Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 2Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 3Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Sundborn/Svärdsjö (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 4Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 15:00

      Mallbackens IF Sunne (hemma) Dam-A


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (borta) Herr-A


      18:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 15:00

      Smedjebackens FK (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Vansbro AIK FK (hemma) P-05


      19:00
  • 8Mån
    v.28
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning F19-17


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 9Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 10Ons
    • 11:00

      Träning F19-17


      12:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 11Tor
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 12Fre
    • 11:00

      Träning F19-17


      12:30
    • 14:30

      Träning P-05


      15:45
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
  • 13Lör
  • 14Sön
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • 18:00

      Gothia Cup P-03


      00:00
    • 18:00

      Gothia cup P-04


      00:00
  • 15Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia cup P-04

    • 17:10

      Pallokerho Keski-Uusimaa (hemma) F19-17


      18:10
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 16Tis
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia cup P-04

    • 17:10

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19-17


      18:10
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 17Ons
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia cup P-04

    • 11:00

      Jef United Chiba (hemma) F19-17


      12:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 18Tor
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia cup P-04

  • 19Fre
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia cup P-04

  • 20Lör
    • Heldag

      Gothia cup F19-17

      Göteborg
    • 00:00

      Gothia Cup P-03


      19:00
    • 00:00

      Gothia cup P-04


      15:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 23Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.31
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Torsång 1 (borta) P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Kvartsfinal miljönären cup F-06


      21:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 20:00

      Sandvikens IF P04 (borta) P-03


      22:00