Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning F-10/11


      15:00
    • 08:30

      Torscup F-10/11


      14:00
    • 09:30

      Svärdsjö IF (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      IK Brage (hemma) P-11


      11:15
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ludvika FK (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Gustafs GoIF (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Iggesunds IK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      AIK FF (hemma) F19-17


      17:00
    • 16:00

      KIK-Älvdalen P-03


      18:00
    • 16:00

      Älvdalens IF FK (hemma) P-04


      18:00
    • 17:00

      Östansbo IS (hemma) F-05


      19:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Långshyttan - KIK P-08


      11:30
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      11:30
    • 10:30

      Slätta SK Gul (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Dala-Järna IK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      IK Brage vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:30

      Korsnäs IF FK (borta) F-08


      13:30
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF/Kilafors IF (borta) F19-17


      16:00
    • 14:00

      Bollflickor F-08


      17:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      IFK Ludvika (hemma) F-06


      17:00
    • 15:30

      Dala-Järna IK (hemma) P-07


      17:30
    • 17:00

      Vika IF (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Östansbo-KIK P-03


      19:00
    • 18:00

      Ornäs BK (hemma) F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Sundborns GOIF (hemma) F-07


      20:30
  • 3Mån
    v.23
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:10
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Passtjänst P-03


      00:00
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F19-17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Ludvika FK (hemma) U19-U17


      21:30
  • 4Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst P-03

    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Islingby IK vit (hemma) P-10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 20:00

      Smedjebackens FK (hemma) U19-U17


      22:00
  • 5Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst P-03

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Svärdsjö IF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 6Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst P-03

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) F19-17


      14:00
    • 15:00

      Kungsängens IF (hemma) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      KIK-Kungsängens IF P-04


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-06


      17:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Torsångs IF (borta) F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Falu BS FK (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Torsång 1 (borta) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-05


      21:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:50
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U19-U17


      20:40
  • 7Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst P-03

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Säters IF FK (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Landskamp F-09


      23:59
  • 8Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst P-03

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:30

      Mockfjärds BK (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Djurmo Sifferbo IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Sundborn/Slätta (borta) U19-U17


      13:00
    • 12:00

      Östansbo IS (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Forssa BK blå (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning F-06


      16:00
    • 14:00

      Svärdsjö IF (borta) F-07


      16:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 00:00

      Passtjänst P-03


      19:00
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Tors cup 2019 F-10/11


      14:00
    • 10:30

      Slätta SK (hemma) F-03/04


      12:30
    • 11:00

      Östanbo IS blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Samuelsdals IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Äppelbo AIK (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Borgeby FK (borta) Dam-A


      14:00
    • 12:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Svart (borta) P-05


      14:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F19-17


      17:00
    • 17:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) F-05


      19:00
    • 18:30

      Slätta SK gul (hemma) P-08


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 18:00

      Forssa BK (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Forssa BK (borta) P-04


      22:00
  • 11Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F19-17


      17:45
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
  • 12Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
      Sportfältet
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Gustafs GoIF (hemma) F-09


      19:30
    • 17:30

      Falu BS (borta) P-11


      19:00
    • 18:00

      Leksands IF FK (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:20
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:20

      Träning U19-U17


      20:45
  • 13Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      AIK (hemma) P-09


      18:00
    • 19:30

      Valbo FF (borta) Herr-A


      21:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Tors cup 2019 F-10/11


      15:00
    • 09:30

      Slätta SK Svart (hemma) P-07


      11:30
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:10

      IK Frej-Fotboll (hemma) P-09


      11:10
    • 11:00

      Leksands IF FK vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK 2 (borta) P-11


      12:30
    • 11:15

      Avesta AIK (hemma) F-03/04


      13:00
    • 11:50

      Boo FF (borta) P-09


      12:50
  • 16Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:20

      IFK Lidingö FK (hemma) P-09


      10:20
    • 11:50

      IK Frej-Fotboll (borta) P-09


      12:50
    • 12:50

      Lagdag F-03/04


      20:00
    • 13:00

      Morön BK (hemma) Dam-A


      15:00
    • 13:00

      Bollflickor: KIK - Morön BK F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF (borta) F19-17


      17:00
    • 15:00

      Ludvika FK (borta) U19-U17


      17:00
    • 15:00

      Ludvika-kik P-03


      17:00
    • 15:00

      Torsångs IF blå (borta) F-07


      17:00
    • 16:15

      Avesta AIK (hemma) P-08


      18:15
    • 16:15

      Sundborn/Svärdsjö (borta) P-06


      18:15
    • 16:30

      Öna SK (hemma) P-04


      18:30
    • 17:00

      Stora Skedvi (hemma) P-10


      18:00
    • 17:30

      Avesta AIK (hemma) F-08


      19:30
    • 18:45

      Falu BS FK (hemma) F-07


      20:45
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Torsång (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Leksands IF FK (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:20
    • 18:15

