Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning F-07


      10:00
    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-03/04


      12:00
    • 11:15

      Islingby IK vit (borta) P-09


      13:15
    • 12:30

      Match U19-U17


      14:30
    • 15:00

      Träning U19-U17


      16:30
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:15
  • 2Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-06


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 07:30

      Träningsmatcher P-05


      16:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      IK Brage grön (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Samuelsdals IF Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning U19-U17


      12:00
    • 12:00

      Bollkallar P-06


      15:00
    • 13:00

      FC Gute (hemma) Herr-A


      15:00
    • 17:30

      IFK Rättvik FK (hemma) P-04


      19:30
    • 17:30

      KIK-Rättvik P-03


      19:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 11:00

      Bjursås IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK (borta) F-08


      12:15
    • 11:00

      Smedjebackens FK (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning FP-13


      13:00
    • 12:00

      Fors IK (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Falu BS FK (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Umeå IK FF (borta) Dam-A


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) F19-17


      16:00
    • 15:00

      Swesom FC (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Krylbo IF (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Ludvika FK (hemma) P-06


      19:30
    • 18:30

      IK Brage svart (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Torsångs IF (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Korsnäs IF FK (hemma) F-07


      20:30
  • 6Mån
    v.19
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      17:45
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 17:50

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 7Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Zonträning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 16:45

      Träning P-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Ornäs BK (borta) F-03/04


      19:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:00

      IFK Mora FK (borta) U19-U17


      21:00
    • 20:00

      Bullermyren/Brage (hemma) U19-U17


      22:00
  • 8Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Sandvikens IF (hemma) F19-17


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 9Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 20:00

      Träning U19-U17


      21:15
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 10Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:20
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Säters IF FK (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 07:15

      Läger P-03


      00:00
    • 09:30

      Sundborns GOIF (hemma) F-08


      11:30
    • 10:00

      Dala-Järna IK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Match mot Dala-Järna F-06


      12:00
    • 10:00

      IK Brage grön (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      Stora Skedvi IK FF (borta) P-08


      12:00
    • 10:45

      Korsnäs IF FK gulsvart (hemma) P-07


      12:45
    • 11:00

      Piteå IF DFF (borta) F19-17


      13:00
    • 11:00

      Valbo FF (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:30

      Slätta SK Svart (borta) F-09


      15:30
    • 14:00

      Bollflickor F-06


      18:00
    • 14:30

      Korsnäs IF FK gulsvart (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Lidköpings FK (hemma) Dam-A


      17:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 00:00

      Läger P-03


      13:00
    • 09:30

      Falu BS FK (borta) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:45

      Korsnäs IF FK (borta) P-04


      12:45
    • 11:00

      Dalsom Förening (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Mockfjärds BK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) F-03/04


      13:00
    • 11:15

      Falu BS FK (borta) P-04


      13:15
    • 11:15

      Falu BS-KIK P-03


      13:15
    • 13:00

      Äppelbo AIK (borta) P-07


      15:00
    • 15:30

      Östansbo IS (hemma) F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      20:00
    • 16:30

      Fairplayknattar IKB-Norrby P-08


      18:00
    • 16:45

      Fair Play IK Brage - Norrby IF P-09


      19:30
    • 17:00

      Slätta SK (borta) F-05


      19:00
    • 17:00

      IFK Ludvika (hemma) F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Bullermyrens IK svart (hemma) F-07


      20:30
  • 13Mån
    v.20
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:50

      Träning P-04


      19:10
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Gagnefs IF (hemma) U19-U17


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 14Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:00

      Östansbo IS (borta) U19-U17


      21:00
  • 15Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-04


      19:35
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Alla tillsammans F-09


      19:30
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK röd (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK röd (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning U19-U17


      20:55
  • 16Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-03


      21:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:50
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 17Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      IF Tunabro (borta) F-06


      20:00
    • 19:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) F19-17


      21:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Falu BS (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Gustafs GoIF (hemma) P-11


      11:15
    • 11:00

      Gustafs GOIF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      IK Brage vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK blå (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK röd (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      KIK-Leksand P-03


      13:00
    • 11:30

      Forssa BK 1 (hemma) P-11


      12:45
    • 15:00

      Sundsvalls DFF (borta) Dam-A


      17:00
    • 16:00

      Enköpings SK FK (hemma) Herr-A


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Passtjänst FP-12

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Färnäs SK (hemma) P-05


      13:00
    • 12:30

      Sandvikens AIK FK (hemma) U19-U17


      14:30
    • 13:00

      Match mot Östansbo F-06


      15:00
    • 13:00

      Torsångs IF gul (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Torsångs IF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      IF Tunabro blå (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Sundsvalls DFF (hemma) F19-17


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-05


      17:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:30

      Forssa BK vit (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Säters IF FK (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Östansbo IS (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      IFK Mora FK (hemma) P-04


      19:00
    • 18:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-07


      20:30
    • 19:00

      Leksands IF FK (hemma) P-04


      21:00
  • 20Mån
    v.21
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning U19-U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 21Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning P-04


      19:20
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Islingby IK vit (hemma) P-10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 22Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      IFK Rättvik FK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Ludvika-KIK P-03


      21:30
    • 18:30

      Ludvika FK (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Ludvika FK (borta) P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U19-U17


      21:00
  • 23Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Föräldramöte P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 24Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Slätta SK Svart (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      IK Brage vit (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      IK Brage (borta) P-06


      20:00
    • 18:45

      Falu BS FK blå (borta) P-08


      20:45
    • 19:00

      Forssa BK (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK (hemma) F19-17


      21:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Tors cup 2019 F-10/11


      14:00
    • 09:30

      Torsångs IF blå (hemma) F-08


      11:30
    • 10:00

      Sundborns GoIF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Islingby IK (borta) P-11


      11:15
    • 10:45

      Nyhammars IF (hemma) P-09


      12:45
    • 12:00

      Avesta AIK (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      IFK Kalmar (hemma) Dam-A


      17:00
    • 15:00

      Mockfjärds BK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Hille IF (borta) P-03


      18:00
    • 16:00

      Täby FK (borta) Herr-A


      18:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Säters IF FK (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK gul (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (hemma) F-08


      13:00
    • 13:00

      IF Tunabro (borta) P-11


      14:15
    • 13:30

      Slätta SK (borta) F-07


      15:30
    • 13:30

      Slätta SK (borta) F-07


      15:30
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK röd (hemma) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F19-17


      17:00
    • 15:00

      IFK Ludvika (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Krylbo/Avesta (borta) U19-U17


      17:00
    • 15:00

      BK Legend (borta) U19-U17


      17:00
    • 15:30

      Bullermyrens IK (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Öna SK (borta) F-06


      18:00
    • 17:00

      IK Brage grön (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Leksands IF FK vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      IK Brage svart (hemma) P-10


      18:00
    • 18:30

      Vika IF (hemma) P-08


      20:30
  • 27Mån
    v.22
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning FP-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning FP-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 28Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 29Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Torsångs IF (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Ludvika FK (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Falu BS FK Gul (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Djurgårdens IF FF (borta) F19-17


      21:00
  • 30Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Leksands IF FK (borta) P-10


      11:00
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Skogsbo Avesta IK - KIK P-08


      12:30
    • 15:00

      Karlbergs BK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 16:00

      AIK (borta) Dam-A


      18:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 16:50

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:50
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 31Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:20

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Långshyttan - KIK P-08


      19:30