Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Öppen träning DFF för F04 F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19-U17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 07:45

      Försäsongsturnering P-09


      17:00
    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-03


      13:00
    • 15:00

      Sandvikens IF Dam (hemma) Dam-A


      17:00
    • 18:00

      Tr match Mora-u17 U19-U17


      20:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:30

      TR match Haik/Kif-vi P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning FP-13


      13:00
    • 12:00

      Smedjebackens FK Dam (borta) F19-17


      14:00
    • 12:00

      Tr match U17/u19-mockfjärd? U19-U17


      14:00
    • 14:00

      Östansbo IS (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr-A


      17:00
    • 15:00

      KIK-IFK Lidingö FK P-04


      17:00
    • 17:30

      Tr match u19-östansbo U19-U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 10Ons
  • 11Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:55

      Träning P-04


      18:10
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning U19-U17


      20:15
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:45

      Träning F-05


      10:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 12:10

      Tr match u19-leksand A U19-U17


      14:00
    • 13:00

      Bollflickor: KIK - Asarums IF Fk F-03/04


      15:00
    • 13:00

      Asarums IF FK (hemma) Dam-A


      15:00
    • 14:30

      Leksands IF (borta) P-06


      16:00
    • 15:15

      Träningsmatch P-05


      17:30
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK P05 (hemma) F-03/04


      17:30
    • 16:00

      IFK Mora FK (borta) Herr-A


      18:00
    • 17:30

      trmatch P-04


      19:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Träning Dam-A


      10:00
    • 09:00

      Kioskansvariga på Spelformsdagarna på IP F19-17


      16:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 11:00

      Match mot Gustafs F-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Spelformsdag P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning FP-13


      13:00
    • 12:00

      Träning FP-12


      13:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 13:45

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF (borta) F19-17


      16:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) P-06


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch P-05


      16:30
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:20

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 17Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:00
    • 17:20

      Informationsmöte vuxna P-04


      18:20
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F19-17


      11:15
    • 12:00

      IK Brage (hemma) P-06


      13:30
    • 15:00

      IFK Stocksund (hemma) Herr-A


      17:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 20Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) Dam-A


      17:00
  • 21Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-04


      11:15
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:15

      Träning F-09


      11:30
    • 12:00

      Träning FP-13


      13:00
    • 13:00

      Morön BK (borta) F19-17


      15:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 15:30

      Träning P-08


      17:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
  • 22Mån
    v.17
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:30

      Träning P-04


      10:45
    • 10:40

      Träning U19-U17


      12:00
    • 11:00

      Säters IF FK (borta) F-03/04


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-05


      16:00
    • 14:00

      Umeå IK FF (borta) F19-17


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch F-05


      16:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
  • 23Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 24Ons
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:45

      Camp Survivor U19-U17


      00:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Kost och hälsa F19-17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 25Tor
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 00:00

      Camp Survivor U19-U17


      13:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 14:00

      Expidition Survivor P-04


      00:00
    • 16:55

      Träning P-04


      18:10
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 20:45

      Träning U19-U17


      22:00
  • 26Fre
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 00:00

      Expidition Survivor P-04


      15:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Kick off F-03/04

    • 08:30

      Träning P-07


      09:30
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Torsång (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-04


      11:15
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 11:15

      Träning F-03/04


      12:30
    • 12:00

      Träning F-08


      13:30
    • 12:30

      Träning F-07


      13:30
    • 12:30

      Träning F-09


      13:30
    • 13:00

      Köping (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Sala (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Krylbo (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Hudiksvalls Förenade FF (borta) Herr-A


      17:00
    • 17:00

      Strands IF (borta) P-03


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatcher P-05


      20:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:45

      Träningsmatch + mat o dammatch F-06


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-05


      10:30
    • 09:00

      Fjugesta IF (hemma) P-06


      09:30
    • 10:00

      Vårbollen F-08


      17:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:30

      Barkarö SK (hemma) P-06


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      IFK Eskilstuna (borta) P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning FP-13


      13:00
    • 12:00

      Träning FP-12


      13:00
    • 12:30

      IK Franke (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Bollflickor F-05


      15:30
    • 13:00

      Assi IF (hemma) Dam-A


      15:00
    • 14:30

      Hallstahammar SK -06 (hemma) P-06


      15:00
    • 17:30

      Träningsmatch F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:30

      Ornäs BK (hemma) F19-17


      20:30
  • 29Mån
    v.18
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:20

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 30Tis