      Smedjebackens FK (hemma) P-09


      20:15
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Sandvikens IF P03 (hemma) P-03


      21:30
  • 18Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro (hemma) F-09


      20:00
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Aktivitet med Tunabyggen F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) U19-U17


      21:00
  • 19Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      17:45
    • 17:00

      Torsångs IF (hemma) P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:50
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Bollflickor KIK-Hammarby damer F-05


      20:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF (hemma) Dam-A


      20:00
    • 18:00

      Gustafs GoIF (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Islingby IK (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Islingby IK (hemma) P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning U19-U17


      20:10
    • 19:00

      Krylbo/Avesta (hemma) U19-U17


      21:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) F19-17


      21:00
    • 19:00

      Slätta SK gul (hemma) P-05


      21:00
  • 20Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:40

      Islingby IK röd (borta) P-07


      20:40
    • 18:45

      Falu BS FK (borta) F-09


      20:45
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:50
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 13:00

      Öna-KIK P-03


      15:00
    • 13:00

      Öna SK (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) Herr-A


      16:00
    • 14:00

      Säters IF FK (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (hemma) F-06


      17:00
    • 17:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-05


      19:00
    • 17:00

      Krylbo IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning F19-17


      18:30
    • 18:30

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-03


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning Dam-A


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      IFK Ludvika (hemma) F-05


      22:00
    • 19:00

      Vansbro AIK FK (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F19-17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 25Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Smedjebackens FK (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Stora Skedvi (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Ludvika FK grön (hemma) P-10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-04


      20:30
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Gagnefs IF (borta) U19-U17


      21:00
    • 19:00

      Strands IF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Gagnef-KIK P-03


      21:00
  • 26Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:00

      Smedjebackens FK (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Falu BS FK Gul (borta) P-09


      20:45
    • 19:30

      Invigning Dalecarlia cup P-10


      20:15
  • 27Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-05

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-03/04

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F19-17

    • 08:00

      Dalecarlia Cup F-06


      00:00
    • 08:00

      Dalecarlia cup F-10/11


      00:00
    • 08:00

      Dalecarlia Cup P-08


      00:00
    • 08:00

      Dalecarlia cup P-05


      00:00
    • 08:00

      KIK F09 Vit (hemma) F-09


      17:00
    • 08:00

      Dalecarlia cup P-06


      00:00
    • 08:00

      KIK P07 (hemma) P-07


      20:00
    • 09:20

      Falu BS FK Vit (borta) P-09


      10:20
    • 11:20

      Åsunda IF (borta) P-09


      12:20
    • 16:00

      Västerhaninge IF 2 (hemma) P-09


      17:00
    • 16:40

      Hanvikens SK 2 (hemma) P-09


      17:40
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Dalecarlia Cup P-03


      00:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:20

      Ingarö IF (borta) P-09


      20:20
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-05

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-03/04

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F19-17

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-06

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-10/11

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-08

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-05

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-06

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-03

    • 08:00

      KIK P07 (hemma) P-07


      20:00
    • 08:40

      Östansbo IS (hemma) P-09


      09:40
    • 09:00

      KIK F09 Vit (hemma) F-09


      17:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P-09


      15:00
    • 16:00

      Säters IF FK (hemma) P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-05

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-03/04

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F19-17

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-06

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-10/11

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-08

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-05

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-06

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-03

    • 08:00

      KIK P07 (hemma) P-07


      20:00
    • 08:40

      Hanvikens SK 1 (hemma) P-09


      09:40
    • 09:00

      KIK F09 Vit (hemma) F-09


      17:00
    • 12:00

      Stuvsta IF (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (borta) Dam-A


      17:00
    • 16:00

      IFK Mora FK (hemma) Herr-A


      18:00
    • 17:20

      Hanvikens SK 4 (borta) P-09


      18:20
    • 19:20

      Islingby IK (hemma) P-09


      20:20
  • 30Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Dalecarlia cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-05

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-03/04

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F19-17

    • 00:00

      Dalecarlia Cup F-06


      18:00
    • 00:00

      Dalecarlia cup F-10/11


      19:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup P-08


      15:00
    • 00:00

      Dalecarlia cup P-05


      22:00
    • 00:00

      Dalecarlia cup P-06


      19:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup P-03


      19:00
    • 08:00

      KIK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 09:00

      KIK F09 Vit (hemma) F-09


      17:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 12:00

      Hanvikens SK 3 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-09


      15:00