10
    • 18:30

      Ludvika-p15 P-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Bollnäs GIF FF/Kilafors IF (hemma) F19-17


      21:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:20

      Träning U19-U17


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 27Fre
    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Avslutning KIK P09 P-09


      20:00
    • 18:30

      Avesta AIK (hemma) F-03/04


      20:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Endagscup 9vs9 P-07

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      Steneberg Ungdoms IF (borta) P-03


      17:00
    • 17:30

      Vaksala SK (hemma) F19-17


      19:30
  • 29Sön
    • 12:00

      Bollflickor KIK-Borgeby damer F-05


      14:00
    • 12:00

      Borgeby FK (hemma) Dam-A


      14:00
    • 12:00

      Forssa BK (borta) P-06


      14:00
    • 15:00

      Älvdalens IF FK (borta) P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna (borta) F19-17


      18:00
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-03/04


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:00

      Föräldramatch P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00